Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Colin Svensson

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Silent22 20/11/2009 - 16:18

Silent
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Colin Svensson
Administrator/moduł nadający karę: Anty-Cheat
Powód kary: AirBreak
Wyjaśnienie wraz z dowodami: To się stało podczas służby na granicy SG, jeszcze podczas gry w San Fierro. Jako członek SFPD, wykonywałem swoją pracę w owym miejscu. W pewnym momencie podjechał samochód, więc chciałem wylegitymować kierowcę etc. Na moje (jak się później okazało) nieszczęście, przestrzeń między szlabanem a budką strażniczą była zbyt mała, aby moja postać przez nią przeszła. W związku z tym przeskoczyłem przez szlaban i otrzymałem bana od Anty-Cheata za AirBreak. Natychmiast po tym zdarzeniu napisałem do Micula na Skype przedstawiając całą sytuację. On w ciągu niecałej minuty dał mi UnBana, po czym wróciłem na serwer i grałem dalej. Dosyć późnym wieczorem postanowiłem zakończyć grę i wylogować się. Następnego popołudnia, gdy usiłowałem się zalogować, ujrzałem napis: "To konto jest zbanowane.". Pamiętam również, że klika osób przedemną również otrzymało bana od Anty-Cheata (w tym Bodzio i paru innych szanowanych Graczy), jednak podobnie jak w moim przypadku, szybko powrócili oni do gry. Podejrzewam, że cała ta sytuacja zaszła w wyniku buga z Anty-Cheatem. Być może Administracja pomyślała, że celowo starałem się popsuć innym grę, jednak zapewniam, tak nie było. Sam testowałem owy system, więc zdawałem sobie sprawę z zagrożenia, jakie płynie podczas używania "wspomagaczy", gdy jest on włączony. Nigdy w życiu nie cheatowałem i stanowczno krytykowałem osoby, który dopuszczały się takich czynów. Chciałbym znów zacząć grać na H-RP, jako, że swoją postacią sporo osiągnąłem i troszkę głupio byłoby tak zaprzepaścić swój dorobek wielu misięcy gry.

Pozdrawiam,

Silent

• Back to top
    • 0

Mikuś 144 20/11/2009 - 18:30

Mikuś
  • Świeżak
Skoro to antyczit, to można chyba odbanować.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 21/11/2009 - 00:36

Konrad
  • Gracz
UnBan, miłej gry!
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic