Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBAN] Denis Havel (MacFoo)

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Enigma 4 29/11/2009 - 16:29

Enigma
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Denis Havel
Administrator/moduł nadający karę: Misiek, system
Powód kary:
AdminJail Misiek (Misiek) Cheater, uzupelnianie HP 25/10/2009, 21:52 Banicja System Ruch o 12.3j podczas zamrozenia na nogach. 25/10/2009, 21:55
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Doga administracjo, wszystko zaczęło się podczas eventu z monster truckami. Było tam potwornie dużo graczy a lagi były niesamowite. Przez kilkanaście minut nie widziałem co kto pisze. W pewnym musiałem zostać wrzucony do admin jaila przez miśka za cheatowanie. Kolejno zostałem zbanowany, a tak naprawdę nie byłem w żadnym AJ. Wszystko to wynikło z lagów, jakie panowały podczas tamtejszego eventu. Jak Boga kocham przysięgam, że nie używam żadnych wspomagaczy. Prosiłbym o odbanowanie i zablokowanie wszystkich kont, chciałbym zacząć wszystko od nowa. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie to podanie. Pozdrawiam, Maciek
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61465 29/11/2009 - 23:09

B M
  • Zarząd
A apelację piszesz po miesiącu, bo myślisz, że to pomoże?
  • Do góry
    • 0

#3 Enigma 4 30/11/2009 - 08:23

Enigma
  • Świeżak
Piszę, bo zrobiłem sobie przerwę od rp i chciałbym powrócić na ten serwer ? I czemu zawsze administracja myśli, że ktoś jest winien ? Moja wina, że lagi były ?
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61465 30/11/2009 - 20:15

B M
  • Zarząd
Doskonale to pamiętam. Zostałeś przeniesiony do AdminJaila, a na stadion wróciłeś teleportując się.
  • Do góry
    • 0

#5 Enigma 4 01/12/2009 - 07:36

Enigma
  • Świeżak
Szanowny miśku, doskonale pamiętam, że u mnie W OGÓLE nie byłem w admin jailu. Ciągle chodziłem po stadionie, po chwili postanowiłem się wylogować, bo wszystko stało i w logach sprawdziłem wszystko.
  • Do góry
    • 0

#6 * B M61465 01/12/2009 - 20:42

B M
  • Zarząd
W porządku, David został odbanowany. Ze względu na ilość postaci - jeżeli będziesz chciał użyć jakiejś innej, będziesz musiał napisać jej biografię.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych