Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Sean Lobby

• Please log in to reply
13 replies to this topic

ibron 0 19/11/2009 - 15:12

ibron
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Lobby

Administrator/moduł nadający karę: Ronald Salutti

Powód kary: Wariactwo na skutrze, bugusing, ignorowanie sygnalizacji swietlnej

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Wczoraj kiedy grałem, jechałem sobie główną dwupasmówką w stronę Vinewood przy ammo. Miałem straszne lagi. Nacisnąłem A bo chciałem zjechać na lewy pas. Wtedy gra się zacięła i zanim się odcięła okazało się ze przejechałem na czerwonym świetle na przeciwny pas ruchu (przy ammo). Chciałem jakoś z niego wyjechać, więc jechałem dalej. Wtedy zobaczyłem jakiś samochód jadący z naprzeciwka i po chwili block. Na początku sam się domyślałem za co dostałem tego blocka ale teraz już wiem: przez laga. Co do bugusing to nie wiem może admin widział jak mi laguje czy coś... Nie mam pojęcia. To są tylko moje domyślenia, ale uważam, że najbardziej prawdopodobne. Jeszcze co do lagów: najpierw grałem na komputerze stacjonarnym do godziny 22:00, potem rodzice coś w nim chcieli zrobić i przerzuciłem się na laptopa, który jest słaby i dlatego tak lagowało. Jeśli admini mogą, to niech sprawdzą, że było zupełnie inne IP od godziny okolo 22:00 i jeśli to możliwe id komputera czy coś podobnego, które było także inne niż tego sprzed 22.00. Jestem w stanie przyjąć każdą karę oprócz blocka czy bana. Bardzo dużo czasu poświęciłem na tą postać i nie chcę żeby została zablokowana przez niesprawny komputer. Obiecuję, że już nie zagram na tym laptopie i mam nadzieję, że administracja mnie zrozumie.
  • Back to top
    • 0

Marcin Szeliga0 19/11/2009 - 15:30

Marcin Szeliga
  • Świeżak
Jestem za unblockiem dla gościa. Bylem u niego w domu i na prawdę jeżeli grał na laptopie to laguje tak, że prawie nie da się grać. Zdecydowanie Sean Lobby powinien dostać druga szanse.
  • Back to top
    • 0

bugimen0 19/11/2009 - 15:33

bugimen
  • Gracz
Jestem za pozostawieniem blocka, ten gosc to jakis przypal. Podjezdzam normalnie mule do magazynu czekam na paczki. Obok stal Sean Lobby. Wsiadl na skuter odjechal i zaczal mnie bluzgac na /w poczym zablokowal PW. Ta sytuacja powtorzyla sie na drugi dzien przy innym magazynie ale pisal na /b i nie zdarzylem zrobic SSa. Dodam ze tego typa nie znam. Moze sie bal ze mu zwine paczke?

SS:
Posted Image
  • Back to top
    • 0

ibron 0 19/11/2009 - 15:54

ibron
  • Zbanowani
Zacznę od początku...
Pięknego dnia na serwerze zaraz po kupnie skuteru postanowiłem znaleźć dla niego miejsce do parkowania. Kiedy to robiłem wjechał ów Pan wyżej, napisał: nie parkuj tu. Zapytałem czemu to mi zaczął cisnąc, że nooby tu nie parkują itd.Ja mu odp ze noobem to jest on...Zaparkowałem i odjechałem. Po 2 minutach napisał cytuję: "noob to twoja stara" po czym wyłączył wiadomości. Następnego dnia jak już zaznaczył wyżej gdy czekałem na paczke zobaczyłem, że ten Pan się zbliża. Wtedy właśnie napisałem mu to,co widać na screenie. Mam kulturę i nie ubliżam nikomu od rodziców. Napisałem to,co o nim myślę i odjechałem. Wiedziałem, że zaraz zacznie na nowo mnie obrażać i wyłączyłem wiadomości. Teraz bardzo żałuję, iż nie zrobiłem screena z dnia wcześniejszego.
Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 19/11/2009 - 16:09

Plajzer96
  • Zbanowani
Ja jestem za unblockiem. Grałem z nim IC i ma dobre RP. Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

bugimen0 19/11/2009 - 20:45

bugimen
  • Gracz

Zacznę od początku...
Pięknego dnia na serwerze zaraz po kupnie skuteru postanowiłem znaleźć dla niego miejsce do parkowania. Kiedy to robiłem wjechał ów Pan wyżej, napisał: nie parkuj tu. Zapytałem czemu to mi zaczął cisnąc, że nooby tu nie parkują itd.Ja mu odp ze noobem to jest on...Zaparkowałem i odjechałem. Po 2 minutach napisał cytuję: "noob to twoja stara" po czym wyłączył wiadomości. Następnego dnia jak już zaznaczył wyżej gdy czekałem na paczke zobaczyłem, że ten Pan się zbliża. Wtedy właśnie napisałem mu to,co widać na screenie. Mam kulturę i nie ubliżam nikomu od rodziców. Napisałem to,co o nim myślę i odjechałem. Wiedziałem, że zaraz zacznie na nowo mnie obrażać i wyłączyłem wiadomości. Teraz bardzo żałuję, iż nie zrobiłem screena z dnia wcześniejszego.
Pozdrawiam

Zaciekawily mnie twoje opowiesci wiec postanowilem przewertowac ssy (zawsze robie jak jakies dziecko rozpoczyna klotnie) I oto co mam:

Posted Image
Posted Image

Napisalem do ciebie dlatego ze zaparkowales tym skuteriem tak ze dwa samochody by sie tam zmiescily, a wiedza wszyscy ze tam jest bardzo malo miejsca. To ci powiedzialem zebys zaparkowal za hotelem (ja tam zaparkowalem skuter jak mialem). Wiec nie wiem nic o tych "twoja stara"
To ty zaczeles najezdzac na starych i to ty pierwszy zablokowales /w. Brawo dla ciebie. Moze nie powinienem cie nazywac noobkiem ale to kozackie "Bo?" mnie troche zdenerwowalo.
  • Back to top
    • 0

ibron 0 19/11/2009 - 20:50

ibron
  • Zbanowani
Zaparkowałem w dobrym miejscu.Pokaż jeszcze rozmowe sprzed 2 minut proszę...Ja Ci odpowiadałem tym samym.Typu "twoja stara" "noob" odpowiadalem szukaj u siebie.Pokaż proszę całe screeny,ok? :)
  • Back to top
    • 0

bugimen0 19/11/2009 - 20:52

bugimen
  • Gracz
To jest poczatek rozmowy. Popros jakiegos administratora o logi z naszych rozmow. A obcialem tylko dlatego zeby mniej zajmowalo. Moge wstawic cale jak chcesz podziwiac mojego pieknego Stratuma.
  • Back to top
    • 0

ibron 0 19/11/2009 - 21:12

ibron
  • Zbanowani
Temat dotyczy w ogóle czego innego, a po drugie to ty zacząłeś nazywając mnie noobkiem. Jeśli chcesz z chęcią wniosę na ciebie skargę za przezwisko ooc i prowokację. Nie potrzebnie dawałeś tego ss bo sam siebie pogrążyłeś. Z powodu naszej rozmowy nie zostało mi konto zablokowane tylko z innego wiec pisz na tem temat i kto tu rozpoczął kłótnie?
  • Back to top
    • 0

Marcin Szeliga0 19/11/2009 - 21:27

Marcin Szeliga
  • Świeżak
Sean jest spokojny. Musi ktoś go bardzo sprowokować żeby on zaczął kogoś przezywać. Znam to z doświadczenia :) Po za tym na scrennie widać wyraźnie, że ty zaczełeś wyzywać od "noobków". Więc nadal jestem za unblockiem
  • Back to top
    • 0

bert1167 19/11/2009 - 22:00

bert
  • Gracz
Widziałem jego zwłoki koło magazynu, a potem widziałem go grającego IC. Hmm.
  • Back to top
    • 0

ibron 0 19/11/2009 - 22:07

ibron
  • Zbanowani
Widze,że sie musze dużo tłumaczyć :).Kilka dni temu zrobiłem błąd wpisując /akceptujsmierc.Nie wiedzialem wtedy do czego ta komenda służy.napisałem podanie o unblocka i go dostałem.Odczekałęm BW pod magazynem tam gdzie sie to wszystko stało.Po bw zaczalem grac dalej a zwloki podobno lezaly dalej pod magazynem.Juz kilka osob mi na pw w grze pisalo,ze widzi mnie lezacego pod magazynem ;p
  • Back to top
    • 0

Rutek0 19/11/2009 - 22:19

Rutek
  • Gracz
Wiem co to jest słaby komputer, jechałem z kolegą samochodem ja prowadziłem i wysiadłem on wysiadł za chwile a samochód odleciał w powietrze i wybuchł. Administrator naprawił. Dlatego tutaj tez komputer doprowadził do blocka. Jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Anone0 22/11/2009 - 19:58

Anone
  • Świeżak
Jeździłeś cały czas lewą stroną, do tego num.9, żeby szybciej jeździć i stunt'y, gdzie się da. Jak dla mnie nie nadajesz się, aby być graczem tego serwer'a. Nie były to lagi, bo dobrze wiem, co widziałem. Tłumaczysz się czymś takim z powodu tego, że nie masz odwagi aby przyznać się do swojego błędu. Lepsza najgorsza prawda, z odrobiną żalu i obietnicy poprawy, od najsłodszego kłamstwa.

Odrzucam i żegnam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic