Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Arturo Martinez {Biografia}

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Arturo_Martinez0 21/11/2009 - 12:26

Arturo_Martinez
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Arturo Martinez.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek.

Powód kary: Obraza na 555.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam otóż jechałem sobie normalnie spokojnie samochodem stałem na światłach i koło ratusza jechał szbyko jak zwykle Van San News , wjechał we mnie i skasował mi samochód do 500 HP , nawet się nie zatrzymał gdy chciałem zadzwonić po policję ... wtedy się mocno wkurzyłem i im to napisałem , może to był mój błąd ale kto by się nie wkurzył w takiej sytuacji .. , jeszcze chciałem powiedzieć że za obraze inni admini dawali AdminJail , porostu się wkurzyłem i napisałem pare brzydkich słów ... za co PRZEPRASZAM san news oraz administrację . Dowodem jest to że wczoraj było już póżno i zapomniałem naprawić mojego auta , można sprawdzić ile ma HP , i co do tego /przebierz to za wcześnie napisałem komende tutaj screen , Posted Image. Dziękuje i liczę na pozytywne rozpatrzenie i o ostatnią szanse.
  • Back to top
    • 0

Globus 3 21/11/2009 - 13:54

Globus
  • Zbanowani
Za ostro z tym banem : ) Za un.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 21/11/2009 - 14:04

Kobył
  • Gracz

Jeżeli masz bana, a nie wiesz za co i jesteś na tej liście, to już wiesz za co masz bana. Nie pisz apelacji.
Pozdrawiam.

Ja również Cię pozdrawiam :)
  • Back to top
    • 0

Ricardo_Diaz 7 21/11/2009 - 14:16

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani

Arturo Martinez:
Za tekst do radia: http://iv.pl/viewer....dvvbb3puxha.png

• Back to top
    • 0

Damian_Hetman0 21/11/2009 - 14:21

Damian_Hetman
  • Gracz
UUU nie ładnie nie ładnie , zobaczymy co administracja powie ja jestem na NIE

//Blokada pisania.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 21/11/2009 - 15:18

Grypa
  • Świeżak
Ogolnie grasz strasznie OOC, odwalasz, placzesz wiec moim zdaniem nie nadajesz sie do gry. Ogolnie jestes slabym graczem. Ja jestem na nie. Popracuj nad gra.

down - Twoje jedno zdanie ma 5 linijek. Zacznij uzywac kropek. Co do tamtej akcji to doszlo do nieporozumienia. Lesiu nam kazal jednak po przyjsciu anone nic ci nie zabralismy. Zwykle nieporozumienie za ktore DP przeprasza.
  • Back to top
    • 0

Arturo_Martinez0 21/11/2009 - 15:25

Arturo_Martinez
  • Świeżak
Nie płacze wtedy z tą akcją chcieliście żebym wam oddał auto na /o bo jesteście niby jakąś organizacją i możecie zabierać od graczy auta dobrze że wtedy administrator mi powiedział że nie macie prawa zabierać aut na /o bo już wam prawie oddawałem , i jak moge grać OOC jak już z miesiąc mam blocka a nigdy wcześniej ciebie nie widziałem , a gram na H-RP od 2 miesięcy a tego blocka też dostałem za nie wiadomo co powód '' Zainteresuj się własną grą '' ale to nie rozmowy w toku żeby wam się tłumaczył dlaczego mam blocka ooc , i jeszcze chciałem dodać jak bym grał nie wiadomo jak to napewno bym dostał jakąś skarge na forum , nigdy jeszcze nikt na mnie skargi nie napisał.
  • Back to top
    • 0

Yasiexor-1 21/11/2009 - 17:00

Yasiexor
  • Świeżak
Jestem za UnBanem moim zdaniep powinien dalej grac
  • Back to top
    • 0

Wthote14 21/11/2009 - 22:56

Wthote
  • Gracz
Z Arturo gralem jeszcze za czasow San Fierro, pamietam akcje z pijana limuzyna na granicy. Zawziety, akcja przeprowadzona wzorowo, on sam potem jako policjant, no i cywil, chociazby walka o kolejke w bugisunie ;d
Chłopak potrafi odegrać postać na poziomie, sam ooc zachowuje się jak przystało. Takich tu trzeba, a że kogos poniesie... Dajmy szanse.
  • Back to top
    • 0

B M62155 22/11/2009 - 03:00

B M
  • Zarząd
Biografię postaci poproszę. Standardowo.
  • Back to top
    • 0

Arturo_Martinez0 22/11/2009 - 13:16

Arturo_Martinez
  • Świeżak
Narodziny i dzieciństwo.

Jest noc. 18 marca 1987 rok, Los Santos. W szpitalu im. Wszystkich świętych na oddziale położniczym dobiegają odgłosy płaczącego dziecka. Na świat właśnie przybył Arturo, drugi syn państwa Martinez. Rodzice nadają mu imię po jego dziadku, który zmarł parę miesięcy przed narodzinami swojego kolejnego wnuka. Arturo od dziecka sprawiał kłopoty, zawsze wpadał na głupie pomysły, które mogły skończyć się ciężkim kalectwem, lub nawet śmiercią osób trzecich. Jego ojciec był pracownikiem Police Departament, więc jego rodzinie bardzo źle się powodziło. Codziennie na dzielnicy czaili się podejrzane typy czatujące na życie Ralpha, ojca Artur'a. Jego matka nie pracowała, więc zajmowała się domem i dziećmi. Nigdy nie mogła sobie poradzić z synami, ponieważ nie umiała z nimi rozmawiać bez awantur. Starszy brat Artura- Jay był od niego starszy o 3 lata, zawsze kręcił się z członkami gangu, co przysparzało mu sporo kłopotów, zwłaszcza z policją. Arturo był osamotniony więc robił wszystko sam, nie miał przyjaciół. W wieku 7 lat po raz pierwszy przekracza próg szkoły. Jako, że pochodził z biednej rodziny jest odpychany przez swoich rówieśników. Arturo często nie odrabiał lekcji oraz się za bardzo nie uczył. Kolejna, szósta klasa jest lepsza, poznaje tam dzieci pochodzących z podobnych warstw społecznych, więc lepiej nawiązuje kontakt. Arturo wśród swoich kolegów ma cechy przewódce, często organizują tajemnicze spotkania, gdzie wymieniają się poglądami i tym co robili w dany dzień. Szósta klasa jest spoko, wszyscy się już dobrze znają i wiedzą co i jak. W wakacje rodzice Artur'a i Jay`a giną w wypadku samochodowym, zderzenie z ciężarówką było tak silne, ze nie mieli szans na przeżycie. Jay opuszcza dom i wstępuje do gangu oddalonego o kilkanaście kilometrów od rodzinnego mieszkania. Arturo jako 14 letni chłopak jest zdany wyłącznie na siebie…

4 lata potem ....

Arturo coraz bardziej opuszczał się w nauce po śmierci swoich bliskich. Schodzi na lepszą drogę i poznaje Colina, chłopaka starszego o kilka lat, który wciąga go do pracy w Pizzeri i pomaga utrzymać się przy życiu, jest jego opiekunem, który potrafi pomóc. Jednak z czasem Arturo zapoznał się z nauczycielem akademi policyjnej przy sprzedawaniu Pizzy , nauczyciel zaproponował dla chłopaka pracę w Police Departament lecz musiał on skończyć studia Akademi.

Pobyt w Akademi.

Tak, to już poważny krok do przodu panie Arturo - mówił wykładowca z uśmiechem na twarzy kiedy przyjmował chłopaka do akademi, tutaj nie będzie tak łatwo jak w szkole, tutaj trzeba siedzieć dzień i noc i uczyć się o poważnych wykroczeniach gwałtach i innych rzeczach.
Arturo i tak ma szczęście nie dość że się nie uczył to trafia do ławki w której siedzi John , jego najlepszy były kumpel. John zaczyna pomagać dla Artura najważniejsze że zaczyna mieszkać ze swoim rówieśnikiem, z którym nawiązuje coraz to lepszy kontakt. Arturo większość swojego czasu poświęca na naukę i siłownie. Tutaj może odmienić całe swoje życie dlatego robi wszystko by nie zmarnować tej pierwszej i ostatniej szansy. Jest godzina 12:34 , 2008 rok , na sali wszyscy zdenerwowani ponieważ jest to ostatni egzamin , kto zda przechodzi do Los Santos Police Departament , Arturo siedzi koło John'a w tej samej ławcę zdenerwowany , mineła jedna godzina , wszyscy oddają testy poczym udają się w strone drzwi i idą do domu. Cztery dni potem do domu przyszedł list , do Artura w którym było napisane że zdał do Policji na piątkę z plusem , uradowany chłopak następnego dnia idzie do komendanta poczym on daje dla niego mundur , broń oraz odznakę , od tej pory Arturo został normalnym człowiekiem który pracuje i wraca normalnie wieczorem do domu ......

[[ Może nie za długie ale takie mi wyszło .... ]]
  • Back to top
    • 0

Gouliano0 23/11/2009 - 16:21

Gouliano
  • Świeżak
Ja jestem Za,byłem z Arturem w Akademi Policyjne, i stanowczo uważam gdyż ten gracz ma dobre RP, po za tym pisaniem do SN, to moim zdaniem należało by się min. 120 min AJ. :)
  • Back to top
    • 0

Arturo_Martinez0 23/11/2009 - 23:47

Arturo_Martinez
  • Świeżak
Coś długo Misiek nie odpowiada , myślę że moja biografia jest ciekawa lecz pisałem ją na szybko bo się śpieszyłem na Trening , teraz wszystko jest w rękach naszego Głównego Administratora :)
  • Back to top
    • 0

B M62155 24/11/2009 - 02:30

B M
  • Zarząd
Nie Ty ją pisałeś. W biografii przecinki są tam, gdzie mają być, a już w następnym poście robisz przed przecinkiem spację.

Trudno, miałeś szansę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic