Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unban] Quentin Quatro

• Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 02:04

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Quentin Quatro

Administrator/moduł nadający karę: Antycheat

Powód kary: Airbreak

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż, o 2 w nocy, niechcący wciśnałem ctrl na rowerku i nagle ban za antycheat.
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Miczek0 15/11/2009 - 15:28

Miczek
  • Świeżak
Ehh należy się unban bo AirBreak jest tylko na MoD Sobeit a gdyby miał sobeita to w dolnym lewym rogu by pisało AirBrake Inv Chat itd
  • Do góry
    • 0

#3 Toretto42 15/11/2009 - 15:30

Toretto
  • Gracz

Ehh należy się unban bo AirBreak jest tylko na MoD Sobeit a gdyby miał sobeita to w dolnym lewym rogu by pisało AirBrake Inv Chat itd

Mógł nadusić po banie F12 i by się wyłączyło.
AirBreak nie raz zawodzi no ale może skoczył na BMX i uznało to jako Air
  • Do góry
    • 0

#4 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 16:31

• Zbanowani
wybacz, jako członek gangu, organizacji przestępczej, z dużą ilością akcji rp na koncie, uważasz, że celowo bym był takim idiotą, i włączył sobeita, widząc co chwile bany za airbreaka ? Zrozumienia ludzie... zrozumienia.
  • Do góry
    • 0

#5 * B M61464 15/11/2009 - 16:46

B M
  • Zarząd
Masz bana za multikonto i śmiesz pisać z jeszcze innego konta globalnego?
  • Do góry
    • 0

#6 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 16:51

• Zbanowani
Mam bana za multi Bartku, tylko z tego powodu, iż do jasnej cholery zrobiliście błąd w php, i jest możliwość założenia postaci o xx więcej liter w nazwisku, niż jest to dozwolone. Tylko i wyłącznie dlatego. Ban evading nie robię.
Jeżeli uważasz, że jest to nie dozwolone, wnioskuję o wgranie nowego php, przy czym usunięcie wszystkich dostępnych prywatników takich jak konta, i z powrotem nadanie mi organizacji, 7 tysięcy w postaci e-cashu. Jeżeli tego Pan nie zrobi, jestem w pełni przekonania, iż celuje się Pan wątkiem subiektywistycznym, który wiele z realiami współdziałania ku dobru człowieka się nie ima. Miłego dnia.
  • Do góry
    • 0

#7 * B M61464 15/11/2009 - 16:55

B M
  • Zarząd

Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Problemy ze zrozumieniem tej reguły wskazują na niski poziom IQ, a osoby z takimi rozterkami coraz częściej banujemy. Naprawdę nie masz nic ciekawego do powiedzenia?
  • Do góry
    • 0

#8 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 16:58

• Zbanowani
Tak, mam do powiedzenia sporo kwestii w tym temacie. Jeżeli wnioskuję o unbana, z konta, które nie posiada w/w postaci, jestem w pełni świadomy kroków postępujących które się z tym wiążą. Natomiast, podwójne konto globalne, zostało zablokowane, tylko i wyłącznie z błędu o charakterystyce administracyjnej, jestem pełen uargumentowań na temat tego, iż moje konto powinno zostać odblokowane. W związku z powyższym błędem. Jeżeli natomiast, Pan nie wyraża zgody, na prowadzenie podwójnego konta, z powodu błędu administracyjnego, uniemożliwiającego grę, proszę o zablokowane mi wszystkich kont trzecich, a usunięcie terminu zablokowany, z powyższego konta/postaci.

Argumentując jeszcze fakt, obrażania mojego poziomu inteligencji, jestem filologiem polskim, przy czym mój poziom wykształcenia, jest imo o jakieś 5-8 lat większy niż Pański, cechując Pańskie umiejętności w dobieraniu zdań. Natomiast nie mam zamiaru rozpoczynać tu flame'u z administracją, bo jest to bynajmniej bezcelowe. Wnioskuję o odblokowanie konta, tylko i wyłącznie z poziomu panela, co dla Pana nie jest zbytnim wysiłkiem zarówno fizycznym jak i psychicznym.
  • Do góry
    • 0

#9 * B M61464 15/11/2009 - 17:01

B M
  • Zarząd

Jeśli odnajdziesz jakiś błąd w skrypcie lub na stronie - zgłoś go Administracji. Pamiętaj, że i Ty pomagasz w udoskonalaniu naszego oprogramowania.

Pomagałeś sobie wbrew regulaminowi, czyli wręcz - z ang. - cheatowałeś.
  • Do góry
    • 0

#10 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 17:03

• Zbanowani
Zgadza się, jednak ten temat poruszyłem w dziale Problemy, gdzie administracja ukazała się pełna chęci do pomocy, co jest uargumentowane w archiwum wniosków.
Czy słyszał Pan, Panie Bartku, o terminie "obrona konieczna"? Z braku laku dobry kit.

O, i tu Pana mam.

Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Na forum, ja wnioskuję o odblokowanie konta w grze, nie uiszczając w tym żadnych treści dot. forum.
  • Do góry
    • 0

#11 * B M61464 15/11/2009 - 17:10

B M
  • Zarząd

Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum.

Złamałeś ten punkt, więc Twoje konta, wraz z postaciami, mogą zostać zbanowane za nieznajomość regulaminu.
Pomyślimy. Nie odświeżaj tematu, bo przyspieszysz banicję.
  • Do góry
    • 0

#12 Mama5 15/11/2009 - 17:19

Mama
  • Gracz
Oj, Misiek. Odbanuj go, nic złego dla serwera nie zrobił.

// Enerv: Jeśli nie masz pojęcia o czymś, to lepiej się nie wtrącaj bo możesz sobie zaszkodzić.
// Misiek: Słusznie, blokada pisania...

• Do góry
    • 0

#13 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 17:34

• Zbanowani
Panie "Misiek" proszę wziąć pod uwagę to, iż "Mama", ma pojęcie o sytuacji. Taki Sancho Jimenez, Cougar.. odwalał, aż szum szedł, i ciągle miał pobłażania, a osoba, która jest szanowana, i traktowana za osobę pojętną, ma mieć zakaz gry, tylko ze względu, błędu w php ?
Dołączona grafika

Oczywiście, obrazek jest w charakterze przyjacielskim ;)
  • Do góry
    • 0

#14 Lisu17 15/11/2009 - 17:45

Lisu
  • Gracz
Poza tym chciałem zwrócić uwagę na fakt iż niektórzy nie potrafią RP jeździć na rowerze. Chyba to akurat ty ściąłeś zakręt na dużej prędkości i jadąc pod prąd wjechałeś mi prawie pod maskę. Masz farta że mam refleks. Radzę przypatrzeć się jeździe co niektórych. Rozumiem że każdemu odwala , ale trzeba się hamować.
  • Do góry
    • 0

#15 Nertowny czy tam Rudnicki 31 15/11/2009 - 17:47

• Zbanowani
Możliwe, ale rowerem jeździłem o 2 w nocy, przy 11 osobach na serwerze. Litości :P
Robisz mi niesmak w buzi ;)

Dobrze, a więc znudziło mnie już owe czekanie.
Życzę Ci z całego serca Misiek, abyś był kiedyś w takiej sytuacji jak ja. Nie jestem zadziorny. Miłego dnia.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych