Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Odblkowanie Konta]Arthur Street

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Anetor0 18/11/2009 - 16:18

Anetor
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Arthur Street

Administrator/moduł nadający karę:Bobby Iverra

Powód kary:Nie nadajacy sie do gry

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wszystko zaczelo sie od spotkania na Grove Street w sprawie z kupnem Tahomy. Pojechalem tam z moim kumplem, goscio zaprowadzil nas na tylu i okazalo sie ze to pułapka. Zostalem zastrzelony, i poszedlem na afk jakies 30-45s. Przychodzie, nie mam BW stoi kolo mnie ze 3 czy 4 osob < w tym Bobby Iverra> i cos sie strasznie na mnie wydzieraja. Zapytalem sie o co chodiz a oni mowia pokaz rzeczy, tak wiec pokazalem i zaczalem odgrywac RP. Jakies 5-10s zobaczylem jak Bobby Iverra, zaczal OOC wyzwac mine od Noobow Np " Nie nawidze takich Noobow, jak nie bedzie chcial dac rzeczy to PW do mnie odrazu dam block na konto". Przerazilem sie i nawet wyslalem raport ze zostalem OOC obrażony przez admina. Lezalem ciagle na ziemi i nic nie mialem robic bo gangsterzy poszli do mojego kolegi, tylko jeden byl kolo mnie. Tak wiec miale czas zeby sie zapytac osobicie Bobbya dlaczego mnie obrazi. 0 odpowiedzi, admin zaczal strasznie szalec napisalem, OOC ze admin nie powienien dzialc bo jest stronniczy, a ten mi wtedy zablokowal konto z powodu " Nie nadaje sie do gry". Nie rozumiem, to ze bylem na 30-40s afku nic nie zmienia, wiadomo ze gra to nie wysztko i nie moge ciagle byc przy komputerze, jak przyszedlem z afku odrazu RP zaczalem odgrywac, wiec dlaczego dostalem zablokowanie kont?

Prosze o rozpatrzenie sprawy przez Administratora bezstronnego, nie mam szans wygrac procesu z adminem ktory jest w to zamieszany... 
Zrobilem pare Screenow ale jak sie pozniej okazalo nie bylo nie nich chatu. Nie napisal "Nie nawidze takich noobow" tylko "Nienawidze takich noobow, jak bedzie chcial dac rzeczy to PM do mnie dam bu orazu block konta". Napisal to OOC wiec nawet bym nie zdazyl zorbic screena. Prosze sie zapytac reszty co tam byla, ale jak sadze beda stronniczy i wstawia sie za adminem tak jak admin za nimi. W czym tkwi moje "nienadawanie sie do gry", przeciez gralem RP, a to ze sie pytam OOC dlaczego ktos mnie przezwal nie podchodzi chyba pod ta kare.

wcale nie oddciagalem oddania rzeczy, nie prosili mnie zebym im dal. Chcieli mnie przeszukac i wpisalem /pokaz rzeczy id. Potem zaczeli mnie kotam zebym im poweidizal gdzie jest karta ale raktowalem ze jest BW i pisalem np /ja serce coraz wolniej bije
  • Back to top
    • 0

William723 18/11/2009 - 16:29

William
  • Gracz
Ostrzeżenie	Milmar (Emilien Morales)	Niepoprawnie zastosowane /me	28/10/2009, 20:18
AdminJail	Kereth (John Pellegrini)	Uspokoj sie	29/10/2009, 18:40
Blokada	Styper (Bart Styper)	/q podczas akcji - wyjasnienia na forum	01/11/2009, 16:28
Banicja	Szybki (Natalie Wiliams)	Bug Using na Skuterku	05/11/2009, 22:24
AdminJail	Lesiu997 (Vincent Skalsky)	Kozaczenie do gangu.	16/11/2009, 14:16
Blokada OOC	gtamxenon (Tony Pitt)	placz ooc - na tydzien.	16/11/2009, 15:25
AdminJail	Lesiu997 (Vincent Skalsky)	Gra OOC, placz OOC, OOC w IC, obraza OOC.	16/11/2009, 15:34
AdminJail	NumLock (Brittney Frost)	Podpuszczanie innych graczy do gry non-rp.	16/11/2009, 16:21
Blokada	Enerv (Bobby Iverson)	Niezdolny do gry.	18/11/2009, 15:46

Ze względu na liczną ilość kar, w stosunku do ilości godzin Twoje konto zostaje zbanowane, bez możliwości składania apelacji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic