Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnOOC] John Westers

• Please log in to reply
6 replies to this topic

D-Generation-X 1 24/11/2009 - 18:29

D-Generation-X
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Westers

Administrator/moduł nadający karę:YoMen (Rick Poey)

Powód kary:Kto Cie upowaznil do OOC w IC? [blockada OOC]

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Szanuje YoMena i ma troche racji w tym co pisze ale chce wytlumaczyć dlaczego, wczoraj podczas eventu którego ja prowadziłem wybieralismy miss Los Santos, impreza przeszła naprawde wyśmienicie ale spowodu że tworzył się spam a Kilka osob nie widzialo mnie [nicku i czatu OOC] To musiałem na /k (( Zamknijcie sie bo tworzycie spam i psujecie event)), to Pan YoMen zareagowal i przyznał Blokade OOC, nie chciałem specjalnie tego ale sytuacja wymagała abym tak użył, Wiem że to mój drugi Block OOC pierwszy za kłótnie ale drugi podczas eventu aby przeszkodzić mi? Dla mnie Block OOC gdy prowadziłem Event był dla mojej osoby nieważny gdyż poprostu ja bylem zajety tylko prowadzeniem. Dodam od siebie że YoMen sprawdził się jako admin wyśmienicie ale tylko jestem niezadowlony że zablokowal mi OOC dlatego że chciałem prowadzić event i aby każdy usłyszał co mówie.

Dodam od siebie że każdy kto uczesniczył w imprezie powie że naprawde impreza była świetnie prowadzona.
  • Back to top
    • 0

John_Dark 0 24/11/2009 - 18:36

John_Dark
  • Zbanowani
Tak, powinien dostać, naprawdę niektórzy spamią na kropce i cały czas OOC i OOC... Czasami to wkurza i trzeba zaareagować.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 24/11/2009 - 18:39

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Byłem na imprezie, na prawdę tam był niezły spam że jak byś napisał coś ważnego to i tak nikt by tego nie zauważył, to było konieczne.
John Westers jest bardzo dobrym graczem i wie jak grać. UnBlock OOC powinien dostać.
  • Back to top
    • 0

Danio0 24/11/2009 - 18:48

Danio
  • Świeżak
John, trudno się gra bez OOC :D
Też dostałem blocka ooc, tylko, że słusznie. Przezwałem gostka.
Ale John jest bardzo dobrym graczem, jestem za UnBlock'iem OOC. :)
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 26/11/2009 - 11:47

HazeBhoy
  • Gracz
No... W alahambrze trudno jest uciszyć tych wszystkich drących się po 10 razy: ONA WYGRA JEST NAJFAJNIEJSZA! ... Byłem kilka razy na eventach właśnie tam... Chociaż mógł napisać do Admina żeby mu pomógł albo GM'a ...
  • Back to top
    • 0

xGame299 26/11/2009 - 19:56

xGame
  • Gracz
Również za UnOOC John to dobry gracz i troszkę tego potrzebuję.
  • Back to top
    • 0

skb5267 26/11/2009 - 20:38

skb
  • Gracz
AdminJail	Milmar (Emilien Morales)	Gra OOC, tutaj porozmawiaj ze wspó³lokatorami	08/10/2009, 17:11
AdminJail	System	"ZAblockowali mi OOC ))"	08/10/2009, 18:13
Ostrzeżenie	Misiek (Wiliam Fox)	Graj IC do cholery!	31/10/2009, 19:20
Blokada OOC	YoMen (Rick Poey)	Kto Cie upowaznil do OOC w IC?	23/11/2009, 21:06
To już nie pierwszy raz dlatego też blokada zostanie zdjęta po miesiącu licząc od dnia nałożenia kary.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic