Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Remik

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 zxcxz19 22/11/2009 - 10:32

zxcxz
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci : Nick na forum Remik

Administrator/moduł nadający karę: William.

Powód kary: ''Nie chcemy tu takich graczy, pa.''

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc po dostaniu blocka na konto Akihito Seitaro wszedłem na forum i pisałem apelacje, William ją odrzucił. I po dobrej godzinie wchodze na forum a tu Bum ban na forum. Więc może i zachowałem się jak gówniarz ustawiając tą sygnaturke jaką mam. Lecz to było w nerwach.Żałuje tego co zrobiłem i chciałbym wrócić na net4game.com.
A na koniec chce przerprosić szczerze Williama. Przepraszam .

to tak z tego co mi napisał

a jak postąpicie to wasza sprawa ^ ^
  • Do góry
    • 0

#2 Asasyn 10 22/11/2009 - 11:02

Asasyn
  • Świeżak
I tak masz postać/postacie nijakie ...
  • Do góry
    • 0

#3 ComiC0 22/11/2009 - 22:31

ComiC
  • Gracz
Asasyn twój post niczego nie wnosi do tematu więc po co się udzielasz. Masz już sporo postów więc możesz skończyć je nabijać.
Po 2. dostał blocka za postać nijaką, więc profil globalny nie ma nic do postaci, więc jeżeli nie jesteś wtajemniczony proszę nie udzielaj się.
Remik żałuje tego co napisał w sygnaturze i przeprosił Williama. Myślę, że można było zamienić Bana na blokadę na wszystkie konta w jego profilu globalnym. Po ostatnie rozmowie z nim widzę że zmądrzał i prosi was abyście dali mu drugą szanse.
  • Do góry
    • 0

#4 Rafał.40 23/11/2009 - 10:23

Rafał.
  • Gracz
SanDesX dla Twojej wiadomośći Asasyn nie nabija postów, tyko pisze jak ma coś do powiedzenia. Co do tematu ban był słuszny za sygnaturę, a postacie są nijakie. Jestem za odblokowaniem konta globalnego i zablokowania wszystkich postaci z owego konta.
  • Do góry
    • 0

#5 ComiC0 23/11/2009 - 12:58

ComiC
  • Gracz
Raffaello, ale tu teraz jest prośba o odblokowanie konta globalnego, a nie sprawa odnośnie postaci nijakich. Za postać nijaką dostał bloka. Nie róbmy już tu off topu, administracja zadecyduje.
  • Do góry
    • 0

#6 Abakazok 1 24/11/2009 - 01:45

Abakazok
  • Świeżak
Asasyn ma zawsze dużo do powiedzenia, w każdym wątku się wypowiada że aż szkoda jego steku bzdur czytać.

Zgadzam się z Wiliamem i nie dał bym osobiście drugiej szansy, znam tego oto pana 'Remika' od ubiegłego roku (bodajże od listopada 2008) i wiem co potrafi nabroić.

Jak dla mnie ban powinien zostać.
  • Do góry
    • 0

#7 Maxter 151 24/11/2009 - 08:12

Maxter
  • Gracz
Emm Siema ;] Tu Remik pisze z konta kolegi ;

Więc tak Może postać jest nijaka lecz to co zrobiłem z Kontem Globalnym to żałuje, Przeprosiłem Williama. I zależy mi na un banie.

@UP

Ty mnie znasz ? ;o Ciekawe skąd ;]
  • Do góry
    • 0

#8 Kobył1180 24/11/2009 - 14:19

Kobył
  • Gracz
Ja również jestem na nie. Wybacz Remik, ale jesteś niezdolny do gry. Na przykład ta akcja z Enervem, niby fajna, ale Ty ogólnie jesteś pr0, el0. :)
  • Do góry
    • 0

#9 Kowal1143 24/11/2009 - 14:31

Kowal
  • Gracz
N00bem jesteś. Nawet, jeśli grasz 3 lata(jak każdy).
Wiesz - jest opcja, że kiedyś miałem okazje odegrać z toba akcje rp.
Cała reszta to wyzwiska na /w, a na dodatek za czasów GUP, kiedy byłem u nich w gościach, wbiłeś sobie do domu, dałeś mi BW za twojego kolege, który wytłumaczył wszystko ooc. Kolega Damian Lee dostał AJ za gre nonrp(kiedy raz strzeliłem mu w auto w szybe i w głowe) i potem się jakoś poznaliście i dałeś mi za to BW.
Tylko mnie zastanawia - jak?! Dostał ajota, to coś jak by MG.
Ogólnie jesteś ciężkim graczem.
  • Do góry
    • 0

#10 Maxter 151 24/11/2009 - 18:41

Maxter
  • Gracz
Eee Kowal. Pomyliło Ci sie chyba ;o Ja żadnego Damiana Lee nie znam i nie znałem ;o Eh... Prosiłbym o odpowiedź administratora.
  • Do góry
    • 0

#11 ComiC0 24/11/2009 - 20:57

ComiC
  • Gracz
Dobra skończcie tu teraz dyskutować kto kogo zna a kto kogo nie. William jak to przejrzy zadecyduje.
  • Do góry
    • 0

#12 Maxter 151 28/11/2009 - 11:40

Maxter
  • Gracz
Odświeżam ;]
  • Do góry
    • 0

#13 skb5247 03/12/2009 - 22:20

skb
  • Gracz
Blokada na forum zostanie zniesiona po miesiącu.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych