Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Ivan Gordillo

• Please log in to reply
19 replies to this topic

RdK 163 18/11/2009 - 16:20

RdK
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Ivan Gordillo
Administrator/moduł nadający karę:
Nie mam pojęcia (czyt. dalej)
Powód kary:
Nie mam pojęcia (czyt. dalej)
Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Dziś byłem zalogowany na mojej jedynej postaci (Ivan Gordillo). Chwilę później gdy jechałem sobie przez prawie całkiem puste miasto zrebootował mi się komputer. Stwierdziłem, że i tak nie grałem żadnej akcji i zająłem się obowiązkami OOC. Chwilę temu skończyłem i próbuję się logować. A tam co? Blokada. Wchodzę szybko do logu postaci - żadnej nowo nałożonej kary.

Tak więc uznałem tego blocka za niesłuszny/przypadkowy ponieważ:
* Nie zrobiłem nic, czym mógłbym zasłużyć na blocka
* Nie mam tej kary w logach postaci.

// Gdy skończyłem pisać tego posta dowiedziałem się za co dostałem tego blocka. Podobno za BU (spawn kasy etc). Oto moje zeznania:
Sprzedałem udziały Lock & Load, zgarnąłem 95k w gotówce. Wszystko potwierdzają akcje /me, wraz ze spisaniem umowy w notesie (Nabywca ma kartkę z umową w EQ).

Jako dowód powołuję się na logi z serwera dzisiaj w godzinach porannych i wczesnopołudniowych.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 18/11/2009 - 16:25

Kobył
  • Gracz
Chyba nie myślisz, że laska, która 3 dni temu nie miała na mandat dla policji ( $1000 ), ma 4-5 bulletów, 3 super GT i 95k na udziały. Oczywiście Ivan dobry gracz, wnoszę o odblokowanie jego postaci.
  • Back to top
    • 0

Aoc2 18/11/2009 - 16:27

Aoc
  • Gracz
Rdk dobry gracz, wątpie by spawnował sobie kasę. Grałem z nim dość długo i chyba był najpożądniejszy z całej naszej ekipy :) A w dodatku ma swój biznes, dużo na niej zarabia, to po co miałby sobie jeszcze spawnować kasę? Przyłanczam się do prośby o UnBloka dla Rdk.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 18/11/2009 - 16:28

RdK
  • Świeżak
Kobył, a co ja wróżka? Przychodzi, nie znam, płaci gotówką... Co miałem zrobić. Ręczę za to, że gdybym wiedział skąd ma pieniądze nie wziął bym ani centa.
  • Back to top
    • 0

SairRP 6 18/11/2009 - 19:54

SairRP
  • Gracz
OMG co to się dzieje czołowy RPer H-rp Block.... Jednak pozostawię to bez dalszego komentarza... Oczywiście UnBlock :)
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 18/11/2009 - 20:12

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Należy się UnBlock dla tego gracza.
Jest on bardzo dobrym graczem, gra od dawna na tej postaci.
Gra zawsze RP, nie myśli nawet o jakimkolwiek odwalaniu.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 18/11/2009 - 20:19

3ciW
  • Świeżak
Czy ty przypadkiem nie sprzedałeś udziałów, osobie która dziś dostała bana za 15mln : O. W każdym bądź razie unblock się należy.

@down
Inteligencie, przeczytaj jeszcze raz mój post ; >. Pytałem CZY sprzedał właśnie tej osobie, na serwerze w tym czasie mogło być 10 innych osób które czitowały.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 18/11/2009 - 20:26

Kobył
  • Gracz

Czy ty przypadkiem nie sprzedałeś udziałów, osobie która dziś dostała bana za 15mln : O. W każdym bądź razie unblock się należy.

Kocham takich inteligentów. To jasne, że sprzedał - jeśli by tego nei zrobił - grałby. Wnoszę o zdjęcie blokady dla Niego, zabranie mu gotówki i takie tam.

@up
:)
  • Back to top
    • 0

anomaly1 18/11/2009 - 21:47

anomaly
  • Gracz
A jak to w ogóle możliwe że zczitowała tyle kasy? Przecież tutaj niemożliwe jest zczitowanie 5$...
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 18/11/2009 - 21:48

J4RyZz
  • Zbanowani
Wszystko da się ominąć, nawet antyczita.
  • Back to top
    • 0

Daniel.3 18/11/2009 - 21:52

Daniel.
  • Gracz
Też mnie dziwi parę rzeczy. Jadę sobie na stację moim Eurosem patrzę a tutaj jakaś laska i facet którego pierwszy raz widziałem mają bullety. Gościu zamontowane najdroższe aluski i wszystko. Sobie myślę jak tacy ludzie zarabiają. Nie wiem może ja ich pierwszy raz widziałem a tak naprawdę są tacy bogaci i wgl. Co do Ivan`a to oczywiście że jestem za UnBlockiem. Ivan to świetny gracz.

@down

Tak to jest z zasranymi oszustami.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 18/11/2009 - 21:54

Zagubiony
  • Gracz
Z tego co czytałem w prośbie o unbana przeczytałem, że kasa nie jest z cheata tylko z buga.

Nie grała, zagląda na forum w panel, a tu ma $2 000 000. No i kłamiąc, że ma kasę z paydaya: "Uzbierałam gdyż nie grałam długo a wypłaty mi się nabijały", czy coś takiego mi pisała. Mi mówiła, że ma około 100k, a nie 2mln. Głupi uwierzyłem w jej "hojność" i przyjąłem gotówkę i mam blocka ;/.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 18/11/2009 - 22:20

RdK
  • Świeżak
Ja byłem zupełnie nieświadomy skąd te pieniądze pochodzą. A wiadomo - gotówka się przyda. Wyglądała na kogoś ustawionego w mieście, nazwisko też mi się kojarzyło. Więc pieniądze przyjąłem po odegraniu akcji IC. Spisaliśmy umowę, nawet przypiąłem sobie walizeczkę z forsą kajdankami do nadgarstka.

Tak to już bywa. Dzięki wszystkim za wsparcie.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 19/11/2009 - 20:54

Mouruder
  • Gracz
Oczywiście, jestem za unblockiem, znam go od początku mojej gry na H-RP i wg. mnie nigdy nie popełnił błędu.
  • Back to top
    • 0

Kawus64 19/11/2009 - 23:09

Kawus
  • Gracz
Jestem za unblokiem. Jest to dobry gracz, wręcz można powiedzieć świetny. Nie był świadom tego że to był cziter który nędznie go oszukał możliwe iż specjalnie, by został ukarany.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 20/11/2009 - 15:32

RdK
  • Świeżak
Uhm, odświeżam temat i dokładam kolejną prośbę do administracji:

Wiem, że na pewno musicie udowodnić na podstawie logów niewinność niektórych osób, oraz wytypować laureatów do bana.
Jednak zwracam się z prośbą o zabranie mi tych 95k, i odblokowanie postaci, ponieważ SA:MP traktuję jako rozrywkę i relaks, a teraz jestem pozbawiony tego przez niewinność.

Krótko mówiąc, proszę o zabranie mi tej felernej kasy i odblokowanie postaci, i jeśli okaże się na podstawie logów, że jestem winny (w co wątpię) - banicja całkowita.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Load44 20/11/2009 - 23:08

Load
  • Gracz
Znam postać rdk od dawna. Pracowałem z nim w L&L. Znam sytuację ic jego, kasy nie miał dużo. Dużo poświęcał czasu pracy L&L. Teraz gdy z nim gadam, zależy mu na un-blocku. Miałem odczynienie z tamtą osobą, która miała tyle kaski. Dostała panel L&L, próbowała mi wcisnąć 6tyś jako premia. Ja odmówiłem. Więc RDK jest nie winny.
  • Back to top
    • 0

Soldier77 0 20/11/2009 - 23:22

Soldier77
  • Gracz

A jak to w ogóle możliwe że zczitowała tyle kasy? Przecież tutaj niemożliwe jest zczitowanie 5$...

Jest możliwe! :)

Znam sposób na 1$ na 20 sekund ;D Ale nie powiem, bo nie używam, i nie chcę by ktoś używał.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 20/11/2009 - 23:46

Kobył
  • Gracz

Znam sposób na 1$ na 20 sekund ;D Ale nie powiem, bo nie używam, i nie chcę by ktoś używał.

Zgłoś to Administracji.

Co do tematu - RdK jeszcze nie ma unblocka? Lol, przecież to dobry człowiek, miły, sympatyczny. Odblokujcie go, ey. :)
  • Back to top
    • 0

B M62155 21/11/2009 - 00:23

B M
  • Zarząd
Zabrane 110 tysięcy, konto odblokowane.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic