Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock]Han Youshi

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Quatro0 18/11/2009 - 18:10

Quatro
  • Gracz
Na tamtym kącie ma 100% ostrzeżenia więc pisze jego kumpel.Piszę to dla Gouliano

Imię i nazwisko ukaranej postaci:Han Youshi

Administrator/moduł nadający karę:Wiliam Fox

Powód kary:Oh, idz juz sobie, jestes przeciez noobem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc moje wyjaśnienia są takie, przed przeniesieniem byłem praktykantem SFFD.Po przenosinach wszyscy praktykanci byli wydaleni z frakcji jaką była SFFD.Parę dni po przeniesieniu była rekrutacja do LSFD, biegaliśmy dobiegliśmy pod Exotic Club i jakiś gracz bardzo się przechwalał, że robi wszystko lepiej.Z nerwów pisałem /s Brook, ten typek mnie wkurza i mu zaraz walne w ryj.(Żadne MG bo jak w/w byłem w SFFD)Po chwili widzę że moja postać została zbanowana.Z wielką przykrością przepraszam za zachowanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.Z poważaniem Gouliano.

Trochę słów ode mnie, jestem za 100% unblockiem, jest to dobry gracz, ma dobre RP, gdy naprawde chce to potrafi dobrze odegrać akcję :)
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 18/11/2009 - 20:00

ksiomal
  • Zbanowani
A czy to że jako cywil uganiał sie z shotgunem po ich dzielni, po czym strzelał do nich, oraz wyzwiska OOC maja coś do tematu? :)
  • Back to top
    • 0

Quatro0 18/11/2009 - 22:23

Quatro
  • Gracz

A czy to że jako cywil uganiał sie z shotgunem po ich dzielni, po czym strzelał do nich, oraz wyzwiska OOC maja coś do tematu? :)

Proszę nie ściemniaj, bo wżyciu nie miałem shotguna na H-RP, więc swoje bajki zachowaj dla kolegów.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 18/11/2009 - 22:24

ksiomal
  • Zbanowani
Mowie o postaci Toorop Smith. I nie kłam.
  • Back to top
    • 0

Quatro0 19/11/2009 - 12:42

Quatro
  • Gracz
Dobrze, a czy mówimy tutaj o postaci Toorop Smith? :) Niee. :D Więc poza tematem.Proszę o wypowiedź o Han Youshi :D
  • Back to top
    • 0

What? 0 19/11/2009 - 13:40

What?
  • Zbanowani
Han Yosuhi to porządny gracz, miał dobre RP - więc nie wiem dlaczego block. Odgrywałem z nim wiele akcji, nawet za czasów Biura Ochrony Rządu San Fierro. Ja osobiście jestem za unblockiem. Powtarzam to porządny gracz. Może Misiek przybliżyłby powód bana?
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 19/11/2009 - 14:20

Aikon
  • Zbanowani
Znam Han'a jest to dobry gracz dobre RP oczywiście za unBockiem .
  • Back to top
    • 0

Quatro0 19/11/2009 - 16:31

Quatro
  • Gracz
Proszę niech admin wypowie się na temat mojej postaci. :) Z poważaniem Gouliano.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 19/11/2009 - 16:40

kubus96
  • Świeżak
Po piewsze nie mowilem nic, ze robie lepiej. To ty nagle zaczales cos do mnie odpierdalac to ja ci z sarkazmem odpowiadalem i ty sie wkurzyles.
Po drugie ban nie sluszny i nie widze powodu do zbanowania go. Krzyknal sobie i co? I nagle ban. Jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Niwek402 19/11/2009 - 16:50

Niwek
  • Gracz
Nie, powiedziałeś jakieś słowo z użycien nub i ogólnie grałeś OOC w IC, przeszkadzało mi to więc napisałem do Miśka.
  • Back to top
    • 0

Quatro0 19/11/2009 - 16:57

Quatro
  • Gracz
OOC nic nie pisałem :) a po drugie nub to nie jest żadne obrażalskie słowo, więc niema powodu do blocka, zczego jeszcze powód mnie rozśmieszył :D Cytuję :

/oh idź już sobie, jesteś przecież noobem.

.Okay, ale to już decyzja Miśka lub unnego Administratora.
  • Back to top
    • 0

Quatro0 19/11/2009 - 18:54

Quatro
  • Gracz
Wiesz,że twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu, więc jakieś ostrzeżenie się należy...
  • Back to top
    • 0

Quatro0 20/11/2009 - 16:44

Quatro
  • Gracz
Proszę, niech admin wypowie się na temat mojej postaci.Z góry dziękuję i pozdrawiam Gouliano.
  • Back to top
    • 0

B M62155 21/11/2009 - 00:36

B M
  • Zarząd
500 minut AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic