Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban]Wszystkie postacie i zablokowanie dwóch

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fisher13 16/11/2009 - 18:30

Fisher
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ogólnie to John Splinter

Administrator/moduł nadający karę: Obawiam się, że Mickul

Powód kary: Pamiętam, że płacz i niby wulgarne odzywanie się, no okej.. ew. freeze

Wyjaśnienie wraz z dowodami:O ile dobrze wiem, to kilka dni po przenosinach wszyscy z rekrutacji do Heruna zostali wydaleni(oj, lepiej nie będe tego powtarzał bo się wkurzy św. trójca), więc na Skype postanowiliśmy to spokojnie obgadać, zebraliśmy do kupy dowody no i o ok. 13-14 godziny tydzień temu rozgorzała dyskusja.No nic, teraz dostaje beznadziejne pogróżki na Skype, lecz to mnie tam wiadomo co boli.

Obrażanie - O 15:10 Napisałem poradę dla nowego, by nie ściągał wiadomości z google podczas pisania pracy. Co dziwne minute później dostałem bana, no za obrażanie graczy, moja reakcja była jak dzisiejsza reakcja Polikarpa na Śmierć - WTF? No nic, czekam czekam, jutro o tej samej porze loguje się - no fantastycznie! Wszystkie postacie zbanowane.

Freeze - Ze względu /qs który wydusiłem chciałem się szybko przebrać, więc wpisałem /przebierz (komendę /me wpisałem wcześniej lub pominełem - mój błąd) , dostałem informację o tym, że niby hejtuje, więc napisałem do Bobby'ego(chwała mu), że za wcześnie wstukałem ową komende.
  • Do góry
    • 0

#2 Kowal1143 16/11/2009 - 18:36

Kowal
  • Gracz
Jackall to dobry człowiek, kojarzy mi się z HRP.

Ogólnie nie powinienem się wypowiadać, ale zauważyłem pewien wątek:

Napisałem poradę dla nowego, by nie ściągał wiadomości z google podczas pisania pracy. Co dziwne minute później dostałem bana, no za obrażanie graczy

Hmm... Za to nie daje się kar... To obiektywna ocena.
  • Do góry
    • 0

#3 Mickul1638 16/11/2009 - 19:15

Mickul
  • Gracz
Po przenosinach? Ciągle nam płaczesz, że nie dostajesz wojska, a Twoje odzywki od dwóch miesięcy do graczy są żenujące. Nie wiem dlaczego odbanowali Cię na forum. Zachowujesz się jak jakiś młody rewolucjonista.
  • Do góry
    • 0

#4 Fisher13 16/11/2009 - 19:24

Fisher
  • Gracz
No sorry, wole być młodym rewolucjonistą niż ... nieważne, a to że nie dostane wojska - nie moja wina że Kereth mi sapie na Skype, może oskarżajmy się nawzajem o kradzież powietrza? A to, że się pytam innych o zdanie w takich i innych sprawach, to może też piractwo, e?
  • Do góry
    • 0

#5 Aoc2 16/11/2009 - 19:28

Aoc
  • Gracz
Jackal to Jackal, jest legendą hrp ;) Ja jestem oczywiście za jego unbanem, często z nim grałem, jego RP jest na poziomie (co prawda lubi odpierdalac), fajnie się z nim gada, a po drugie mam sprawe do niego xD
  • Do góry
    • 0

#6 Alki 0 17/11/2009 - 15:19

Alki
  • Zbanowani
@up
jak lubi odpierdalac, to vensa tez odbanujcie

@topic
z tego co słyszałem to jest całkiem elo. za?
  • Do góry
    • 0

#7 Dawidek 0 17/11/2009 - 15:30

Dawidek
  • Świeżak
Alki, święte słowa, jak odpierdalać lubi, to odblokować też Vęnsiorka.

Co do Jackal, grałem z nim za czasów FC, także na początku SF, dobry gracz, odbanujcie go.
  • Do góry
    • 0

#8 Squir655 17/11/2009 - 17:15

Squir
  • Gracz
Ja jestem na nie. Wszystkie jego posty są z pretensjami, każdemu nowemu robi wyrzuty... Poza tym myślenie, że FBI będzie czymś w stylu SWAT to po prostu debilizm...
  • Do góry
    • 0

#9 XtremeR141 18/11/2009 - 18:22

XtremeR
  • Gracz
Jestem ZA. Dobrze gra, zna RP, no i ogólnie dobry gracz.

A, i Peter/ Nie wszystko są z pretensjami. Móze 100/1000 ponad są z pretensjami ;P Nie robi każdemu "wyrzuc" Ale jak ktoś go wkurzy, to tak - sam bym tak zrobił. A to, że myśli że FBI jest jak SWAT, to jest problem. Do mnie tez byś coś miał, jakbym myślał że GS to to samo co BS ?
  • Do góry
    • 0

#10 Alan566 19/11/2009 - 12:40

Alan
  • Gracz
Jackal zawsze będzie Jackalem i żadna siła chyba tego nie zmieni.
Dżakuś to miły gość :)

Pamiętam kilka naszych akcji RP i wielkie plany, które niestety nie powiodły się, a szkoda... Za unBanem :D

//EDIT:
[quote name=''Alki']jak lubi odpierdalac' date=' to vensa tez odbanujcie[/quote']
Jackal i Vęns to dwie różne bajki.
  • Do góry
    • 0

#11 Abakazok 1 28/11/2009 - 12:35

Abakazok
  • Świeżak
Jackal nie odpierdala, ja widzę że wy go znacie jak torby na żarcie z McDonald :P. Kiedyś odegrałem z nim fajną akcję, powiem wam że jest ekstra graczem, co do Vęns ekhm - Yoshua39 już mi tyle na jego temat nagadał i sam widziałem jak Vance gra, aż chce się płakać :D.

Ps. Wpadł do mnie Yoshua, on też kiedyś odgrywał z Jackalem akcje, jeszcze w Bayside, kiedy to Xiomal chciał zabić Jackala Yoshua pomagał mu się ukrywać :q
I Jackal mieszkał u Yoshuy :D. Yoshua mówi że była to ekstra akcja RP jak Jackal był pobity :D.
  • Do góry
    • 0

#12 Jaracz16 28/11/2009 - 14:54

Jaracz
  • Gracz
Jackal już gra tu jakiś czas, i gra normalnie. Potrafi odegrać dobre akcje, znam go już długo. Powinien tu jeszcze pograć...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych