Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unban] Alex_Jesionky

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alki 0 15/11/2009 - 12:24

Alki
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Alex_Jesionky

Administrator/moduł nadający karę: nie mam pojęcia, nie zrobilem screenshota i nie wiem ;<

Powód kary:obraza ooc(?)

Wyjaśnienie wraz z dowodami: wszystko zaczelo sie od tego ze moj kolega terry mcrcon pokłócił się z latynosem, umówili sie na solówkę na glen park(wtf, latynosi na glen?!). Podjechaliśmy tam, stało trzech z bronią. Terry wyszedł, z myślą że nie zaczna go grupą bić ale zaczeli. Wjechałem w grupe autem(pierwsza myśl) a kolega zapewne zamiast G nacisnał F i wywalił mnie z auta. Próbowałem wyjaśnić kolegom że nie odjechaliśmy przez błąd przycisku(ooc, nie) i że akcja stop a oni dalej bili. wsiadlem do auta i skorzystałem z freeza zeby porozmawiac i wytlumaczyc. Dowiedziałem się żę jesteśmy skryptowo tam wiec jest ic(niestety nie ma tego na screenie), wywiązała się kłótnia na /w i powiedziałem "spierdalaj". zostałem zwyzywany więc odpowiedziałem tym samym. po ucieczce ukryliśmy sie na dizelnicy krukhova, już mieliśmy opowiedzieć to koleżance a tu ban, bez żadnego ostrzeżenia, nie mialem możliwości sie nawet wytłumaczyć ;p

SCREEN: http://iv.pl/images/...xeq84aji1sm.jpg

@edit
w sumie zaczeło się od tego że delikwent biegł sobie do banku przez centrum i krzyknelem "biegaj szybciej" (moj standardowy tekst na maratonczykow)
  • Do góry
    • 0

#2 Gość ('Rc0n) 15/11/2009 - 13:05

Gość ('Rc0n)
  • Goście
Frank nadał Ci tą banicję. Jeden rzucił się na mnie z pałką, a kolejny strzelał z deagle'a. Podjechał Alex i pomyliłem przyciski. Ja uciekłem w stronę Las Colinas.

Nie wiem, czy ich można nazwać gangiem. Dwóch z nich dostało ostrzeżenie, czy AJ'ota za bójki pod stacją.
  • Do góry
    • 0

#3 Bobicz 2435 15/11/2009 - 14:02

Bobicz
  • Gracz
Czysta prowokacja, za.
  • Do góry
    • 0

#4 How high 19 15/11/2009 - 14:11

How high
  • Świeżak
A już myślałem że tutaj chociaż uwolnię się od wszędobylskiej polityki.. a z tego co mówisz to sprowokowali cię do wyzywania i nadali bana. Jeśli to tak wyszło to role powinny zostać odwrócone...
  • Do góry
    • 0

#5 Gość (Barry J) 15/11/2009 - 15:31

Gość (Barry J)
  • Goście
Ja dostałem admin jaila za to że uciekałem przed gangiem, który chciał mnie zabić.
  • Do góry
    • 0

#6 Toni 0 15/11/2009 - 15:36

Toni
  • Zbanowani

Ja dostałem admin jaila za to że uciekałem przed gangiem, który chciał mnie zabić.

A ja dostałem AdminJaila, za to, że ignorowałem sygnalizację świetlną, bo uciekałem po pewnej akcji - eh. Wiecie, co mi się wydaje? Na '' GameMasterów '' są dobierane złe osoby, niestety.

A w tym banie od Alkiego? Czysta prowokacja, a przy tym - znajomość admina - wróżą nam banika. Eh. Jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#7 Gość (Barry J) 15/11/2009 - 15:50

Gość (Barry J)
  • Goście
Widać że poziom serwera spada za każdym razem, gdy ktoś nowy dostanie admina, a administratorami nie powinny zostawać dzieci, bo wydaje im się że rządzą mając admina i wywyższają się. Eh, te dzieci dzieci.

Od razu pisze że ja sam dorosły nie jestem, ale na pewno nie jestem też pojebany jak się niektórym wydaje.
  • Do góry
    • 0

#8 Alki 0 15/11/2009 - 15:57

Alki
  • Zbanowani
bufonowatość niektórych admów/gmów jest na serio denerwująca, przypomina lskową szkołę (w sumie ten serwer to pochodna eleski, wiec)
  • Do góry
    • 0

#9 * B M61463 15/11/2009 - 16:49

B M
  • Zarząd
W porządku, tamta osoba zostaje zbanowana.
Barry też, za durne posty w tym dziale.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych