Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Kilka istotnych zmian.

pvp zmiany

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Gang Bang Bitch10 08/04/2012 - 22:23

Gang Bang Bitch
  • Gracz
Kilka istotny zmian dotyczących systemu PVP.

Strefy PVP, statusy oraz wojny!

Pierwszą sprawą dotyczącą PVP są strefy. Proponuje aby w strefie miasta(ustalanej przez zarządce miasta) wyłączyć PVP, byłaby to określona ilość kratek. Uniknęlibyśmy sytuacji przy spawnie, teleportach i sklepach zabijania ludzi z dobytkiem z wyprawy. Druga rzecz-Statusy. Otóż jak wiadomo na świecie surowcowym ciągle można zabijać. Proponuje zrobić dla tego świata statusy! Jakby to wyglądało? Tylko na S1 można by korzystać z komendy na zmianę statusu S2 PVP ON/OFF. Kto by chciał tam zabijać ludzi i się narażać na ew. śmierć z rąk ludzi to by sobie włączał status PVP. Trzecią częścią PVP są wojny. Otóż denerwujące jest to na pewno dla ludzi kamilowa że ciągle giną. Czy nie mogłoby być coś w stylu stanów wojennych dla dwóch wrogich miast? I tylko wtedy ludzie mogliby się zabijać. Byłby czas na normalną grę, budowanie etc i byłby czas na zabijanie siebie nawzajem.

• Back to top
    • 1

#2 Dilu366 08/04/2012 - 22:24

Dilu
  • Gracz
Co to PVP?
  • Back to top
    • 0

#3 NowyTempar904 08/04/2012 - 22:25

NowyTempar
  • Gracz

Co to PVP?

Walka między jednym graczem, a drugim. Player Versus Player.
  • Back to top
    • 1

#4 Dilu366 08/04/2012 - 22:26

Dilu
  • Gracz
Aha, dziękuje.
  • Back to top
    • 0

#5 Gang Bang Bitch10 08/04/2012 - 22:33

Gang Bang Bitch
  • Gracz

Co to PVP?

Walka między jednym graczem, a drugim. Player Versus Player.

Aha, dziękuje.

Po 1 nie nabijajcie postów.
Po 2 nie czepiajcie się szczegółów, bo to że nazwałem to jako PVP to po prostu mi tak pasowało, było wygodniej.
  • Back to top
    • 0

#6 Dilu366 08/04/2012 - 22:35

Dilu
  • Gracz
Przepraszam bardzo, ale czy ja nabijam posty? Elo.
  • Back to top
    • 1

#7 kkllus3 09/04/2012 - 17:08

kkllus
  • Gracz
Podoba mi się... I jeszcze możliwość teleportowania graczy do siebie, ale z ograniczeniem, np. 2 graczy/h...
  • Back to top
    • 0

#8 Tequr8 09/04/2012 - 18:11

Tequr
  • Gracz
"Otóż denerwujące jest to na pewno dla ludzi kamilowa że ciągle giną"

Nawet nie wiesz jak bardzo jest denerwujące kiedy ktoś zabija Cię w łodzi i zabiera 4 stacki ryb.

A co do wojen- teraz to poprostu wpadanie sobie nawzajem do miast i wybijanie jak jest mało przeciwnika. I to najlepiej ciosem w plecy jak nie ma zbroji ani miecza.
  • Back to top
    • 0

#9 Baloon Six41 09/04/2012 - 22:45

Baloon Six
  • Gracz
Podbijam, poczytałem trochę postów na forum i zauważam duży płacz z tym wszystkim-Wprowadzić to ; ).

Edited by Baloon Six, 09/04/2012 - 22:45.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic