Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Max_Dragonov

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Max_Dragonov0 28/11/2009 - 23:16

Max_Dragonov
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Max_Dragonov

Administrator/moduł nadający karę: AntiCheat

Powód kary: OZ 1002.986083 FZ 1002.987060; V 0.000000 0.000000 -0.018797

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc, zamknęli mnie na komisariacie. Nie było otwartych bram i probowałem wyjść. Podeszłem do drzwi (tam gdzie jest szatnia) nacisnąłem parę razy klawisz sprintu i chyba mnie zlagowało, nie wiem jak to się stało patrze nagle ban. A wszystko bo próbowałem wejść do zamkniętego pomieszczenia, masakra jakaś proszę o unbana bo nie chcę przez głupiego buga zakończyć swojej kariery :P Z góry dziękuje, i proszę o jak najszybszego unbana.

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 adamingo36184 28/11/2009 - 23:21

adamingo36
  • Gracz
Wiesz co, mi się zdaje, że chciałeś sobie broni poszukać na komisariacie, myślałeś że coś znajdziesz w szatni, ale była zamknięta, dlatego użyłeś AirBreaka, aby pokonać drzwi. (Za nimi nie ma tekstur, to jest portal do interioru)
I nie mów, że tak nie było, bo swojego czasu też jumałem z komisariatu, ale bez hacków - za pomocą sprytu :P
Poza tym masz zakazany skin sidżeja.

@Down:
Ja tylko powiedziałem jak prawdopodobnie zrobiłeś.
Ciekawe tylko, czemu zaliczyło ci AirBreak kiedy używałeś portalu anie np. skakałeś przez barierkę i tak dalej.
Co do jumania broni to chyba jest zakazane, dlatego tego nie praktykuję od kilku miesięcy.
Poza tym kłamiesz. Na początku pisałeś, że cię zły glina zamknął, a teraz że sam tam wlazłeś. Ale to nie ode mnie zależy jaki będzie werdykt, od tego są administratorzy. (Nie będę już się udzielał w tym temacie, wyraziłem swoje zdanie)
  • Do góry
    • 0

#3 Max_Dragonov0 28/11/2009 - 23:24

Max_Dragonov
  • Świeżak
Po prostu wzeszedłem po około tygodnia i skin miałem cj bo mnie zwolnili z roboty a admina nie było żeby mi zmienił, owszem chciałem jumnąć jakąś broń - to chyba nie ejst zakazane? Chciałem wbić do szatni i ban nagle. ;/ Eh, gram uczciwie ooc. Proszę, no przysięgam.
  • Do góry
    • 0

#4 Paweł Chonchera147 28/11/2009 - 23:50

Paweł Chonchera
  • Gracz
Od stania system nie mógł cie złapać, widzę że chciałeś /p podnies zapchać bazę dobrze że to zabezpieczyliśmy.
Jak dla mnie latałeś po interiorze by znaleźć przedmioty :P
  • Do góry
    • 0

#5 Max_Dragonov0 29/11/2009 - 10:49

Max_Dragonov
  • Świeżak

Od stania system nie mógł cie złapać, widzę że chciałeś /p podnies zapchać bazę dobrze że to zabezpieczyliśmy.
Jak dla mnie latałeś po interiorze by znaleźć przedmioty :P

Nie stałem, naciskałem klawisz sprintu aby wejść do interioru który był zamknięty i w pewnym momencie mnie tak jakby przeniosło i przywróciło na miejsce. I nie chciałem zapchać systemu po prostu chciałem dać /p szukaj ale tam między jednym /p szukaj a drugim trzeba trochę odczekać i sprawdzałem po prostu czy już mogę. Proszę dajcie mi szansę, no to nie moja wina ;(
  • Do góry
    • 0

#6 * B M61464 29/11/2009 - 15:13

B M
  • Zarząd
Ależ Twoja.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych