Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Jack Silvers

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torres8 17/11/2009 - 14:45

Torres
  • Gracz
Imie i Nazwisko ukaranej postaci: Jack Silvers
Administrator/moduł nadający karę: Lesiu997 (Vincent Skalsky)
Powód kary:Bug z lakierem.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Było tak .Stałem na stacji benzynowej.W pewnej chwili podjechał pode mnie klijęt.Zapytał czy moge mu pomalować samochód.Zgodziłem sie.Wyjąłem lakier i złożyłem mu oferte .Klijęt przyjał oferte.Zacząłem lakierować samochód.To był mój pierwszy raz ,jak malowałem samochód.Wcześniej przypatrywałem sie jak sie lakieruje samochody.Więc naśladowałem innych mechaików.Po pewnej chwili znalazłem sie w AJ .Nie wiem czemu.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego wątku.
  • Do góry
    • 0

#2 Lesiu 0 17/11/2009 - 15:36

Lesiu
  • Zbanowani
Drogi kolego, ja nie wsadzam do AJ'a za nie winność. Zostałeś wsadzony do Admin Jaila za psikanie sprayem w taki sposób "psik" "psik" "psik" "psik", w taki sposób nie ubywa lakieru a czas leci.

Za to jest BAN!
  • Do góry
    • 0

#3 Dawid4643 17/11/2009 - 15:38

Dawid
  • Gracz
Lesiu dobrze zrobił nadając Ci karę. Używając lakier właśnie w taki sposób tracisz go mniej, a czas trwania lakierowania upływa tak samo.
  • Do góry
    • 0

#4 Torres8 17/11/2009 - 15:50

Torres
  • Gracz
Ale ja nie wiedzaiłem jak sie używa lakieru.To był mój pierwszy raz.A po drugie jak sie przyglądałem jak ktoś inny lakierował to właśnie tak robił i myślałem że tak trzeba.
  • Do góry
    • 0

#5 Lesiu 0 17/11/2009 - 16:32

Lesiu
  • Zbanowani
Brak wiedzy na jakiś temat, nie usprawiedliwia od nie nakładania kary.
  • Do góry
    • 0

#6 Torres8 17/11/2009 - 16:36

Torres
  • Gracz
Prosze dać mi jeszcze jedną szanse.W 
Wzorowałem sie na innych.
  • Do góry
    • 0

#7 ksiomal 0 18/11/2009 - 06:49

ksiomal
  • Zbanowani

Brak wiedzy na jakiś temat, nie usprawiedliwia od nie nakładania kary.

Zastanów sie - skad miał to wiedziec? Z regulaminu? Wzorował sie na innych mechanikach.
  • Do góry
    • 0

#8 Load39 18/11/2009 - 07:58

Load
  • Gracz

[UnBan]Jack Silvers

chyba unblock. Co do kary, lesiu997 dobrze zrobił, a i jeszcze na twoim koncie na postaci jest czarna kreska = block. Jakby była czerwony to ban.
  • Do góry
    • 0

#9 Torres8 18/11/2009 - 14:15

Torres
  • Gracz
Nie mam żadnych przewinień .To jest moja pierwsza kara. Cekam cierpliwie na unblocka ze strony administratorów.
  • Do góry
    • 0

#10 Rafał.40 18/11/2009 - 16:07

Rafał.
  • Gracz
To Cekaj.

Chyba widział, że malując nie spada mu poziom lakieru tak jak powinien, to jest zwykłe wykorzystywanie dziur w skrypcie.

Używanie tego typu modyfikacji, lub inna złośliwość (Bug using) względem reszty graczy, grozi zbanowaniem na serwerze.

Cytat z regulaminu, powinieneś ponieść surowszą karę.
  • Do góry
    • 0

#11 DeeBo9 18/11/2009 - 16:32

DeeBo
  • Gracz
ELo. Więc i ja się wypowiem. Dawcio to dobry gracz, nie robi nic co byłoby nonRP, przestrzega regulaminu, więc nie wiem skąd ta kara... w sumie to skąd on miał wiedzieć czy mu ubywa tego lakieru, czy nie? Nie patrzył na to, bo raczej wątpię, aby każdy się bez przerwy gapił na "amunicję". Kara według mnie nałożona niesprawiedliwie, bo skoro patrzyliśmy się jak INNI malują (pracujemy oboje jako mechanicy) i właśnie metodą "psik", "psik", to nie dostali kary. Jak byśmy wiedzieli, że to bug, to pewnie napisalibyśmy to na "/raport", ale skąd? Myślę, że należy mu się UnBlock i pouczenie, a na pewno się to więcej nie zdarzy. Sam dopiero z wywalonymi oczami zdziwiłem, że to bug... myślałem, że tak trzeba...

PzD.
  • Do góry
    • 0

#12 Torres8 18/11/2009 - 21:15

Torres
  • Gracz
Chiałbym aby mój wątek ocenili administratorzy.Niech oni zdecydują nad moją postacią.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych