Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban] Mike_Delgado

• Please log in to reply
2 replies to this topic

damianmks0 14/11/2009 - 21:57

damianmks
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Delgado

Administrator/moduł nadający karę: Conny Williams

Powód kary: Kompletny brak mozgu.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc tak wszystko zaczęło się gdy podszedłem do latynosów i z nimi rozmawiałem. Powiedziałem coś co uraziło jednego z nich i zaczęli mnie ganiać, a ja uciekałem. Uciekałem sprintem oczywiście, latynosi również, ale jeden z nich wyróżnił się tym, że robił BH. Złapali mnie. Przekopali do BW. Chcieli mnie pociąć. Przyznaje, że trochę odwalałem pisząc, że jestem napakowany i nogi nie da się pociąć. Chyba znudziło im się moje odwalanie z cięciem mnie, więc przeszli do przeszukania. Pokazałem przedmioty jednemu z nich i on mnie przeszukał w sposób RP. Pisał, że znalazł portfel, a ja mu odpowiadałem, iż portfel jest w dupie. Powodem nałożenia banicji na IP było chyba to /do przynajmniej tak mi się wydaje. Napisałem że jest w dupie, ale nie napisałem, iż owy portfel znajduje się w odbycie. Gdybym napisał, że portfel jest w odbycie to by było non-rp, a pisząc, iż jest w dupie to nie jest non-rp przynajmniej tak mi się wydaje. SS nie posiadam
  • Back to top
    • 0

Rafałek0 14/11/2009 - 22:17

Rafałek
  • Świeżak
bylem przy tej akcji, sam go ganiałem, koleś rzeczywiście trochę odwalał, ale myśle że można dać mu ,,unbana'' zresztą sami zdecydujcie..
  • Back to top
    • 0

skb5267 15/11/2009 - 11:08

skb
  • Gracz
Nie chcemy takich graczy jak ty.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic