Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [un ban] Clara Calletti

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Agaaa 81 19/11/2009 - 20:21

Agaaa
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Clara Calletti

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:Air brk

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc, zacznę od tego, że zacząłam tu grać i poznałam Ryan'a Winters'a i z nim odkryłam pewien bug, mianowicie, kiedy wciska się ctrl będąc w aucie ( radzę nie robić, bo można dostać bana ) Autp podskakuje w górę i chyba Ryan właśnie wcisnął ten klawisz, sam może on potwierdzić, że jest taki bug, zresztą sami se zobaczcie.
SS:Posted Image
Mam nadzieje, że zostanę unbanowana, niestety, nie widać, co piszę Ryan, bo jak wiadomo widać to nad jego głową, lecz myślę, że on też ma ss.

• Back to top
    • 0

B M62155 19/11/2009 - 20:33

B M
  • Zarząd
Jak się ma mody/cheaty, to może podskakuje :)
  • Back to top
    • 0

Agaaa 81 19/11/2009 - 20:59

Agaaa
  • Gracz
Ojojoj, chyba to prawda, bo testowałam na innym serwerze też skaczę, no nic, nie wiem czemu tak jest, ponieważ mogę przysięgnąć na wszystko, że nie mam cheatów, mam tylko trajnery, których nie używam na serwerach rp, z resztą, to porządny serwer, po co miała bym cheatować?
Jeśli się zgodzicie dać mi szanse (unban) to obiecuję, że przeinstaluje gta.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 19/11/2009 - 21:03

Kosior_P.O
  • Świeżak
Dostałaś bana przez własną głupotę :) Nie korzystasz to po co Ci to...?
  • Back to top
    • 0

Kuras25 19/11/2009 - 21:05

Kuras
  • Gracz
po co miała bym cheatować?
Żeby dostać bana lub żeby sobie auto podskakiwało.

Nie wiem... po co przysięgasz że nie masz czitów, jak wszystko wskazuje na to że masz?
  • Back to top
    • 0

Agaaa 81 19/11/2009 - 21:08

Agaaa
  • Gracz

po co miała bym cheatować?
Żeby dostać bana lub żeby sobie auto podskakiwało.

Nie wiem... po co przysięgasz że nie masz czitów, jak wszystko wskazuje na to że masz?

Kolo jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, bo fejspalma można zaliczyć, mam te cheaty, bo używałam na dm, zgodzę się, potem przeszłam znów na rp i nie używam ich, ale były w folderze, tymbardziej, że nie mam s0beita zainstalowanego, coś jest nie tak.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 19/11/2009 - 21:17

ksiomal
  • Zbanowani
S0beit nie ma skoku pod CTRL, chyba że ktoś sobie ustawi, w co wątpię żeby zrobiła ona. Więc to jakiś gówniany Cleo, czy coś takiego.
  • Back to top
    • 0

Agaaa 81 19/11/2009 - 21:25

Agaaa
  • Gracz
Może to być od licznika cleo?
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 19/11/2009 - 23:32

Kobył
  • Gracz
Jeśli masz trailery, mody to wszystko możliwe. Powiedz mi, kto nacisnął CTRL i podrzuciło samochód?
  • Back to top
    • 0

Agaaa 81 20/11/2009 - 07:26

Agaaa
  • Gracz

Jeśli masz trailery, mody to wszystko możliwe. Powiedz mi, kto nacisnął CTRL i podrzuciło samochód?

Ja kliknęłam, a potem on ( o ile się nie mylę. ) Niestety, ale on nie może tu napisać, bo ma zablokowane konto na forum.

Więc liczę na un bana, trochę nie miły początek gry na tym serwerze... ;/
Ale kiedy dostałam bana, ja nie wciskałam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic