Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Jack Cash [UnJail ( nie AJ )]

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 daro950 26/11/2009 - 15:40

daro95
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jack_Cash ( nie chodzi tylko o mnie , ale o kilku kolegow z mojej celi )

Powód kary: przejazd na czerwonym swietle..

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wiec tak.. wiezienie za przejazd na czerwonym swietle? w dodatku 2dni !! WTF? , pewnie duzo osob to potwierdzi..( przynajmniej kumple z celi ).. ze to co policja wyprawia jest.. zalosne , a przynajmniej w kwesti wiezienia.. wolamy ze chcemy adwokata albo chcemy sie popytac o inne rzeczy.. to policja nas OLEWA ( wtedy bylo kilku policjantow na komisariacie.. ) zamykaja i sie ciesza.. za przejazd na czerwonym NIE MA WIEZIENIA , JEST MANDAT!!! chcialem z kumplem zaplacic kaucje ale nas olali , a nawet jak ktos przyszedl to tez nas olal.. co to ma byc? czy tak sie zachowuje policja? jeszcze potem sie wymyslili ze niby przeklinamy i chcieli nam zwiekszyc kare o 2 DNI! co to jest do..? przysiegam ze nie przeklnolem w wiezieniu ani razu.. policja wymyslila sobie pretekst zeby zwiekszyc nam kare...to jeszcze nic.. moj drugi kolega.. skonczyl mu sie wyrok.. dzisiaj mial wyjsc.. oczywiscie olali to.. poprosu ta policja ma wszystko w 4literach..

Prosze oczywiscie o wypuszczenie mnie i Steva cos tam i Eddego cos tam ( nie pamietam nickow xD , ale pewnie sie tutaj wpisza..) Prosilbym tez zeby LD PD upomnial swoich ludzi.. bo to co wyprawiaja...
  • Do góry
    • 0

#2 dobrygracz0 26/11/2009 - 15:51

dobrygracz
  • Świeżak
potwierdzam to co napisał kolega, policja w ogóle nie reaguje, i gra non-RP, policjant Aron Servantez czy jakoś tak rzucił mnie na ścianę i złamał noc, po czym uwięził w celi bez podania powodu i powiadomienia kiedy wyjdę...to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.
  • Do góry
    • 0

#3 Rafał.40 26/11/2009 - 15:52

Rafał.
  • Gracz
Powinieneś napisać to w skargach, a nia aplecjach. PD czasami trochę przesadza.

@UP napiszcie skargę na owego gracza, a wtedy administracja podejmie słuszne kroki.
  • Do góry
    • 0

#4 daro950 26/11/2009 - 15:53

daro95
  • Gracz
no tak , ale chodzi glownie o to zeby wypuscili nas.. zaraz dodam SS jak policja nas olewa..
  • Do góry
    • 0

#5 Rafał.40 26/11/2009 - 15:55

Rafał.
  • Gracz
To napisz to w skargach, dołącz Screen Shoty i zostaną ukarani, a co za tym idzie wypuszczą Was z więzienia.
  • Do góry
    • 0

#6 daro950 26/11/2009 - 15:56

daro95
  • Gracz
nie obchodzi mnie ukaranie ich , mam ich no.. gdzies.. chodzi mi o to zeby nas jak najszybciej wypuszczono.. bo to jest zalosne..

PS: o to 2 SS.. :

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Na ostatnim SS widac jak kumpel chcialby go wypuszczono.. czego widac po tekstach , nie zrobiono.. ktos wyzszej rangi ( chyba kapitan , nie znam sie.. ) on powinien dawac przyklad a nie olewac..
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 26/11/2009 - 16:03

skb
  • Gracz
Załatw tą sprawę ic i weź słownik do ręku lub naucz się pisać.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych