Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Kazuyoshi_Tekuda

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piszczel0 21/11/2009 - 17:47

Piszczel
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:- Kazuyoshi Tekuda
Administrator/moduł nadający karę:- Niestety nie pamietam poniewaz bylo to bardzo dawno temu...:)
Powód kary:- Poniewaz czlowiek o podobnym nazwisku Kiyoshi Tekuya przesylal kase z konta na konto...
Wyjaśnienie wraz z dowodami:- On wysylal pieniadze z konta na konto, byla to pomylka :D i pomyslalem ze na kilka miesiecy skoncze z serwerami Role Play...
Kiedy brat powiedzial mi ze na H-RP wiele sie zmienilo postanowilem zobaczyc nowy wizerunek serwera...
Bardzo mi sie spodobal i postanowilem wrocic dlatego pisze ta prosbe.
Mysle ze zrozumiecie mnie i dacie mi kolejna szanse bardzo was o to prosze i pozdrawiam ...

Kazuyoshi Tekuda
  • Do góry
    • 0

#2 albi14475 21/11/2009 - 17:49

albi144
  • Świeżak
Masz multikonto i pomyliłes konto z postacią albo takiej postaci nie widać u Ciebie na obecnym koncie.
Pozatym "kilka miesiecy" = więcej niż jeden, a ty byłes ostatnio na Keji Tekuda 09/10/2009, 01:00 1 msc temu.
  • Do góry
    • 0

#3 Piszczel0 21/11/2009 - 17:57

Piszczel
  • Świeżak
Keji to moj brat rodzony a Kazu to moj brat cioteczny i w czym problem ?? nie mozna nawet pomoc bratu ;>?? 
Napisalem z tego konta poniewaz na koncie mojego brata ciotecznego nie da sie bo jest zablokowanie a 6 grudnia dopiero mija un block na forum...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych