Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Propozycje Które na pewno Uprzyjemnią czas spędzany na serwerze :)

propozycja zarobek

• Please log in to reply
10 replies to this topic

HubsterPL2 25/04/2012 - 11:32

HubsterPL
  • Gracz
Witam.
Mam trochę propozycji dla Serwera,które mogą go rozwinąć i pomóc zatrzymać graczy.
Aktualnie na serwerze zauważyłem 2 problemy:

Pierwszy to BARDZO ograniczone opcje zarobku,można tylko szukać złota i łowić ryby,złoto ciężko znaleźć i znalezienie go nie przynosi dużego dochodu.Natomiast przy łowieniu ryb są straszne bugi które zniechęcają graczy do ich łowienia,a poza tym komu by się chciało tracić 10 godzin po to aby złowić 600 ryb w celu zakupienia działki 10 na 10?To marnowanie czasu gracze mogą zauważyć prędzej czy później ,dlatego moja propozycja co do naprawienia tego problemu jest taka:

Proponuję dodać zupełnie nowe opcje zarobku np.
System Aren PvP na których 2 lub więcej wojowników walczą ze sobą o N$.
Wysokość nagrody zależała by od ilości uczestników oraz wysokości wpłaty za wstęp.Np.Walka 5 osób,muszą wpłacić po 20N$ = 100N$ odjąć 10%. I nagrodą jest 90N$
Wysokość wpłaty określa wojownik ,który zapłacił za otwarcie walki.
(Cena otwarcia walki jest zależna od właściciela Areny o czym później w pomysłach na Biznesy).
10%Nagrody szło by do właściciela Areny aby przynieść mu Zyski pozostałe 90% było by dla zwycięzcy walki.
Areny mogły by też być wykorzystywane do walk PvE na których Było by 10 Fal. Jeżeli uczestnik przetrwa wszystkie to Właściciel musiał by mu zapłacić 250N$ natomiast jeżeli mu się nie powiedzie to było by na odwrót.Moby wybierane w falach były by ograniczone,nie mogły by to być Creepery,Ghasty I te Latające Płonące świeczki.
Każda Fala miała by też ograniczenie w Punktach:
1 Fala 10pkt
2 Fala 12pkt
3 Fala 15pkt
4 Fala 18pkt
5 Fala 20pkt
6 Fala 22pkt
7 Fala 25pkt
8 Fala 27pkt
9 Fala 28pkt
10 Fala 30pkt
"Cenniki"Potworów w Punktach
Zombie 2pkt
Szkielet 3pkt
Enderman 10pkt
PigZombie 4pkt
Wściekły Wilk 5pkt
Pająk 3pkt

Teraz Druga Propozycja Zarobku to Biznesy,a o to przykłady:
1.Możliwość utworzenia własnych Aren na ,których gracze toczyli by walki o N$.Przychody z takiego czegoś były by zauważalne.Koszt stworzenia takiej areny zależał by od jej rozmiarów.10 na 10 kosztowała by 2000N$(tyle ile za działkę) + 10000N$ za zarejestrowanie Areny.W dodatku ,taka arena musiała by być potwierdzona przez odpowiednie osoby na serwerze.
2.Sklepy spożywcze
3.Kuźnie w których można zakupić Zbroje i narzędzia.
4.Sklepy budowlane w których można by było kupić surowce.
I nie wiem co jeszcze.

Proponuję także dać możliwość łowienia ryb bez łódki oraz możliwość zdobycia ulepszonych przedmiotów w Eventach oraz aby była 1% szans na zcrafowanie takiego ulepszonego przedmiotu.

Jeżeli widzicie jakieś błędy to proszę pisać.I dodawać własne propozycje.
  • Back to top
    • 2

Paszu1150 25/04/2012 - 12:41

Paszu
  • Gracz
- po zabiciu moba wylatują jakieś niewielkie sumki N$4,
- wprowadzenie jakiegoś anty-xraya, cokolwiek i zmniejszenie cen działek, do pierwotnego stanu,
- większe zainteresowanie serwerem ze strony chociażby samego Kamila, pielęgnacja i utrzymywanie porządku, a także wprowadzanie różnych nowości,
- zlikwidowanie wymaganej łodzi do łowienia ryb, ze względu na bugi,
- po rozbiciu jajka, wykluwają sie pisklęta,
- automatyczne restartowanie się światów (jeśli nie wykonalne, to robienie to ręcznie) raz na tydzień,
- w walce PvP powinno zabierać pieniądze, gdy ktoś nas zabije - tak jak było to zapowiadane,
- otworzenie Gildy Magów,
  • Back to top
    • 0

kkllus3 26/04/2012 - 09:48

kkllus
  • Gracz
O połowie pomysłów, sam myślałem :D
No cóż, dopóki nie zmienią systemu zarobków, ja nie wracam na serwer :-[
To z areną, mi się podoba, ale jest jeden problem - komu chciało by się zbierać 12k na arenę? Powinno być tak, że jest arena danego miasta, zwykła, tylko PvP, za zabicie jednego przeciwnika - 10$. By rozpoczęła się taka walka, musiałoby być conajmniej 10 osób. Gdy jest ekipa, tepają nas na arenę, i wtedy walka, na śmierć i życie. Jeżeli np. wchodzę na arenę, jest 15 osób razem ze mną, i ja jako jedyny przeżyję, to dostaję 140$ + dodatkowe 280$ za to że ocalałem. Trzebaby jeszcze wprowadzić coś w stylu czasu - wchodzicie na arenę, a organizator walki decyduje ile macie czasu na walkę. Po tym czasie, zostajecie tepnięci do lobby, i zostają wam wypłacane nagrody. Oczywiście gdy dednąłbym kogoś, kto ma 1500$ przy sobie, automatycznie idzie to na moje konto :D I dlatego, więcej osób, korzystało by z banków, bo teraz, to wszyscy noszą kasę przy sobie, a do banku nie opłaca się wpłacać, bo podatek :< Organizator mógłby zdecydować, czy np. po zabiciu można zabrać czyjeś itemy itp. Dodatkowo, możnaby zrobić tak, że jeżeli kogoś dednę, jego itemy idą od razu do spcjalnej skrzyni, i mógłby ją otworzyć, tylko ten, który zadał ostatni cios. Ja czekam na coś innego! Na możliwość wybrania sobię zawodu. Np. wybieram sobię zawód górnika, kopę i znajduję żelazo = dostaję określoną ilość gotówki, i doświadczenia w profesji. Na wyższym poziomie, możnaby wykopywać lepsze rudy, i dostawać za to kasę. Dodatkowo, zwiększało by się wynagrodzenie za każdą rudę, itp. Nie wiem, jak miałoby się to do np. drwala, ale wiem jak do myśliwego. Mógłbym, napisać więcej, ale nie mam teraz weny, ale jak na coś wpadnę, to zrobię edit :D
  • Back to top
    • 0

skb5267 27/04/2012 - 13:37

skb
  • Gracz

- w walce PvP powinno zabierać pieniądze, gdy ktoś nas zabije - tak jak było to zapowiadane,

Osoba, z którą walczysz musi być członkiem miasta, z którym Twoje miasto prowadzi wojnę żebyś otrzymał pieniądze za jego zabicie.

Możecie spodziewać się dużej aktualizacji w ciągu kilku kolejnych dni :>
  • Back to top
    • 2

DamianDoma 223 27/04/2012 - 14:47

DamianDoma
  • Gracz
No - to czekamy na tą aktualizację :) ja już za parę dni zacznę grać na naszym serwerze, gdyż grałem tylko jeden raz u brata, wszystko fajnie - nie długo nowy komputer i jedziemy. :)
  • Back to top
    • 0

kkllus3 28/04/2012 - 07:50

kkllus
  • Gracz
A można wiedzieć, na czym będzie polegała ta aktualizacja? Bo, być może, nawet wrócę na serwer :hmmm:
  • Back to top
    • 0

Dominisio 561 28/04/2012 - 11:27

Dominisio
  • Gracz

Cholernie dobry pomysł, ZA!

• Back to top
    • 0

Jugosławia1571 28/04/2012 - 13:04

Jugosławia
  • Gracz

A można wiedzieć, na czym będzie polegała ta aktualizacja? Bo, być może, nawet wrócę na serwer :hmmm:

Gra będzie sprawiała więcej frajdy.
  • Back to top
    • 0

kkllus3 29/04/2012 - 08:24

kkllus
  • Gracz

Gra będzie sprawiała więcej frajdy.

Dużo mi to mówi -.-
  • Back to top
    • 0

Paszu1150 29/04/2012 - 09:34

Paszu
  • Gracz

Dużo mi to mówi -.-

Cierpliwość wszystko zwycięża.

• Back to top
    • 0

kkllus3 29/04/2012 - 09:42

kkllus
  • Gracz

Cierpliwość wszystko zwycięża.

Off:Łatwo Ci mówić :P
On: a możeby, zrobić jakieś hotele? Np. płacę 10$ za tydzień, mogę sobię zamówić jedzonko do pokoju, i mam tam 2 swoje skrzynie? Nowym, bardzo by się to przydało, bo depo jest malutkie, a tak, mieliby gdzie schować item, bo na surowcowej, x-rayowcy szukają skrzyń i pieców :ban:
  • Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: propozycja, zarobek

0 user(s) are reading this topic