Jump to content

• Log in with Facebook      Sign In   
  • Create Account »
  • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Ból głowy u dołu lewej strony

ból głowy

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 NFour257 03/07/2012 - 11:08

NFour
  • Gracz
Cześć. Obudziłem się dziś z bólem z tyłu głowy u dołu po lewej stronie. Nie wiem co to jest (wcześniej też miałem takie przypadki ale tylko przez chwilę, kilka sekund). Nacieram się spirytem ale nic narazie nie przechodzi. Od czego to może być?
Chcałem dziś wyjść gdzieś a tu lipa :X

Jak przekręcę głowę na lewo to wtedy zaczyna boleć.
  • Back to top
    • 0

#2 S n i p e r27 03/07/2012 - 11:09

S n i p e r
  • Gracz
Ja to bym tabletkę od bólu głowy wziął ;d a jak nie działa to położyć się na trochę i pospać :D
  • Back to top
    • 0

#3 SmokeGroup54 03/07/2012 - 11:10

SmokeGroup
  • Gracz
Może źle śpisz, nawalasz przez sen w jakiś kant?
  • Back to top
    • 0

#4 NFour257 03/07/2012 - 11:15

NFour
  • Gracz

Może źle śpisz, nawalasz przez sen w jakiś kant?

Nie ma takich szans żebym w coś uderzył albo coś. Po prostu obudziłem się i przekręcając głowę rozpoczął się ból.

Ja to bym tabletkę od bólu głowy wziął ;d a jak nie działa to położyć się na trochę i pospać :D

To nie jest ból głowy typu gdzieś z przodu, czoło itp. tylko bół z tyłu głowy pod samymi włosami.
  • Back to top
    • 0

#5 Wezyk81 03/07/2012 - 11:15

Wezyk
  • Gracz
Może źle głowę ułożyłeś, i spałeś tak całą noc.
  • Back to top
    • 0

#6 S n i p e r27 03/07/2012 - 11:16

S n i p e r
  • Gracz
No to mówię głowa to głowa więc weź tabletkę i to jakąś silniejszą typu Ibum max a nie jakieś apapy potem połóż się spać na nawet 30min a jak nie przejdzie to do lekarza jutro bo może być jakiś guz mózgu itp a to nie są żarty.
  • Back to top
    • 0

#7 NFour257 03/07/2012 - 11:22

NFour
  • Gracz
Moja mama mówiła coś o przewianiu. Faktycznie siedziałem wczoraj przy otwartym oknie ale wiatru nie było.

No to mówię głowa to głowa więc weź tabletkę i to jakąś silniejszą typu Ibum max a nie jakieś apapy potem połóż się spać na nawet 30min a jak nie przejdzie to do lekarza jutro bo może być jakiś guz mózgu itp a to nie są żarty.

Mnie boli na dole, na samym dole głowy jak kończą się włosy. Ból głowy wygląda inaczej.
  • Back to top
    • 0

#8 * Dixonek854 03/07/2012 - 11:23

Dixonek
  • Zarząd

Moja mama mówiła coś o przewianiu. Faktycznie siedziałem wczoraj przy otwartym oknie ale wiatru nie było.

Mnie boli na dole, na samym dole głowy jak kończą się włosy. Ból głowy wygląda inaczej.

Możliwe. Też tak kiedyś miałem, to musiałem tydzień leżeć i to jeszcze nie mogłem przekręcić głowy.
  • Back to top
    • 0

#9 NFour257 03/07/2012 - 11:24

NFour
  • Gracz

Możliwe. Też tak kiedyś miałem, to musiałem tydzień leżeć i to jeszcze nie mogłem przekręcić głowy.

To mam prze(cenzura)ne...
  • Back to top
    • 0

#10 Flaszka91 03/07/2012 - 11:29

Flaszka
  • Gracz
Przez noc naciągnąłeś mięśnie karku, stąd ten ból. Kup jakiś ketonal czy coś i posmaruj. Albo idź do lekarza.
  • Back to top
    • 0

#11 hitchock22 03/07/2012 - 11:29

hitchock
  • Gracz
Chciałem to napisać, ale widzę twoja mama też rozumuje. Przewiało cię, mój kumpel też to ma. Jak nie możesz przekręcić głowy na lewo, to włóż sobie waty w ucho. Poboli parę dni, ucho też powinno by jakby 'spuchnięte' czy coś tam. Ale na pewno nie w normalnym stanie, poboli - poboli i przestanie.
  • Back to top
    • 0

#12 NFour257 03/07/2012 - 11:37

NFour
  • Gracz
No ale chciałem dziś wyjść z domu a tu taka dupa.

Nic mi nie puchnie, po prostu boli.
  • Back to top
    • 0

#13 Flaszka91 03/07/2012 - 11:38

Flaszka
  • Gracz

Ile siedziałeś przy tym oknie i o której? Jak kładłeś się spać, to okno było otwarte, spałeś przy nim?
  • Back to top
    • 0

#14 Joyo32 03/07/2012 - 11:38

Joyo
  • Gracz
Mógł Ci także jakiś krąg wyskoczyć, przez co masz ból głowy u dołu. Też tak często miewałem, wtedy szedłem do kręgarza i pomagało.
Wczoraj miałem to samo na wieczór i nie mogłem długo zasnąć, lecz po nocy mi przeszło i jest wszytsko git.
  • Back to top
    • 0

#15 Mirosław1606 03/07/2012 - 11:40

Mirosław
  • Gracz
Nic nie zrobisz. Poradź się u lekarza i jak najszybciej dochodź do siebie. Sam też nic nie kombinuj, bo nie masz pewności co to może być...
  • Back to top
    • 0

#16 HoTred754 03/07/2012 - 11:41

HoTred
  • Gracz
Nie masz przerabane, dzisiaj siedz / stoj / lez jak najbardziej prosto, tak samo ze spaniem. Posmaruj sobie jakas mascia w stylu altacetu, albo przyloz cos zimnego.

MC :>
  • Back to top
    • 0

#17 NFour257 03/07/2012 - 11:42

NFour
  • Gracz

Ile siedziałeś przy tym oknie i o której? Jak kładłeś się spać, to okno było otwarte, spałeś przy nim?

Około trzech godzin od 21 do 23. Nie spałem przy otwartym.
  • Back to top
    • 0

#18 Kenneth762 03/07/2012 - 11:46

Kenneth
  • Gracz
Akurat tydzień będzie musiał leżeć i czekać aż przestanie go boleć. Wiecie co.. przestańcie już wypisywać takie durne komentarze. Też tak miałem i to nie raz, po prostu źle spałeś i nadwyrężyłeś sobie jakiś mięsień. Jutro jak się obudzisz możliwe, że będzie już wszystko dobrze. Nie bój się, nie umrzesz. Nic wielkiego, wystarczyło pogadać z mamą, a nie od razu pisać tematy na forum net4game. ^_^
  • Back to top
    • 0

#19 Flaszka91 03/07/2012 - 11:48

Flaszka
  • Gracz

Około trzech godzin od 21 do 23. Nie spałem przy otwartym.

To może być przewianie. Jakiś żel i powinno przejść w kilka dni, tak sądzę.

Edited by Flaszka, 03/07/2012 - 12:00.

• Back to top
    • 0

#20 NFour257 03/07/2012 - 12:16

NFour
  • Gracz

Akurat tydzień będzie musiał leżeć i czekać aż przestanie go boleć. Wiecie co.. przestańcie już wypisywać takie durne komentarze. Też tak miałem i to nie raz, po prostu źle spałeś i nadwyrężyłeś sobie jakiś mięsień. Jutro jak się obudzisz możliwe, że będzie już wszystko dobrze. Nie bój się, nie umrzesz. Nic wielkiego, wystarczyło pogadać z mamą, a nie od razu pisać tematy na forum net4game. ^_^

Żeby jeszcze mama była w domu :P Pojechała rano do babci a ja miałem wyjść z domu i pomyślałem, że jak gracze n4g są takimi czarodziejami to mnie wyleczą w minutę.
  • Back to top
    • 1

#21 Truskafki 16 03/07/2012 - 13:35

Truskafki
  • Gracz
Nie masz się czym martwić, jutro ewentualnie pojutrze przejdzie :) Na pewno źle spałeś, tyle.
  • Back to top
    • 0

#22 hitchock22 03/07/2012 - 15:58

hitchock
  • Gracz
wypij litr wódki, nie będziesz czuł bólu
  • Back to top
    • 0

#23 2pro4you 534 03/07/2012 - 15:59

2pro4you
  • Gracz
Masz raka odbytu.

A tak poważnie to idź do lekarza a nie pytaj o takie rzeczy graczy...
  • Back to top
    • 0

#24 Skazany114 03/07/2012 - 16:12

Skazany
  • Gracz

Żeby jeszcze mama była w domu :P Pojechała rano do babci a ja miałem wyjść z domu i pomyślałem, że jak gracze n4g są takimi czarodziejami to mnie wyleczą w minutę.

No ale nie ma tak łatwo, o!
Wymasuje sobie miejsce bólu, weź jakieś proszki, idź spać.
  • Back to top
    • 0

#25 NFour257 03/07/2012 - 16:18

NFour
  • Gracz

No ale nie ma tak łatwo, o!
Wymasuje sobie miejsce bólu, weź jakieś proszki, idź spać.

Spirytusem się nacierałem. Nie moge przekręcić głowy w lewą stronę, ale jakoś żyję.
  • Back to top
    • 0

#26 DonCherry44 03/07/2012 - 16:30

DonCherry
  • Gracz
Toć na pewno źle spałeś, jutro bądź pojutrze przejdzie, na bank. Też tak czasem miewam.
  • Back to top
    • 0

#27 Paszu1128 03/07/2012 - 17:18

Paszu
  • Gracz
Nie musi ostro wiać, żeby Cię przewiało - wystarczy drobny, chwilowy przeciąg. Albo to, albo tak jak wspominają, że źle ułożony spałeś i nadwyrężyłeś. Też tak niekiedy miałem, w(cenzura)iające jest.
  • Back to top
    • 0

#28 LuckyMilo144 03/07/2012 - 17:36

LuckyMilo
  • Gracz
n4g fabryka specjalistów/lekarzy.
  • Back to top
    • 0

#29 Saimon37 03/07/2012 - 17:49

Saimon
  • Gracz
Czasami też tak mam, smaruj jakiś fenistilem, leż itd...

Ostatnio jak się obudziłem nie mogłem się podnieść, tak mnie kręgosłup na(cenzura)ał :o

Edited by 5zymon, 03/07/2012 - 17:49.

• Back to top
    • 0

#30 Kaniewski69 03/07/2012 - 18:10

Kaniewski
  • Gracz
Tak jak wspominają oraz tak jak mi się wydaje. Po prostu, gdy spałeś miałeś źle ułożoną głowę, co dało taki wynik, jak dało. Następnym razem ułóż porządnie głowę i śpij. Jutro już powinno być okay.
  • Back to top
    • 0

#31 Tomasz Dulak107 03/07/2012 - 20:15

Tomasz Dulak
  • Gracz
KAROX, a może te kilka sekundowy bół był może taki że jakby ktoś cię w mózgu szpilką ukuł?
  • Back to top
    • 0

#32 Bart102 04/07/2012 - 23:04

Bart
  • Gracz

Bólem głowy określa się ból odczuwany w głowie i górnych partiach szyi. Występuje on w różnych postaciach i stopniach dolegliwości. Ból sam w sobie może być głównym problemem/chorobą lub też stanowi objaw innego schorzenia. Jeśli ból głowy przedstawia zasadniczą dolegliwość, dzieli się go na trzy kategorie:
  • Migreny
  • Ból głowy typu napięciowego
  • Ból klasterowy

Ponadto ból głowy mogą wywoływać niekiedy różne okoliczności, takie jak: zimno, wysiłek fizyczny, stosunek seksualny lub kaszel. Jest on często objawem innych chorób i towarzyszy tak powszechnym dolegliwościom jak przeziębienie, grypa bądź zapalanie zatok. Ból głowy jest także częstym przejawem zatrucia, a najbardziej znanym tego przykładem jest tzw. kac, występujący po nadmiernym spożyciu alkoholu.

W rzadkich przypadkach ból głowy jest objawem bardzo poważnych chorób zasadniczych takich jak guz mózgu, udar (krwawienie lub skrzep w naczyniach mózgu), zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, jaskra lub zapalenie tętnicy skroniowej. Aczkolwiek moim zdaniem nie masz się co martwić. Prawdopodobną przyczyną Twojego bólu są nagłe zwroty nóg Twojej partnerki, kiedy robiłeś jej cunnilingus. Poproś partnerkę o masaż karku lub udaj się na masaż azjatycki a na pewno pomoże. W moim przypadku się sprawdziło. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: ból, głowy

0 user(s) are reading this topic