Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Kilka Propozycji.

minecraft net4game

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 haheqMonster 3783 30/11/2012 - 07:27

haheqMonster
  • Gracz
Cześć, widząc że Kamil wraz z Pawłem testują coś na serwerze Minecraft postanowiłem napisać parę propozycji które mogą być dosyć ciekawe.

Anty X-Ray

Z tego co słyszałem ostatnio sypało się wiele banów, za Xraya - ponieważ chyba nie było zabezpieczeń. Wpadłem na dosyć prosty pomysł jak temu zaradzić, jak wiemy są na razie limity w wykopywaniu danego surowcu. Głównie chodzi mi o Diamenty i Emeraldy, ponieważ są dużej wartości lecz na złoto jako waluta też to by mogło zdziałać. Mianowicie mi chodzi aby zablokować wykopywanie rudy Diamentu oraz Emeraldu i ew. Złota - Przy tym napis 'Anty X-Ray nie możesz wykopać tego złoża, aby go wykopać musisz kopać czysty kamień'. Dokładnie, chodzi mi o bardziej zaawansowane górnictwo, w którym ludzie drążyli by kopalnie w poszukiwaniu surowców. Szansa na wykopanie diamentu była by 0.01%, zaś emeralda 0.05%.

Trochę rozrywki.

Dokładnie chodzi mi o zrobieniu trochę zabaw 4FUN - ponieważ ciągle zarabianie też może się znudzić, a dzięki paru zabawą możemy się zrelaksować: Głównie chodzi mi o teraz dosyć popularną zabawę Survival Games - dodać trzy z tego mapki, wiele ludzi właśnie na to leci.

Handel z NPC (dodatkowa praca)

Jest specjalny skrypt na zablokowanie handlu z normalnymi NPC'ami którzy spawnują się w wioskach, za nich możemy zrobić parę sklepów w mieście, gdzie następnie dodać takiego NPC - oraz zrobić mu item który chcemy sprzedawać oraz za jaką cenę złota, jest to możliwe ponieważ sam miałem ten skrypt wgrany na swoim serwerze. Głównie można dodać parę prac takie jak: Tartak, Jubiler, Kowal, jakaś Farma.

Możliwość zakładania małych grup.

Wiem, jest to możliwe - lecz trzeba to trochę ulepszyć. Jeżeli mamy grupkę znajomych z którymi ciągle gramy tworzymy taką grupę, dajmy na to była maks na 7 osób, posiadała swoją nazwę oraz była by np. Wyświetlana za pomocą jakiejś komendy /grupy. Grupa taka mogła by zakładać swoje małe miasteczko, co jest chyba oczywiste. Taka grupa nie była by usuwana, po tym jak każdy jej członek wyjdzie z gry.

No, jak coś mi się jeszcze przypomni napiszę - Piszcie co sądzicie.
  • Back to top
    • 1

#2 kwasny68 30/11/2012 - 07:32

kwasny
  • Gracz
hmm czemu nie? - jak coś wypali można wgrać - za.
  • Back to top
    • 0

#3 Prostyq5343 30/11/2012 - 07:40

Prostyq
  • Zasłużony
Z grupami się nie zgodzę, bo według mnie wystarczy kupowanie ziemi i zrobienie miasteczka. Myślę, że reszta powinna być bez problemu wprowadzona. ;)
  • Back to top
    • 0

#4 Musztardovsky554 30/11/2012 - 08:13

Musztardovsky
  • Gracz
Jest też jeden anty x-ray, który wyświetla po włączeniu X, same surowce zamiast kamienia itp. Czyli po prostu to coś robi w chuja ludzi, ale są też tego bugi, jak na przykład kopiesz, to zauważasz Złoto, podchodzisz a one znika.
  • Back to top
    • 0

#5 TTerien130 30/11/2012 - 08:43

TTerien
  • Gracz
No podoba mi się, jak zrobią to zaacznę tam grac :P
  • Back to top
    • 0

#6 eXqablee3584 30/11/2012 - 08:49

eXqablee
  • Gracz
A ja mam bana do dezaktywacji z kwietnia, a sam tego zrobic nie moge. :( jestem tylko za wprowadzeniem survivalu, ale położonego tak, aby gracz znajdując go, czuł satysfakcje. Raz, że znalazł to sam, dwa, że zdobędzie jakiś item trudno dostępny. ;)
  • Back to top
    • 0

#7 Bartol 19 30/11/2012 - 08:59

Bartol
  • Gracz
Nie miałem jeszcze okazji grać w minecrafta. Myślę, że jak serwer wystartuje, to będę mile zaskoczony. Czekam z niecierpliwością.
  • Back to top
    • 0

#8 Matius221940 30/11/2012 - 10:25

Matius22
  • Gracz

Anty X-Ray

Z tego co słyszałem ostatnio sypało się wiele banów, za Xraya - ponieważ chyba nie było zabezpieczeń. Wpadłem na dosyć prosty pomysł jak temu zaradzić, jak wiemy są na razie limity w wykopywaniu danego surowcu. Głównie chodzi mi o Diamenty i Emeraldy, ponieważ są dużej wartości lecz na złoto jako waluta też to by mogło zdziałać. Mianowicie mi chodzi aby zablokować wykopywanie rudy Diamentu oraz Emeraldu i ew. Złota - Przy tym napis 'Anty X-Ray nie możesz wykopać tego złoża, aby go wykopać musisz kopać czysty kamień'. Dokładnie, chodzi mi o bardziej zaawansowane górnictwo, w którym ludzie drążyli by kopalnie w poszukiwaniu surowców. Szansa na wykopanie diamentu była by 0.01%, zaś emeralda 0.05%.

Po co robic takie glupoty? Toz na bukkit.org znajdziesz conajmniej 3 dobrze dzialajace anty xraya'e, wiem bardzo dobrze ze to dziala, bo sam robilem serwer do MC, mysle ze teraz na pewno cos takiego bedzie, a po za tym z logow zawsze mozna latwo dojsc ze ktos uzywal antyxraya ;p
  • Back to top
    • 0

#9 Mielnik_4716 30/11/2012 - 16:34

Mielnik_
  • Gracz
Z kamieniem to bardzo dobry pomysł :)
  • Back to top
    • 0

#10 Rege5180 02/12/2012 - 11:11

Rege518
  • Gracz
Mi się podoba pomysł- Za!.
  • Back to top
    • 0

#11 Tusiaq17 02/12/2012 - 13:05

Tusiaq
  • Gracz
Ja też jestem Za.
  • Back to top
    • 0

#12 Mateusz Banasik1 04/05/2013 - 16:27

Mateusz Banasik
  • Gracz

Nie jestem do tego przekonany ale za ; D

• Back to top
    • 0

#13 Twixxiu 1768 05/05/2013 - 20:11

Twixxiu
  • Gracz

Mądrze wymyślone, wspaniały pomysł, jak najbardziej za..Jadnak jest jeden mały minusik :( Z tymi grupami, ale reszta okej :)

• Back to top
    • 0

#14 Darko1 07/05/2013 - 22:23

Darko
  • Gracz

Dokładnie, tak jak kolega wyżej. 

• Back to top
    • 0

#15 Kaszaczczi 98 28/05/2013 - 22:00

Kaszaczczi
  • Gracz

Jak najbardziej za!

• Back to top
    • 0

#16 Playsystem2 03/06/2013 - 15:44

Playsystem
  • Gracz

Randomowe surowce z kamienia to idiotyczny pomysł, po za tym ok.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic