Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] [UnBan] Niko Senth

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (Surek) 26/11/2009 - 16:09

Gość (Surek)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Niko Senth

Administrator/moduł nadający karę: GameMaster 1B5

Powód kary: Raczej nie chodzi tu o moje wcześniejsze Ajoty, które zresztą niektóre zostały wyjaśnione i też swoje odsiedziałem. Ale powód był dla mnie jasny MK (Multi Konta) dokładnie nie wiem co w tym rodzaju Administrator miał na myśli, ale jeśli chodzi o jakiekolwiek kradzieże to postać Niko_Senth nie zawiniła gram z bratem owszem mam Neostradę i zmienne ip więc starałem się zmieniać ip, za każdym razem gdy wchodziłem na serwer ponieważ wiedziałem co mój brat robi a mianowicie okrada. Postać Niko Senth wogule nie kradła ponieważ gram na niej cały czas i starałem się grać RP ponieważ 5 dni temu zatrudniłem się w restauracji BugiSun i wiele osób mnie zna i bardzo dobrze mi się z nimi gra. Proszę Bardzo administrację o wyrozumienie a jeśli macie jeszcze jakieś ALE co do mojej postaci proszę napiszcie je w tym temacie postaram się je wytłumaczyć. Bardzo proszę o niezamykanie tego wątku.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: tutaj daję Screeny gdy otrzymałem Bana
1. Screen: http://www.fotosik.p...e6443af6be.html
2. Screen: http://www.fotosik.p...b00297746f.html

Bardzo również żałuję za wszystko co zrobiłem a mianowicie za moje wszystkie głupstwa (Admin Jaile) I proszę bardzo administrację o wyrozumienie i napisanie wszystkiego o mojej postaci a chodzi mi tu o jakieś skargi, złe zachowanie.

Zapomniałem dodać że ten Wątek piszę właśnie z konta brata bo na tamtym mam bana.
  • Do góry
    • 0

#2 What? 0 26/11/2009 - 16:15

What?
  • Zbanowani
Miałem jedną akcje z tobą, i pierwsze zdanie które mi na myśl przyszło "Ouh My God". Ty Role Play masz poniżej przeciętne. Ban to za takie coś za dużo (non-rp ^^), ale za MK ... Jeżeli twój brat "kradnie", to od ilu? Jeżeli ponad 1 dzień, to wątpię. Na kradzieżach zarobiłby conajmniej 10h :P

unBan: tak
Block postaci: tak

//=Dla brata Niko:
Jeżeli apelacja zostanie odrzucona, podziękuje braciszkowi za...

[...]permanentnym banem[...]

Osobiście nie wierze w żadnego "braciszka". Jeżelibyś miał brata, to byś go uczył gry Role Play. Poleć mu jakiś serwer, na którym nie grasz - by nie robił Ci kłopotów (To tylko sugestia).
  • Do góry
    • 0

#3 Gość (Surek) 26/11/2009 - 16:21

Gość (Surek)
  • Goście
Pamiętam cię bardzo dobrze Max Engles wiesz pamiętam naszą stłuczkę i to że przypadkowo dostałeś BW po moim 1 uderzeniu z pałki, ale wiesz naturalne zachowanie ponieważ po zderzeniu rozwaliłeś mi przy admiralu 2 pary drzwi więc każdy by się tak zachował a to, że miałeś mało HP to przypadkowo dostałeś BW za co wielkie Sorry bo nie chciałem tego zrobić specjalnie, ale jak już zauważyłem że przypadkowo dostałeś BW zadzwoniłem po karetkę żebyś nie musiał tam leżeć.

Co do Brata:
Mogę wstawić nawet jego zdjęcie. Max myślisz że tego nie chciałem? Dałem mu ip serwera Polski Role Play ale tam po kilku dniach za Dm on dostał bana a nie zmuszę go aby nie grał na h RP. Ach i jeszcze Max grałem z nim nawet na Solair RP (Obecnie nie chodzi) tam też miałem przez niego problemy, ale skończyło się na tym, że został zbanowany a ja się wybroniłem zobaczę co będzie tutaj. Czekam z niecierpliwością na odpowiedz Administratora.
  • Do góry
    • 0

#4 What? 0 26/11/2009 - 16:26

What?
  • Zbanowani

Pamiętam cię bardzo dobrze Max Engles wiesz pamiętam naszą stłuczkę i to że przypadkowo dostałeś BW po moim 1 uderzeniu z pałki ale wiesz naturalne zachowanie ponieważ po zderzeniu rozwaliłeś mi przy admiralu 2 pary drzwi więc każdy by się tak zachował a to że miałeś mało HP to przypadkowo dostałeś BW za co wielkie Sorry bo nie chciałem tego zrobić specjalnie, ale jak już zauważyłem że przypadkowo dostałeś BW zadzwoniłem po karetkę żebyś nie musiał tam leżeć.

Tego nie potwierdzę! Wyszedłeś z samochodu, zacząłeś mi bić po moim. Ja wyszedłem, i zacząłem dyskutować. Ty zacząłeś mnie nawalać, a gdy dawałem:
//ranny
, ty dalej mnie biłeś. Miałem prawie 90.0hp, więc to co napisałeś na górze jest... Kłamstwem. Jak mogłem jednym uderzeniem, zniszczyć 4 drzwi? (czyt. 2pary). A w ogóle, proponuje Ci zakupić słownik języka ojczystego, gdyż z powyższego posta nic nie mogę zrozumieć. Zmieniłem zdanie:

UnBan: Nigdy, nigdy, nigdy
Block: Dla brata, za kradzież bez organizacji przestępczej.
  • Do góry
    • 0

#5 Gość (Surek) 26/11/2009 - 16:38

Gość (Surek)
  • Goście

Pamiętam cię bardzo dobrze Max Engles wiesz pamiętam naszą stłuczkę i to że przypadkowo dostałeś BW po moim 1 uderzeniu z pałki ale wiesz naturalne zachowanie ponieważ po zderzeniu rozwaliłeś mi przy admiralu 2 pary drzwi więc każdy by się tak zachował a to że miałeś mało HP to przypadkowo dostałeś BW za co wielkie Sorry bo nie chciałem tego zrobić specjalnie, ale jak już zauważyłem że przypadkowo dostałeś BW zadzwoniłem po karetkę żebyś nie musiał tam leżeć.

Tego nie potwierdzę! Wyszedłeś z samochodu, zacząłeś mi bić po moim. Ja wyszedłem, i zacząłem dyskutować. Ty zacząłeś mnie nawalać, a gdy dawałem:
//ranny
, ty dalej mnie biłeś. Miałem prawie 90.0hp, więc to co napisałeś na górze jest... Kłamstwem. Jak mogłem jednym uderzeniem, zniszczyć 4 drzwi? (czyt. 2pary). A w ogóle, proponuje Ci zakupić słownik języka ojczystego, gdyż z powyższego posta nic nie mogę zrozumieć. Zmieniłem zdanie:

UnBan: Nigdy, nigdy, nigdy
Block: Dla brata, za kradzież bez organizacji przestępczej.

Teraz ja tego nie potwierdzę ponieważ ty pierwszy rozwaliłeś mi 2 pary drzwi chodzi o dwoje drzwi z jednej strony. A gdy dałeś //ranny to uderzyłem cię tylko jeden raz i zakrzyczałem (To za mój samochód). Więc teraz ty trochę nakłamałeś. Dodam jeszcze, że to ty pierwszy wyjąłeś Basebolla z auta i wykorzystałeś to że wyszedłem z auta i wpisałem komendę /v zamknij, która trwa około 3 sek i w tym czasie ty mnie nawalałeś z basebolla. Ale już nie chcę się o to kłócić.
  • Do góry
    • 0

#6 What? 0 26/11/2009 - 16:43

What?
  • Zbanowani
Ehm... Administracja:
Check Logs please :P (Chyba tak się pisze).

Jeżeli chcesz się pokłócić, zapraszam na Private Message. Tutaj teraz poprostu spamimy!

(To dlaczego nie byłeś oszołomiony, przy tak mocnym uderzeniu z pałki? Przecież podobno ja wyciągnąłem, a pod koniec ja miałem BW... Non-rp, bug, czy kłamstwo OOC?)
  • Do góry
    • 0

#7 Gość (Surek) 26/11/2009 - 16:46

Gość (Surek)
  • Goście
Nie dałem ranny ani nic innego bo uznałem, że to ty zrobiłeś non-rp wykorzystując animację. Co do spamu masz racje już nie piszmy tu o tamtym zdarzeniu.
  • Do góry
    • 0

#8 Makaveli7 26/11/2009 - 17:35

Makaveli
  • Świeżak
GM 1B5 wyrzucił cię tylko z serwera a bana otrzymałeś przez panel.
że to konto globalne jeszcze nie zostało zablokowane?
Mało tego, że MK to jeszcze przerzucałeś majątek miedzy swoimi postaciami przy czym praktycznie każda z nich była na innym koncie.
Dziwne jest też to, że schodząc z Niko zaraz pokazywałeś się na innej swojej postaci, mało tego, problemy z młodszym bratem/siostrą już się przejadły. Po tym jak mnie dziś oszukałeś nie zdziwiłbym się w kolejną zmyśloną historie.
Nie masz co liczyć na unbana.
  • Do góry
    • 0

#9 Gość (Surek) 26/11/2009 - 17:42

Gość (Surek)
  • Goście

GM 1B5 wyrzucił cię tylko z serwera a bana otrzymałeś przez panel.
że to konto globalne jeszcze nie zostało zablokowane?
Mało tego, że MK to jeszcze przerzucałeś majątek miedzy swoimi postaciami przy czym praktycznie każda z nich była na innym koncie.
Dziwne jest też to, że schodząc z Niko zaraz pokazywałeś się na innej swojej postaci, mało tego, problemy z młodszym bratem/siostrą już się przejadły. Po tym jak mnie dziś oszukałeś nie zdziwiłbym się w kolejną zmyśloną historie.
Nie masz co liczyć na unbana.

Kto mi dał bana dokładnie tego nie wiem ale ostatni komunikat był od GameMastera 1B5. Co do przedmiotów ja o niczym nie wiem! Logi potwierdzą, że nie dawno moja postać została zhakowana Misiek też o tym wie. Nie wiem jak możliwe jest odpalenie 2x Gta Sa Mp na 1 kompie bo aby przerzucić przedmioty trzeba 2x odpalić więc nie wiem o co chodzi. Dodam, że brat miał hasło do konta i nie wiem co on robił na moim koncie, hasło miał stąd, że odrazu po hacku przy nim je zmieniłem. Logi wszystko wyjaśniają przesto chciałbym je zobaczyć i do tego wypowiedz jakiegoś wyższego Administratora.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych