Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Tao Kahama

• Please log in to reply
3 replies to this topic

TytiX 5 15/11/2009 - 21:19

TytiX
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tao Kahama

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Wynoszenie broni z LVPD dla Yakuzy.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Bana otrzymałem, ponieważ powiedziałem że wynoszę broń z LVPD na rzecz Yakuzy. Chciałbym powiedzieć, że chociaż nie wyniosłem żadnej broni stamtąd (jedynie broń skonfiskowana, dostarczona Yakuzie) bardzo żałuję że w ogóle miałem taki zamiar. Było to nie do końca przemyślane. Bardzo chciałbym, aby administracja odbanowała moją postać. Myślę że Ban to wysoka kara, jak za te przewinienie.Chciałbym pograć w Los Santos na h-rp, tak więc przepraszam i proszę o odbanowanie.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Forca2 16/11/2009 - 07:57

Forca
  • Gracz
Adam ma humory. Zaczyna mnie to trochę irytować, bo przerzuca je na graczy serwera. Moim zdaniem należy się unban.
  • Back to top
    • 0

Family Guy3591 16/11/2009 - 08:06

Family Guy
  • Gracz
To nie zależy od humorów, lecz przecież organizacja powinna zdobywa jakoś ekwipunek, lepsze to niż branie od administracji czy kupowanie. Myślę że powinieneś odpuścić to wynoszenie, bo z drugiej strony to jest bez sensu. Jestem za
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 16/11/2009 - 14:09

Mickul
  • Gracz

Adam ma humory. Zaczyna mnie to trochę irytować, bo przerzuca je na graczy serwera. Moim zdaniem należy się unban.

A te humory biorą się przez takich jak Ty, którzy wykorzystują kolegów do załatwiania spraw na serwerze ciągle męcząc na komunikatorach, że ma wejść na serwer.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

UnBan -> Blokada. Załóż nową postać, bo tej Ci nie odblokuję.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic