Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Odblkowanie Konta]Arthur Street

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Anetor0 18/11/2009 - 16:04

Anetor
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Arthur Street

Administrator/moduł nadający karę:Bobby Iverra

Powód kary:Nie nadajacy sie do gry

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wszystko zaczelo sie od spotkania na Grove Street w sprawie z kupnem Tahomy. Pojechalem tam z moim kumplem, goscio zaprowadzil nas na tylu i okazalo sie ze to pułapka. Zostalem zastrzelony, i poszedlem na afk jakies 30-45s. Przychodzie, nie mam BW stoi kolo mnie ze 3 czy 4 osob < w tym Bobby Iverra> i cos sie strasznie na mnie wydzieraja. Zapytalem sie o co chodiz a oni mowia pokaz rzeczy, tak wiec pokazalem i zaczalem odgrywac RP. Jakies 5-10s zobaczylem jak Bobby Iverra, zaczal OOC wyzwac mine od Noobow Np " Nie nawidze takich Noobow, jak nie bedzie chcial dac rzeczy to PW do mnie odrazu dam block na konto". Przerazilem sie i nawet wyslalem raport ze zostalem OOC obrażony przez admina. Lezalem ciagle na ziemi i nic nie mialem robic bo gangsterzy poszli do mojego kolegi, tylko jeden byl kolo mnie. Tak wiec miale czas zeby sie zapytac osobicie Bobbya dlaczego mnie obrazi. 0 odpowiedzi, admin zaczal strasznie szalec napisalem, OOC ze admin nie powienien dzialc bo jest stronniczy, a ten mi wtedy zablokowal konto z powodu " Nie nadaje sie do gry". Nie rozumiem, to ze bylem na 30-40s afku nic nie zmienia, wiadomo ze gra to nie wysztko i nie moge ciagle byc przy komputerze, jak przyszedlem z afku odrazu RP zaczalem odgrywac, wiec dlaczego dostalem zablokowanie kont?
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 18/11/2009 - 16:06

Kobył
  • Gracz
Nie kłam. Nie wierzę, że Enerv napisał "Nie nawidzę takich noobów". On ma wysoką kulturę, zawsze stara się opanować nerwy. Poza tym screeny masz? Jak to czytam, to uważam jak Enerv - jesteś niezdolny do gry.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 18/11/2009 - 16:12

Enerv
  • Gracz
Za kłamstwo odrzucam wniosek bez głębszego zastanowienia, nie chciałeś oddać przedmiotów, specjalnie to przedłużałeś.
Podsumowując jesteś niezdolny do gry, noobem nazwałem Cię tylko raz gdy powiedziałeś, że nie nadaję się funkcję administratora.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic