Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Un-block] Joseph Williams.

• Please log in to reply
16 replies to this topic

Zagubiony1569 18/11/2009 - 16:28

Zagubiony
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joseph Williams

Administrator/moduł nadający karę: Rock Poey

Powód kary: Chyba to było powiązane z tym co Nina Reven dała mi kasę.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nina dała mi 92k, ja za te pieniądze kupiłem sobie Bulleta. Nie wiedziałem, że te pieniądze pochodzą z buga i je wziąłem bo gdy bym wiedział to bym ich nie wziął. Proszę o odblokowanie konta i zabranie bulleta. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
Posted Image

//Edit: Ona mi mówiła, że jej się kasa uzbierała z paydaya bo nie grała ileś tam czasu, a wypłata szła na konto.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 18/11/2009 - 16:31

Plajzer96
  • Zbanowani
Ja jestem za unbanem. Przecież on dobrym graczem jest po pierwsze. A po drugie potrzebuje go. :) I ogółem gdyby wiedział, że to kasa z bugu to by jej nie wziął.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 18/11/2009 - 20:31

3ciW
  • Świeżak
Unban oczywiście. Dał się zrobić w konia, podobnie jak Rdk.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 18/11/2009 - 21:50

Kobył
  • Gracz
Oczywiście, że za un. Na początku zdziwiłem się:

- Przychodzi panienka, kupuje wozy drogie
- Przychodzi Joseph, kupuje bulleta. Bardzo dziwnie to wyglądało, ale nie wierze, że taki gracz jak On poszedłby na taki układ, którego widać golym okiem. Wnoszę o unblocka dla Niego i zabranie mu tego pojazdu.
  • Back to top
    • 0

Adachos4 18/11/2009 - 22:00

Adachos
  • Gracz
Cholera, jak na złość. Jedni z lepszych funkcjonariuszy dostali blocka. Oczywiście za UnBlock'iem. Na pewno pieniędzy by nie wziął, gdyby wiedział jakie jest ich źródło.
  • Back to top
    • 0

Daniel.3 18/11/2009 - 22:01

Daniel.
  • Gracz
Ja również jestem jak najbardziej za UnBlockiem. Miałem przyjemność z nim chwile pograć i naprawdę jest to wspaniały gracz. Po prostu dostał propozycję nie do odrzucenia. Nie wiedział że pieniądze są niesprawiedliwie zarobione no i je zabrał. Za takie pieniądze kupił sobie super wóz i gitara. Lecz okazało się że Nina Reven to wielki oszust no i dostał blocka.

P.S Sprawdźcie jej kolegę, który też ma bulleta i najdroższe aluski itd. Też wydaje się podejrzany.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 18/11/2009 - 22:22

RdK
  • Świeżak
To samo co u mnie. Jeden impuls, gotówka przd nosem... jak tu nie brać. Kto jak kto, ale ja Cię świetnie rozumiem. Za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

xGame299 19/11/2009 - 15:36

xGame
  • Gracz
Ja jestem za un-blockiem wspaniały gracz jak również kolega,zawsze gra RP nigdy nie oszukuje,poprostu ktoś mu zasdrościł i chciał go zniszczyć ja również za un-blockiem.
  • Back to top
    • 0

Lisu17 19/11/2009 - 16:15

Lisu
  • Gracz
Potwierdzam Joseph dobrze gra , każdy mógł się na to nabrać. On nie jest adminem żeby wiedzieć że ta kasa z buga. Zarówno dla niego jak i Ivana wnoszę o UN Block. To są dobrzy gracze i takich tutaj trzeba.
  • Back to top
    • 0

kiraku19 19/11/2009 - 16:17

kiraku
  • Świeżak
On jest czysty jak łza. Ja myślę nawet że powinien zostać adminem.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 19/11/2009 - 16:37

Zagubiony
  • Gracz
Mogę dostać nawet AJ 400minut, ale proszę o odblokowanie konta, bo blokada tego konta jest dla mnie jak ban.
  • Back to top
    • 0

Arch15 19/11/2009 - 17:05

Arch
  • Gracz
Kurcze, ale przecież to jest bezsens. Człowiek nieświadomy swoich czynów zostaje ukarany aż tak potężną karą ;>
Dostał kasę, bez informacji typu "mam je z buga chcesz ?", więc jaka tutaj jego wina ;>
UNblock jak najbardziej.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 19/11/2009 - 17:06

kubus96
  • Świeżak
Oh, Joseph i czity? Joseph'a znam juz od okolo roku i nie slyszalem nigdy, zeby czitowal... Na zadnym serwerze tego nie robil. Slyszalem jeszcze, ze byla afera jakas, ze ktos nowy mial duzo kasy, Bulleta itp. Nie no, za unbanem... Joseph nigdy by tego nie zrobil...
  • Back to top
    • 0

moNs 118 19/11/2009 - 17:07

moNs
  • Gracz

a jestem za dalszą blokadą konta.

Blokada na tej postaci to tak jak by dostać bana :)

Sytuacja się powtarza :D
Nie będę robił tak jak ty, że pozostawić mu blokadę i inne bzdety.

Chłopak nie wiedział co czynił biorąc pieniądze z Bugu. Ja przed wzięciem takiej ilości gotówki zaglądną bym na konto globalne w celu sprawdzenia ilości godzin :D Ale ja nie jestem nim. Jestem jak najbardziej za UNblokiem.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 20/11/2009 - 13:07

Zagubiony
  • Gracz
A, proszę jeszcze mi zabrać Wayfrera gdyż mówiła, że jej zajmuje miejsce i mi go dała.
  • Back to top
    • 0

kebapf0 20/11/2009 - 16:24

kebapf
  • Świeżak
Hm... jestem za unbanem. Znam Josepha to dobry gracz. Czemu karacie za coś czego nie był świadomy?
  • Back to top
    • 0

B M62155 21/11/2009 - 01:10

B M
  • Zarząd
Skasowane wszystkie 3 pojazdy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic