Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan?] Jimmy Campton

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosa772 1 23/11/2009 - 22:03

kosa772
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jimmy Campton

Administrator/moduł nadający karę: System zapewne

Powód kary: Nie wiem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zacznę od tego, mieliśmy ustawke z GBF na sevilli. Zauważyłem że podczas bicia kogos robi sie czerwony ekran, moj kolega tez to mial. Gra mi sie tak jak by zacinała. Kiedy juz dostałem BW przeteleportowalo mnie na GS i miałem do wyboru skiny. Kliknąłem shift i w skinie CJ'a znalazłem się w San Fierro poczym byl restart serwera( tylko u mnie ) i wyskoczyło to:
Dołączona grafika
Tak wogóle jeśli bym dostał bana to bym nie mógł wbijać na serwer a tak moge dopóki nie wpisze hasła do zalogowania. Proszeę o szybkiego unBana.
Dziękuje i pozdrawiam Kosa.
  • Do góry
    • 0

#2 klool1 24/11/2009 - 07:30

klool
  • Gracz
Na h-rp nie jest tak że jak ma się bana to w ogóle nie można wejść na serwer. Dopiero po wpisaniu hasła pisze "Server closed the connection. Więc jest to normale i masz bana :)
  • Do góry
    • 0

#3 kosa772 1 24/11/2009 - 13:47

kosa772
  • Zbanowani
Być może, ale mi nie wykoczyło za co zostałem zbanowany dopiero gdy znalazłem się z San Fierro zrestartowało mi połączenie z serwerem. Inni nie wiedzieli że zostałem zbanowany jak ich pytałem nie wyskoczył komunikat, podobno. Tak więc myśle, że to bug nie wiem jak było na ustawce, walczyłem chyba z Mike Venom/ Cola Patersen(jakoś tak) Nie wiem czy zniknąłem z tamtąd czy co. Ale podczas walki wczoraj ogólnie na serwerze miałem chwilowe zmiany ekranu na czerwony być może to jest przyczyną. Blizzard również tak miał, nie wiem jak inni.
Proszę administracje o szybkiego unBana jeśli to możliwe.

//Edit: Znalazłem to w logach.

Banicja System Ruch o 17.3j podczas zamrozenia na nogach. 23/11/2009, 22:41

Tylko, że to chyba było wcześniej i ruch o 17 jednostek to nie możliwe bo znalazłem się w skinie CJ'a w SF koło hotelu.
  • Do góry
    • 0

#4 blackmigogang2936 24/11/2009 - 13:49

blackmigogang
  • Gracz
Może dlatego, że HP Ci w ogóle nie spada. Dostałeś od naszej trójki więcej ciosów, ale i tak to my mieliśmy BW, bo Tobie HP nie spadało.
  • Do góry
    • 0

#5 Maki190 24/11/2009 - 13:50

Maki
  • Gracz
Ten czerwony ekran ma każdy, ja kiedyś miałem podobnie to znaczy dostałem BW, pokazało mi się Ganton (wybór skinu) i wylądowałem w teksturach w San Fierro. Zrobiłem /q wróciłem i byłem w AJ za zamrożenie na nogach czy coś takiego. Ty masz bana od systemu za ruch podczas zamrożenie na nogach. Powinien być unban.
  • Do góry
    • 0

#6 kosa772 1 24/11/2009 - 13:52

kosa772
  • Zbanowani
Podczas walki miałem czerwony ekran, i takie "zacięcia gry". Wyglądało to tak że kiedy z wami walczyłem wy się nie ruszaliście. Nawet i Crips po chwili znajdowałem się dalej i mnie ktoś bił. Nie zdążyłem napisać abyście przerwali bo dostałem BW? Milmar zniknąłem stamtąd?
  • Do góry
    • 0

#7 blackmigogang2936 24/11/2009 - 13:53

blackmigogang
  • Gracz
To było kilka dni temu, przed "atakiem kurczaka".

@down
Jejku, pisałem - to nie było wczoraj, a kilka dni temu.
  • Do góry
    • 0

#8 kosa772 1 24/11/2009 - 13:55

kosa772
  • Zbanowani
Nie rozumie? Jakim atakiem mi chodzi o wczoraj.
  • Do góry
    • 0

#9 Latinox30 24/11/2009 - 13:58

Latinox3
  • Świeżak

Może dlatego, że HP Ci w ogóle nie spada. Dostałeś od naszej trójki więcej ciosów, ale i tak to my mieliśmy BW, bo Tobie HP nie spadało.

Waszej trójki? Nie tylko od was, na ustawkach nikt go jeszcze nie zjechał do bw, może raz, nigdy mu hp nie spada.
  • Do góry
    • 0

#10 kosa772 1 24/11/2009 - 14:00

kosa772
  • Zbanowani
Wiesz co nie było ustawki, którą bym wygrał. Chcesz zapytaj Quarto Carvezzo (walczyłem z nim 2/3 razy :),) zawsze dostaje i nie wiem co jest. Ustawiam /fpslimit 100 wyłaczam gg/skype/torrenta. Podczas 5 ustawek 5 razy miałem BW. Nie wierzysz zapytaj tych co z nimi walczyłem. Z tobą nie walczyłem, właśnie ty zawsze uciekasz przed BW na ustawkach i każdy Ci to powie. A dla twojej wiadomości nie mam sobeita, gdyż nie chodzi on z Game Camem.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych