Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Riposter

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Neon 2 29/11/2009 - 17:50

Neon
  • Zbanowani

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rip0ster. (Jacinto Fonseca)

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem dokładnie który to był administrator.

Powód kary: No więc.. Tutaj chodzi o pewne zdjęcie, które sie wydarło nie chcacy z mojej rozmowy z kolegą.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc jak mówiłem - byłem troche wczorajszy, było śmieszenie na skype to zacząłem wypisywać głupie rzeczy na pare osób z administracji. Chciałem powiedzieć że nie miało to na celu obrazy nikogo z tych osób! Napisałem to.. tak bez sensu, tylko żeby sobie zrymować. Tak, tak - jest to drugie moje konto globalne, gram po banie - jednak w tym końcie położyłem nacisk na gre bez tak zwanego "odpierdalania", i innych rzeczy które nie mają miejsca w RP. Oczywiście również chciałem przeprośić wyżej wymienione osoby, takie jak Misiek, YoMen, Frank oraz Styper. Jeszcze raz mówię że nie miałem na celu obrazić nikogo z nich. Proszę was tylko o danie mi jeszcze jednej szansy, grania od nowa - nie chce się rozstawać z gangiem i osobami z niego. Wiele innych osób też dostało szansę, ja też chciałbym takową otrzymać - i zacząc grać jak należy. Pozdrawiam.

(PS. W przeglądaniu moich logów będziecie mogli zobaczyć 2 kary za /q podczas akcji - były one pomyłką, pomyłką przycisków - a do owej akcji od razu wróciłem po ponownym wlogowaniu. Potwierdzić to mógłby NumLock.).

Poprosił mnie żebym to napisał.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 29/11/2009 - 17:55

RdK
  • Świeżak
Niech ten ban będzie dla Ciebie ciętą ripostą, o! :P
//Blokada.
  • Back to top
    • 0

kosa772 1 29/11/2009 - 18:07

kosa772
  • Zbanowani
RdK czy ty zawsze musisz dołożyć swoje bezsensowne wypowiedzi? Na miejscu moderatora zablokował bym Ci pisanie na tydzień i byś się nauczył.
Co do tematu To jestem za unBanem, może nadanie AJ i biografia go czegoś nauczy.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 29/11/2009 - 18:18

S.O.G.
  • Świeżak
Pisałeś ze mną wtedy na skype ;o...
Nawet jeżeli znów dostanę 100% za "bezsensowny" post to cóż, przeżyje.
Jestem za UnBanem, widziałem Twoją grę, brak odpierdalania, poprawa poziomu i kultury, na prawdę się zmieniłeś. Więc, jak już pisałem, jestem ZA. Cóż, pośrednio to przeze mnie (chyba?) dostałeś bana.
  • Back to top
    • 0

albi14475 29/11/2009 - 18:54

albi144
  • Świeżak
Ja jestem na nie,niedość ze raz dostał bana,zrobił nowe konto-dostał nową szanse a tu jeszcze drugi z kolei raz oczernia administracje.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 29/11/2009 - 18:57

RdK
  • Świeżak
@kosa772
Na szczęście nie masz moderatora. A piszę to co myślę, i nic na to nie poradzę. Jak się nie podoba - dodaj mnie do listy ignorowanych, tyle mogę Ci doradzić.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 29/11/2009 - 19:22

Kobył
  • Gracz
RdK - Ten osobnik zmienił swoją grę. Za pewne z nim nie grałeś IC, ale ja miałem okazję. Skończył odpierdalać, zachowuje się normalnie no i oczywista jestem za unbanem. Zmienił swój tok :P
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 29/11/2009 - 21:54

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Mimo, że mieliśmy kilka sprzeczek na forum odnośnie akcji działającego jeszcze wtedy White Snakes MC i Nortenos jestem za UnBanem dla Rip0stera. Wygłupiał się, wiadomo nie powien tak robić ale przyznał się do winy i proponuje dać mu ostatnią szansę.
  • Back to top
    • 0

Teddy.14 30/11/2009 - 19:10

Teddy.
  • Świeżak
Ja tam Rip0stera znam od dawna i wiem, że nie jest taki żeby sobie nagle zacząć odpierdalać i obrażać innych na lewo i prawo.. No cóż.. Ja jak najbardziej jestem za unBanem, ale wiem, że to admin ma ostateczny głos..
  • Back to top
    • 0

Blantson4 04/12/2009 - 07:33

Blantson
  • Świeżak
Typ ma 17 lat, wysoki staż na serwerze więc wniosek jest jeden:

Odbanować go a nałożyć AJ powiedzmy jakieś adekwatne do tego co zrobił - 10-15 godzin.
Będzie miał czas na przemyślenie swojego występku.
Banowanie DOŚWIADCZONYCH graczy jest największym błędem, według mnie. Dlaczego ? Proste... W tym momencie zabrania się grać osobie która tworzy klimat na dzielnicy, potrafi posługiwać się /me, odegrać nie tylko zwycięzcę a i przegranego czego wiele osób na tym serwerze nie robi !
Osobiście wierzę w resocjalizację a i na pewno po odsiadce w ciasnym pokoju w AJ, nie powtórzy takiego występku a raczej będzie bardziej ostrożniejszy wiedząc, że miał przykre doświadczenie z administracją która może być na niego cięta przy najmniejszym błędzie w RP. Mógł bym tak analizować i analizować bo lubię psychologię.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 04/12/2009 - 07:35

Kobył
  • Gracz

Osobiście wierzę w resocjalizację a i na pewno po odsiadce w ciasnym pokoju w AJ, nie powtórzy takiego występku a raczej będzie bardziej ostrożniejszy wiedząc, że miał przykre doświadczenie z administracją która może być na niego cięta przy najmniejszym błędzie w RP.

+1

Również jestem za zdjęciem mu bana. Vęns otrzymał szansę? To czemu Xiomal nie może jej dostać ?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic