Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unblock] Lilian Subaru

• Please log in to reply
18 replies to this topic

PasHa.56 27/11/2009 - 17:29

PasHa.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lilian Subaru
Administrator/moduł nadający karę: NumLock
Powód kary: Obraza OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami: To już się stało dawno, ale gdy jeden z graczy mnie obraził OOC i dostał tylko AJ to mnie zdziwiło! Do tego jeszcze dał unspawn auta. No dobra ale przejdźmy do rzeczy. Podjechałem moim Elegy pod stacje policja mnie zatrzymała za nic a jeden koleś (nie pamiętam nicku) zrobił mi 2x NJ wkurzyło mnie to i napisałem na OOC "Nie rob NJ Cwelu" żałuje do teraz za to i chcę aby mi odblokowano postać i dano AJ (Tak jak dostał Dave Lacento). Przepraszam tego kogo obraziłem, możecie mieć mnie dziennie na podglądzie godzinami! Postaram się nie obrazić OOC! A nawet obiecuję! Ale co zrobicie to zależy od was Administratorzy. Na prawdę żałuje tego i chcę dokonać prawdziwej poprawy.

Pozdrawiam, NareLLioK.

@EDIT I

Aaa... I proszę o zrobienie kodeksu, bo jedni dostają AJ, drudzy blocki a jeszcze inni bany.
  • Back to top
    • 0

Maniak2830 27/11/2009 - 17:38

Maniak283
  • Świeżak
Widzialem duzo razy postac Monica Bolter w akcji rp i byla na prawde dobra, ostatnio gdy udezyla w slup odegrala sama akcje rp i czekala az ktos przyjdzie, jestem za unblockiem kazdemu kiedys puszczaja nerwy, ja bym dal jej jeszcze jedna szanse.
  • Back to top
    • 0

Seba30 28/11/2009 - 08:58

Seba
  • Gracz
Twoja postać, 'wącha już kwiatki od spodu'.
Ian zajął się ceremonią pogrzebową, więc nie widzę Twojego 'zmartwychwstania'.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 28/11/2009 - 09:00

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Seba, moim zdaniem dało by się wszystko odkręcić i zacząć od początku... Ja tam jestem za UnBlockiem dla Tego osobnika, bo widziałem go pare razy w akcji i nie chcę, żeby Ian tracił następnych członków rodziny :P
  • Back to top
    • 0

Seba30 28/11/2009 - 09:08

Seba
  • Gracz
Nie da się niczego odkręcić, pogrzeb był ponad tydzień temu.
  • Back to top
    • 0

PasHa.56 28/11/2009 - 09:33

PasHa.
  • Gracz
Ehh... Seba daj mi jeszcze jedna szanse! Zależy mi na tej postaci! Dam radę to odkręcić. Może być tak że była pomyłka i nie ciało Lilian pochowali.

@EDIT I

Aaa... Na temat pogrzebu - nie było, ponieważ Ian miał to w d**pie.
  • Back to top
    • 0

TuQi16 28/11/2009 - 11:38

TuQi
  • Gracz
Hmm.. Znam go widziałem go w kilku akcjach Role Play i były one świetne, nie każdy przecież jest idealny, każdemu mogą puścić nerwy. Jestesm za Un Banem dla niego. Primo po Two to Bardzo fajnie odgrywała moją siostre. Jestem za Un-Blockiem
  • Back to top
    • 0

Spiderjr265 28/11/2009 - 12:52

Spiderjr
  • Gracz

Seba, moim zdaniem dało by się wszystko odkręcić i zacząć od początku... Ja tam jestem za UnBlockiem dla Tego osobnika, bo widziałem go pare razy w akcji i nie chcę, żeby Ian tracił następnych członków rodziny :P

I tak już sobie następną narzeczoną znalazł :D A co do unblocka, to nie wiem...
  • Back to top
    • 0

ViVi309 28/11/2009 - 14:44

ViVi
  • Gracz
Ja rowniez znam NareLLioka to bardzo dobry gracz. Dajcie mu unblocka :P

//Blokada pisania.

Ja też znam dużo osób. ;>
  • Back to top
    • 0

PasHa.56 28/11/2009 - 16:05

PasHa.
  • Gracz
Ponownie proszę administracje o unblocka. Obiecuję że nie obrażę już nikogo OOC.
  • Back to top
    • 0

mariusz1990 0 28/11/2009 - 16:25

mariusz1990
  • Zbanowani
Ja też go znam. Bardzo dobry gracz. Jestem za UnBlockiem

//Blokada pisania.

Też dużo osób znam, po... ramtamtam.
  • Back to top
    • 0

Daro1 28/11/2009 - 16:28

Daro
  • Świeżak
Jestem na Nie.
Po pierwsze to by było dziwne to "z martwych wstanie", skoro jak admin napisał, że pogrzeb już był. Po drugie raz w szpitalu jak został postrzelony jego chłopak (IC) to mimo wypraszania jej z Sali operacyjnej to on sobie siedział i darł się na lekarzy i nam przeszkadzał, przecież w rzeczywistości nikt nie biega po sali operacyjnej i ignoruje polecenia lekarzy.
  • Back to top
    • 0

TuQi16 28/11/2009 - 16:34

TuQi
  • Gracz
McHammer nie wciskaj kitu bo byłem przy tym i Lil nawet nie weszła na tą sale więc już nie kituj. A jeżeli masz skleroze lub mieszają ci się myśli proponuje ci Tran: Działa na koncentracje
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 28/11/2009 - 16:44

Olekx
  • Gracz
Pogrzebu Lilian nie było, tylko Bruna był.

Jestem za ściągnięciem blokady. Co prawda I.Subaru mam inną laske, ale NareLLiok ma dobre RP i zaczyna na HRP, lecz nie orientuje się w sprawach 'cywil vs. gang'.
  • Back to top
    • 0

PasHa.56 28/11/2009 - 16:44

PasHa.
  • Gracz

Jestem na Nie.
Po pierwsze to by było dziwne to "z martwych wstanie", skoro jak admin napisał, że pogrzeb już był. Po drugie raz w szpitalu jak został postrzelony jego chłopak (IC) to mimo wypraszania jej z Sali operacyjnej to on sobie siedział i darł się na lekarzy i nam przeszkadzał, przecież w rzeczywistości nikt nie biega po sali operacyjnej i ignoruje polecenia lekarzy.

Po 1 Możesz powiedzieć kiedy to było? Nie pamiętam tej sprawy...
a po 2 to pogrzebu nie było, nikt go nie zrobił IC, ponieważ Ian miał to w d**ie i znalazł sobie na następny dzień nową.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 28/11/2009 - 19:27

Kobył
  • Gracz

Jestem za ściągnięciem blokady. Co prawda I.Subaru mam inną laske, ale NareLLiok ma dobre RP i zaczyna na HRP, lecz nie orientuje się w sprawach 'cywil vs. gang'.

Podnieca Cię to, że chłopaka wyrwałeś, który odgrywa laskę? Uau :D

Co do tematu. Jestem na nie. Każdy z nazwiskiem Subaru nie umie grać, no prócz Olexa, on jedynie w tej 'famili' poziom utrzymuje. Reszta nie wie jakiej płci są OOC, na forum piszą raz w formie męskiej, później żeńskiej. Jak już pisałem - na nie. :P
  • Back to top
    • 0

PasHa.56 28/11/2009 - 19:29

PasHa.
  • Gracz

Podnieca Cię to, że chłopaka wyrwałeś, który odgrywa laskę? Uau :D

Co do tematu. Jestem na nie. Każdy z nazwiskiem Subaru nie umie grać, no prócz Olexa, on jedynie w tej 'famili' poziom utrzymuje. Reszta nie wie jakiej płci są OOC, na forum piszą raz w formie męskiej, później żeńskiej. Jak już pisałem - na nie. :P

Mam nazwisko "Subaru" Ponieważ ożeniłem się z Ianem Subaru.

Gram dziewczynę ponieważ jak zaczynałem grać było mało kobiet na servie.

//Tak, tak, ale na forum piszesz w formie żeńskiej, męskiej. Ja i tak jestem na NIE - Kobył.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 28/11/2009 - 19:31

Bobicz
  • Gracz
Jak dacie tego Un-Blocka to będzie pierwsze zmartwychwstanie na serwerze.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 28/11/2009 - 20:36

Mickul
  • Gracz
Nie ma szans.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic