Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNBAN]

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

John_Dark 0 22/11/2009 - 14:09

John_Dark
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jose Herandop
Administrator/moduł nadający karę:Nie dał mi administrator bana tylko system un freza
Powód kary:Wyszkoczyl Mi Debug W Gta Włączam Od Nowa Gre I Mam Bana Za Un freez
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Niestety nie mam ss ani nic w tym stylu ale moj przyjaciel moze potwierdzic zaczeło sie to tak przyjechalem z nim na stacje i zobaczlismy ranna osobe wiec podbieglismy wstalem i zadzwonilem po karetke gdy przyjechal pan z karetki dostal Timeout (Crasha) ciagle dostawal jak sie logowal wiec pomoglem. tej rannej osobie wstac i wsadzilem go do auta gdy mielismy odjedzac do szpitala nagle dostalem duzych lagow razem z kolega tylko on nie dostal bana a ja dostalem za un freza..
Freeze: Zalogowałem sie i juz mialem bana

Jak cos kolegi nick (imie): Max_Sword
  • Back to top
    • 0

kamilo950 22/11/2009 - 14:22

kamilo95
  • Świeżak
Ta, potwierdzam.. Ja też miałem mnóstwo crashy ale nie dostalem bana...
  • Back to top
    • 0

John_Dark 0 22/11/2009 - 14:54

John_Dark
  • Zbanowani

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jose Herandop
Administrator/moduł nadający karę:Nie dał mi administrator bana tylko system un freza
Powód kary:Wyszkoczyl Mi Debug W Gta Włączam Od Nowa Gre I Mam Bana Za Un freez
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Niestety nie mam ss ani nic w tym stylu ale moj przyjaciel moze potwierdzic zaczeło sie to tak przyjechalem z nim na stacje i zobaczlismy ranna osobe wiec podbieglismy wstalem i zadzwonilem po karetke gdy przyjechal pan z karetki dostal Timeout (Crasha) ciagle dostawal jak sie logowal wiec pomoglem. tej rannej osobie wstac i wsadzilem go do auta gdy mielismy odjedzac do szpitala nagle dostalem duzych lagow razem z kolega tylko on nie dostal bana a ja dostalem za un freza..
Freeze: Zalogowałem sie i juz mialem bana

Jak cos kolegi nick (imie): Max_Sword

Banicja System Ruch o 49.9j podczas zamrozenia na nogach. 22/11/2009, 13:26
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 22/11/2009 - 16:09

Paweł Chonchera
  • Gracz
Apelacja zaakceptowana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic