Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [unBlock] Sonny Monachino

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Dzemfan 0 17/06/2009 - 11:32

Dzemfan
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sonny Monachino

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Być moze misiek ale juz nie pamietam.

Powód uznany przez administratora: "Dosyć tego".

Wyjaśnienie poszkodowanego: Ok. miesiąc temu, była sprzeczka na ulicy miedzy mną i Santem Capone a jakimś kierowca bulleta który zignorował nasze pierszeństwo . Gość uznał ze go zastraszamy i zadzwonił po policje , z powodu iż mieliśmy nielegalna broń , uznalśsmy ze trzeba sie z tamtąd ulotnić, gdy zaczeliśmy odjeżdżać radiowóz nas widział i pognał za nami, nagle dostałem i ja Freeza i Santo, po to by policja mogla nas dojsc , Napisałem ze to troche przegięcie i ze admin nie powinien pomagać w ten sposób znajomym, dostałem za to 15 minut AJ powód :nie płacz. Zapytałem admina co on wogole robi i ze zasady troche temu przeczą, za co dostalem CK.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 17/06/2009 - 11:45

Vinnie
  • Gracz
Em, no pamiętam jak mi opowiadałeś. Wiesz, powinieneś moim zdaniem dostać unblocka. Misiek zapewne uznał to za 'pro elo gangsta', a Ty byłeś przecież członkiem mojej organizacji. Jakoś tak wypadło, że dostałeś blokadę, teraz namówiłem Cię, żebyś pograł, więc liczę na pozytywną decyzję administracji.

Pozdrawiam!
Vinnie
  • Back to top
    • 0

Vęns767 17/06/2009 - 12:03

Vęns
  • Gracz
Jeśli było jak mówisz to mam nadzieję że dostaniesz unblocka.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 17/06/2009 - 12:26

3ciW
  • Świeżak
UnBlock i niema co,mnie też denerwuje jak administracja wtrąca się w grę IC no ale co na to poradzić...
  • Back to top
    • 0

Shadow 1 17/06/2009 - 12:39

Shadow
  • Świeżak
Administrator po prostu się wyżył i dał blocka....
  • Back to top
    • 0

Juice 6 17/06/2009 - 15:34

Juice
  • Gracz
Jeśli to co napisałeś jest prawdą to oczywiście, że unblock moim zdaniem. Z resztą ja bym chciał, żeby administratorzy wyjaśnili co według nich jest płaczem ooc? Bo podobno bany mają za to lecieć. Czy według nich płacz ooc to jest ciągły spam na /b "ale dlaczego", "nic nie zrobiłem" etc. Czy kulturalne zwrócenie uwagi, że ktoś nie ma racji? Przydałoby się to wyjaśnić, bo admini różnie to interpretują. A gracz sam nie wie czy się odezwać czy nie.
  • Back to top
    • 0

B M62155 17/06/2009 - 19:53

B M
  • Zarząd
Konto zostało odblokowane.
Nie ja je blokowałem, swoją drogą.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic