Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Unban] Quentin Quatro

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/11/2009 - 16:12

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Quentin Quatro

Administrator/moduł nadający karę: Tony Pitt (forum/skarga by Numlock)

Powód kary: Skarga

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Akcja odbywała się następująco.
Wchodzę do domu cripsów, aby zrobić napad na pewnej osobie. Napad udany, piwko oddane.. wychodzę, a 2 osoby okradają mi auto. Podchodzę do szyby, po czym oddaje dwa strzały w dwóch purpzów siedzacych w aucie. Zaowcowało to jedynie /do Nie trafia, unik. Jeżeli byliście schyleni, poszukując przedmiotów, nie mogliście mnie zobaczyć, co jest równe ku temu, że nie mogliście zrobić w/w "unika". Po powyższym wyczynie, zdenerwowany, aby udowodnić wam, wpisałem /spróbuj--sukces ha. Przy czym gracze wybiegli z deaglami, i zaczeli uciekać. W jednego walnąłem 3x z shota, przy czym automatycznie zrobiła mu się animka ranny., co zaowocowało tym, iż jego kolega Alex Wood, rozpoczął chicken run'a wobec mojej aparycji. Po czym, odsunął się, i został uderzony równo 13 razy z shotguna, w odległości +- 2m. Na /w napisał mi natomiast haha, przy czym rozpocząłem mu spam ma /w, aby wyłączył goda. On jednak za chwilę, znów poszedł na całość robiąc chicken run'a. Jego kolega, który przedchwilą miał koncówki hp, poszedł do domu, naładował sobie hp żarciem, wybiegł, znów zaczął okradać blistę moją, i po jej skończeniu, pomógł Chicken Runnerowi zrobić mi bw. Dalej był już tylko duży płacz ooc.
Na świadka mogę postawić osobę poszkodowaną, to jest osobę napadnięta przeze mnie. Aparycję Karola, Abaddona Domianusa, który był świadkiem zajścia.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Ewidentnie przy tym wnioskuję o nałożenie blokady, to jest bana na konto Alex Wood, z czynnikiem zobowiązującym do prowadzenia kwintesencyjnej walki, z użyciem nie dozwolonego oprogramowania, jakim był godmode.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 17/11/2009 - 16:19

Blantson
  • Świeżak
Quentin Quarto to dobry gracz narzucający wysoki poziom rozgrywki interpersonalnej w interaktywnym świecie jakim jest server net4game.com
Banując go a przy tym odsuwając od gry tego gracza serwer straci gracza z charakterem, ktory może trochę dużo gada ale jeszcze więcej się wykazuje.
Dał bym mu szansę bo jest tego wart. Jeśli nie, to stracicie 2 dobrych graczy - jego jak i zarówno mnie.

Pozdrawiam, Domianus.
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 17/11/2009 - 16:28

Kowal
  • Gracz
Tak, z Quentinem grało nam się dobrze, opowiadał o swojej przeszłości i serio, zna się.
Wiem, że /sprobuj na graczu jest u nas niedopuszczalne, Quentin wie zapewne o tym. Ale skoro było tyle uników(co mnie zastanawia, bo nie było ani pola manewru, ani cudotwórcy) to jakoś musial to w końcu odegrać.
Ja jestem za unbanem, pewnie nie tylko ja...
  • Back to top
    • 0

Neon 2 17/11/2009 - 16:29

Neon
  • Zbanowani
Tak tak, robiłem chicken run? HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAH, Nikt nie dostał, nikogo nie trafiłeś, dostałeś baty i się popłakałeś. Groziłeś mi skargą, nie miałem goda, może potrzebujesz okularów? Napisaliśmy raport, bo nie umiesz grać, i płaczesz o shotguna. Aahhahahahahah Napad na dzielnicy gangu? AHHAHAHAHHAHA, śmieszny jesteś. Nie mam god mode, ziąą, nie wierzysz mi? niech Misiek się do mnie Tp, jak będę odgrywał akcje, to zobaczysz czy mam czy nie mam, yo. Ban him
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/11/2009 - 16:30

• Zbanowani
Po twoim stylu pisania, mogę wywnioskować, że masz poniżej 18 lat, więc nie polemizujmy nawet, "zią".
  • Back to top
    • 0

Blantson4 17/11/2009 - 16:30

Blantson
  • Świeżak

Tak tak, robiłem chicken run? HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAH, Nikt nie dostał, nikogo nie trafiłeś, dostałeś baty i się popłakałeś. Groziłeś mi skargą, nie miałem goda, może potrzebujesz okularów? Napisaliśmy raport, bo nie umiesz grać, i płaczesz o shotguna. Aahhahahahahah Napad na dzielnicy gangu? AHHAHAHAHHAHA, śmieszny jesteś. Nie mam god mode, ziąą, nie wierzysz mi? niech Misiek się do mnie Tp, jak będę odgrywał akcje, to zobaczysz czy mam czy nie mam, yo. Ban him

Takimi tekstami nie wykazujesz się zbytnio swoim poziomem ... ehm ehm. Trochę koloryzujesz. Byłem tam i trochę widziałem.
  • Back to top
    • 0

Kuras25 17/11/2009 - 16:32

Kuras
  • Gracz
Hm. Cała sprawa wygląda nie obiecująco.
Nie posiadasz żadnych screenów, proponuje aby administrator przeczytał całą sprawe w logach, bo za dużo tutaj wywnioskować nie można.
Przyznałeś się że "spamowałeś", za co powinna być blokada OOC.
Zastanawia mnie też, czy ty piszesz prośbę o UnBana za kogoś, na ów koncie masz tylko jedną postać o zupełnie innym nicku niż nick podany w prośbię.
Jeszcze tak na przyszłość, - auta się zamyka ;).. radze Ci tak samo, bo mi już ukradli maskę :P.
Jeszcze dodając, wspomniałeś o płaczu OOC, możesz przybliżyć coś na ten temat, były jakieś wyzwiska lub coś?
Z kogo strony był to płacz OOC?
Heh, tą wypowiedzią powiem Ci że bardzo mnie rozbawiłeś.
Bartek napewno będzie do Ciebię dawał /goto a ty akurat wtedy wyłączysz goda.
Czy ty czasami czytasz co piszesz?
Jeszcze tak apropo, jeśli twoja data urodzin jest równoznaczna z twoim prawdziwym wiekiem (Data urodzenia: 12-12-1991 (17 lat)) wnioskuje że jesteś troche niezruwnoważony.
Jestem od Ciebię młodszy o jakieś cztery lata ale porównaj nasze wypowiedzi.

Pozdrawiam
Patryk
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/11/2009 - 16:35

• Zbanowani
Poprostu, Patryku, mój imienniku w logach będzie wszystko zawarte. Wyzwiska ooc, zostały prowadzone w kwestii godmode Pana Alexa Wood'a, nie wyzwiska ty debilu taki owaki.
  • Back to top
    • 0

Krawiec.0 17/11/2009 - 16:36

Krawiec.
  • Gracz
Quentin to bardzo dobry gracz, zna się na tym co robi. Wnoszę o UnBana, gdyż nie znam wielu graczy z tak wysokim poziomem RP jak on.
  • Back to top
    • 0

Neon 2 17/11/2009 - 16:57

Neon
  • Zbanowani
Ta, tym bardziej jestem na Nie, tym grożeniem na Skypie że mam CK, bla bla bla.. Darujcie sobie, myślicie że dostane CK? Nie byłem mieszkańcem GN na Alexie. A, mam przerąbane u każdego LD, każdej frakcji? O Kur.. Na prawde, zaimponowaliście mi.
  • Back to top
    • 0

Domel310 17/11/2009 - 17:01

Domel
  • Gracz
Quentinowi należy się unban. Jest to gracz, który prezentuje bardzo wysoki poziom RP.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 17/11/2009 - 17:01

Blantson
  • Świeżak

Ta, tym bardziej jestem na Nie, tym grożeniem na Skypie że mam CK, bla bla bla.. Darujcie sobie, myślicie że dostane CK? Nie byłem mieszkańcem GN na Alexie. A, mam przerąbane u każdego LD, każdej frakcji? O Kur.. Na prawde, zaimponowaliście mi.

Sorry ale - cry baby cry ;)
  • Back to top
    • 0

Kuras25 17/11/2009 - 17:10

Kuras
  • Gracz

Sie srasz do każdego to Ce Ka masz.
Powiedz mi jeszcze co ma wspólnego Skype z rozrywką IC? Albo choćby OOC?
Skype to skype se może grozić nic mu nie zrobią ;)..
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 17/11/2009 - 17:11

• Zbanowani
Alex Wood był mieszkańcem Ganton, po czym bez zdania racji przeszedł do cripsow= ck. Adiós amigo.
http://www.iv.pl/ima...ya8nvrlgyen.png
  • Back to top
    • 0

Neon 2 17/11/2009 - 17:11

Neon
  • Zbanowani
@UP
Tak, Domel poprosił Ethana, więc Ethan chciał coś napisać, yoł. Nie byłem, niech mi Domel da aplikacje z skrzynki, zapytajcie się Spicyego ŻE NIGDY ALE TO NIGDY NA ALEXIE NIE BYŁEM MIESZKAŃCEM

Ta, teraz mi spamią, że mam CK, bo byłem mieszkańcem GN, GÓWNO Prawda (Za przeproszeniem) Na alexie nie byłem, nie jestem, ani nie będę, przeciągacie sprawę OOC do IC, że mam ck, tak tak, ehe.
  • Back to top
    • 0

gtamxenon 44 17/11/2009 - 18:13

gtamxenon
  • Gracz
Okey. Po za znajomieniu się z dokładną sytuacją postanowiłem dać tobie jeszcze jedną szanse.

Główny powóD:

/w ID Ha Ha - gracza który złożył skargę.

Jednocześnie napominam, że /spróbuj jest niezgodne z regulaminem - lepiej ustrzegać się tej komendy. Powiedzmy, że w tej sytuacji gracz składający skargę przesadził. (13 shotów unikających z bronii).

Dodatkowym dla Ciebie atutem znoszącym baniacje jest to że jesteś już w dojrzałym wieku - 24 lata - to wiek, który można uznać już za dojrzałość człowieka.

Tak więc w ramach rekompensaty przeczytaj regulamin serwera. Ostrzegam, że kiedyś cię z niego przepytam... >.<

Aha i wyjaśnij ze mną sprawę Multikont. ;)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic