Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Denis Wilson

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vortex 0 20/11/2009 - 17:17

Vortex
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Denis Wilson

Administrator/moduł nadający karę: AntiCheat

Powód kary:
AirBrk
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Kolega pokazywał mi jego umiejętności wspinania się na murki itp. Uczył mnie tego aż w końcu trafiliśmy na zbugowany murek, nie wiedząc przeskoczyłem go i dostałem bana.

http://img338.imageshack.us/img338/5946/samp190d.png

PS:Te rozmazanie to od skype :)
  • Do góry
    • 0

#2 czecze3534 20/11/2009 - 17:25

czecze35
  • Świeżak
a ja znam twoje rp niestety jest biedne i według mnie powinienes nie miec unbana widziałem kilka twoich akcji jak odwalałes itp. ale to jest moje zdanie moze ktos ma inne
  • Do góry
    • 0

#3 Ethan 0 20/11/2009 - 17:35

Ethan
  • Zbanowani
czy to czasem nie jest Las Colinas? dzielnica gangu Nortenos? //oh to ja myślę że też biegasz po dzielnicy gangu i skaczesz im po dachach ale cóż każdy popełnia błędy za unbanem
  • Do góry
    • 0

#4 Maki190 20/11/2009 - 17:36

Maki
  • Gracz
Denisa znam od bardzo dawna i nigdy nie widziałem ani nie słyszałem od kogokolwiek że czitował, ma on również dobre RP więc zasługuje na Unbana.
  • Do góry
    • 0

#5 ksiomal 0 20/11/2009 - 17:42

ksiomal
  • Zbanowani

a ja znam twoje rp niestety jest biedne i według mnie powinienes nie miec unbana widziałem kilka twoich akcji jak odwalałes itp. ale to jest moje zdanie moze ktos ma inne

Ekhm, jak by to ująć. Naucz się pisać, to po pierwsze. Po drugie gra na pewno lepiej od ciebie.
  • Do góry
    • 0

#6 Vortex 0 20/11/2009 - 17:58

Vortex
  • Zbanowani

Hmm, nie widziałem cię na oczy na serwerze, a ty mi zarzucasz że moje RP jest biedne ?

czy to czasem nie jest Las Colinas? dzielnica gangu Nortenos? //oh to ja myślę że też biegasz po dzielnicy gangu i skaczesz im po dachach ale cóż każdy popełnia błędy za unbanem

To było trochę za ich dzielnicą.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych