Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban] Thomas Leone

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 anomaly1 16/11/2009 - 13:12

anomaly
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Thomas Leone

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: /do PG, i chuj

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Więc, jadę sobie do 24/7 żeby kupić piwka, parkuje obok tego budynku tak żeby nikomu nie przeszkadzać odrazu 3 mechaników się zleciało(wysłałem oczywiście raporta), w tym jeden taki miły. Gdy powiedziałem że ide do sklepu odrazu zaczęli się sapać, i napierdalac w mój samochód pięściami, a później bezczelnie pisali na /do 'Karoseria jest pogięta' albo takie nieogary którzy się pytali na /do czy samochód jest pogięty. Ja kulturalnie rzecz biorąc się wkurwiłem i wyraziłem swoje zdanie w jednym /do. Od razu dostałem 2 pw z groźbami że dostane aj, itp. Parę minut później dostałem bana z powodem wyżej wymienionym, chociaż takie bicie auta jak nikogo w środku nie ma, jak nawet to nic nie da to podchodzi pod pg, przynajmniej ja tak sądze.... Nie będę jakoś prosił i błagał o unbana bo to nie ma sensu. Oczywiście przepraszam, chociaż każdy może się wkurwic i w niekontrolowanym przypływie adrenaliny napisać coś takiego. Naprawdę wkurza mnie to że admini słuchają jakichś sępów spod stacji, a nie graczy którzy przegrali owiele więcej godzin... Czy zostawicie mi tego bana/odrzucicie/dacie aj to wasza sprawa, nie mnie to oceniać, chociaż za takie coś według mnie za duża kara...

Oczywiście screen:
http://img42.imageshack.us/img42/3959/samp021y.png
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 16/11/2009 - 13:27

Konrad
  • Gracz
Nie wysłałeś żadnego raporta w związku z zachowaniem mechaników, jedynie umiałeś opryskliwie i wulgarnie odpowiedzieć na poziomie prowokatorów.

Ban zdjęty oczywiście, tylko zastanów się czym różniłeś się od nich w tamtej sytutacji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych