Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnOOC] Luke Johnson

• Please log in to reply
1 reply to this topic

konrad1ct 0 24/11/2009 - 17:43

konrad1ct
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Luke Johnson

Administrator/moduł nadający karę:nie wiem

Powód kary:skuty nie szedlem

Wyjaśnienie wraz z dowodami:To bylo jeszcze za czasow San Fierro jak nie było jeszcze miasta Los Santos , stałem po ratuszem i ktos mnie skuł , nie pamietam już za co, bez akcji Rp i na /w pisal mi (chodz) a ja nie wiedzacy o co chodzi nie poszedłem , bo nie mam zamiaru chodzic na kazde zawolanie jakiegos kolesia , oczywiscie pisalem mu na /w o co chodzi itp. ale to nic nie dawało .Jak sie potem okazalo zostałem podejrzany o probe sprzedazy dowodu osobistego , czego nie zrobilem. Zostałem zwolniony z pracy , dostalem AJ na 120 minut i blokade OOC .To ze dostalem Aj i zwolnili mnie z pracy to juz pomijam tylko chcialbym prosic o UnOOC gdyz ciezko sie gra bez wiadomosci ooc .Czesto mi ktos pisze a ja nie mam jak odpisac.
Z gory dziekuje i pozdrawiam : Luke

P.S. Dodatkowo chciałem dodac ze moja postac w podgladzie profilu jest niby zablokowana badz zbanowana co nie jest prawda . Postacia Luke Johnson moge normalnie grac na serwerze jak wszyscy inni uzytkownicy.Jest rowniez przez to ciezko znalesc jakas prace gdyz pracodawcy mysla ze podanie jest juz nieaktualne.Prosiłbym rozwniez o wyjasnienie tego problemu.
  • Back to top
    • 0

skb5267 26/11/2009 - 21:13

skb
  • Gracz
Zostałeś zbanowany, chat ooc raczej nie będzie Ci już potrzebny.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic