Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarn] John Shaker (Próba odmrożenia przez /przebierz)

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 CloN4 19/11/2009 - 10:56

CloN
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Shaker
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: System
Powód uznany przez administratora: Próba odmrożenia przez /przebierz [2x]
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Mam dwa warny na tej postaci:
Ostrzeżenie	System	Proba odmrozenia przez /przebierz	25/10/2009, 14:22
Ostrzeżenie	System	Proba odmrozenia przez /przebierz	17/11/2009, 19:29
1. To było tak. W San Fierro miałem lekki wypadek. Odegrałem RP, powoli wygrzebywałem się z samochodu, gdy drugi kierowca (jak mówił - niechcący) wyrzucił mnie z pojazdu. Zamroziło mnie, nie mogłem nic zrobić. Pomyślałem, że zamiast wpisywać /qs i czekać nie wiadomo ile na włączenie się gry, wpiszę /przebierz i będzie po sprawie. Wyświetliła się informacja o nadanym ostrzeżeniu. Nie chciałem wykorzystać komendy do jakichś niecnych celów, nie wykorzystałem tego w żaden sposób łamiący regulamin, dlatego proszę o unwarn.

2. Sprawa jest prosta - idę sobie spokojnie do samochodu, a że moja postać jest wiecznie zabiegana - często w nim się przebiera. Zwykle przebierałem się na miejscu pasażera, tu jednak kompletnie zapomniałem o tym systemie i chciałem się przebrać na miejscu kierowcy. Wyskoczyła mi regułka, a wszystko widać na zdjęciu załączonym poniżej.

Napisałem to w tym poddziale, gdyż uważam, że jest on najbardziej adekwatny do mojej sytuacji. Skoro jeszcze administracja nie zablokowała za to mojej postaci, nie mam powodu do paniki - jednak nie lubię mieć takich warnów na sumieniu i z tego też powodu napisałem ten temat.

Dowody:
Niestety mam tylko jeden screen, z drugiego warna.
http://fooh.pl/images/6tbimrf9q63pr1sduw96.png
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych