Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban] Daniel Morales

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kimbo 0 16/11/2009 - 22:13

Kimbo
  • Zbanowani
Poszkodowany : Daniel Morales

Administrator nakładający kare : Mickul

Witam Dostałem bana praktycznie za darmo : GM 12E ( Emilien Morales który mysli że wszystko może Daje AJ za to że stałem przez chwile ktoś dostał kulke i mówi że to ja , i nagle powód : Noob , pózniej powód : Śliska posadzka , nie biegaj . No ciekawe... . Własnie juz jedna osoba napisała skarge na tego GM'a . Proszę o Odblokowanie Konta .
  • Do góry
    • 0

#2 bert1166 16/11/2009 - 22:26

bert
  • Gracz

Własnie juz jedna osoba napisała skarge na tego GM'a .

Zawsze nazywacie swoich kolegów "pewnymi osobami", gdy chcecie zachować pozory obiektywizmu. Przecież tamta skarga też jest stronnicza. Poza tym CN.
  • Do góry
    • 0

#3 Fisher13 16/11/2009 - 22:27

Fisher
  • Gracz
Jak to może być CN, skoro to tylko postać z filmu?
  • Do góry
    • 0

#4 Kimbo 0 16/11/2009 - 22:31

Kimbo
  • Zbanowani
Tak że z ADminami i GM nie pogadasz są najmądrzejsi na swiecie i banują dla zabawy ;) , i to nie jest CN bo to nie jest prawdziwa postać tylko z filmu zgodnie z tym co powiedzial Jackal 

Własnie juz jedna osoba napisała skarge na tego GM'a .

Zawsze nazywacie swoich kolegów "pewnymi osobami", gdy chcecie zachować pozory obiektywizmu. Przecież tamta skarga też jest stronnicza. Poza tym CN.

http://h-rp.pl/thread-16351-page-1.html
  • Do góry
    • 0

#5 Makaveli7 16/11/2009 - 22:46

Makaveli
  • Świeżak

Tak że z ADminami i GM nie pogadasz są najmądrzejsi na swiecie i banują dla zabawy ;)

Tak, wiesz... Myślę, że najrozsądniej będzie ci dać admina, odrazu 4 poziom. Ogarniesz to wszystko i będzie elegancko.

Patrząc na twoje wypowiedzi już mnie skręca, człowieku, dostałeś bana za ogólną grę. Kafrej sprawdził twoje logi i słusznie cię zbanował.

Edit/

i to nie jest CN bo to nie jest prawdziwa postać tylko z filmu zgodnie z tym co powiedzial Jackal 

Ok, to od dziś James Bond zostaje mechanozordem czy jak to już nazywacie.

** Makaveli zakłada postać James_Bond **

Ogaaarnij!
  • Do góry
    • 0

#6 Kimbo 0 16/11/2009 - 22:51

Kimbo
  • Zbanowani
Powód bana gdy wchodze na gre dotyczy dzisiejszych sytuacji czyli bezpodstawne AJ 2 razy , także uważam że ban jest niesłuszny i prosze o odblokowanie 

Tak że z ADminami i GM nie pogadasz są najmądrzejsi na swiecie i banują dla zabawy ;)

Tak, wiesz... Myślę, że najrozsądniej będzie ci dać admina, odrazu 4 poziom. Ogarniesz to wszystko i będzie elegancko.

Patrząc na twoje wypowiedzi już mnie skręca, człowieku, dostałeś bana za ogólną grę. Kafrej sprawdził twoje logi i słusznie cię zbanował.

Edit/

i to nie jest CN bo to nie jest prawdziwa postać tylko z filmu zgodnie z tym co powiedzial Jackal 

Ok, to od dziś James Bond zostaje mechanozordem czy jak to już nazywacie.

** Makaveli zakłada postać James_Bond **

Ogaaarnij!

Ale dobra juz sie nie czepiaj tego bo nie oto jest ban wiec daruj sobie i zajmij sie czym innym
  • Do góry
    • 0

#7 Mickul1638 17/11/2009 - 07:34

Mickul
  • Gracz

Apelacje o słuszne bany nagrodzimy permanentnym banem na IP.

No cóż. Wyzywasz tylko grono administracyjne, nie potrafisz napisać normalnego zdania, piszesz mi głupoty na PW, masz dużo kar co świadczy o tym, że nie potrafisz grać. Żegnamy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych