Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gaba_Freak0 16/11/2009 - 19:53

Gaba_Freak
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Sensio_Yamato login Hatto

Administrator/moduł nadający karę:Bobby nie pamietam nazwiska

Powód kary:Nie zdolny do gry

Wyjaśnienie wraz z dowodami:konto zostało zablokowane za to że jestem nie zdolny do gry po strzale admina w kolano a potem w głowę za to że napisałem do którejś z pracownic salonu otto "umyj cycki" dostałem nauczkę krwawiłem przeprosiłem ją i miał mnie do szpitala zaprowadzić gdy nagle zmienił kierunek wziął mnie do pokoju i właśnie zrobił to co wyżej napisałem po czym zablokował konto przepraszam tego admina jeśli mu coś zrobiłem ale lubiłem bardzo te konto i proszę o unbana i jeszcze raz bardzo go przepraszam ps: umiem grać na serwerach rp i mam nadziej że ten ban nie jest za to że napisałem że przez omyłkę mam dobry puls?
  • Do góry
    • 0

#2 blackmigogang2936 16/11/2009 - 19:59

blackmigogang
  • Gracz
Ostatnio usuwałem screeny, był tam taki, w którym na moje wiadomości prywatne odpowiadałeś w IC. Także mimo moich upomnień nic sobie z tego nie zrobiłeś, nie zajrzałeś do poradników tylko nadal "grałeś" na stacji.
  • Do góry
    • 0

#3 Enerv28 16/11/2009 - 20:18

Enerv
  • Gracz
Nie umiałeś rozegrać prostej akcji Role Play, gdy spuściłem Ci łomot jeszcze bardziej mi ubliżałeś.

Rozwścieczyłeś moją postać która chciała w ten sposób to zakończyć - nie blokowałbym konta, gdybyś rozegrał postrzelenie.
Nie spodziewałem się, że osoba która dostała kulkę w głowę może jeszcze się na mnie rzucić, chyba - że masz płytkę w głowie.

Terminatorów, kozaków i innych osób tego typu nie będziemy tutaj gościć - konto pozostaje zablokowane.
Masz prawo założyć nową postać i wykreować ją na nowo, gdy sytuacja się powtórzy zażegnamy Cię na zawsze.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych