Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Rakeem Banks

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Marrig 30 14/11/2009 - 21:12

Marrig
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rakeem Banks

Administrator/moduł nadający karę: Arkady Nekrasov ( Chyba tak jakoś )

Powód kary: Postać nijaka, raz czarna, raz biała.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż IC jestem czarny. Gdy byłem w organizacji nie miałem ustawionego czarnego skina, chociaż prosiłem o niego, no ale nie dostałem. Dobra, trudno, często na /do pisałem, że jestem czarny. Dzisiaj na dyskotece w Exotic Club dostałem blocka od Arkady Nekrasov za postać nijaką. Mówie, że to nie jest postać "nijaka", jestem cały czas czarny. Block nie słuszny, wielu graczy to potwierdzi, Daniel Costa mi dał taki skin, Div Mite także ( jak byłem w jego organizacji ), że prosiłem o skin czarnego, lecz go nie dostałem. ( Dzisiaj na dyskotece miałem skin czarnego ). Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie tego niesprawiedliwego blocka, gdyż chciałbym wbić jeszcze na party do Exotic (^^).
  • Back to top
    • 0

Makaveli7 14/11/2009 - 21:30

Makaveli
  • Świeżak
Często cię widziałem na rc, raz ganiasz sobie z czarnym skinem, kolejny dzień - białas. Dziś znowu czarny, sam widzisz jak to wygląda. Nie widziałem żadnych informacji od ciebie na /do czy też /opis. Sam prosiłem o nadanie Ci blokady dlatego wszelkie zastrzeżenia kieruj do mnie ;)
Jeśli podasz ss`a z dowodem lub administracja potwierdzi twoje słowa logami jak najbardziej przyznam się do błędu.
Narazie jednak zostaje przy swoim.
  • Back to top
    • 0

Marrig 30 14/11/2009 - 21:36

Marrig
  • Gracz
Cóż, chcesz dowód na co? Jak piszę, że jestem czarny? Takiego nie posiadam, Santino Craxi to potwierdzi, potem mu jak będzie na serwerze aby się wpisał ( Nie wiem jaki ma nick )
  • Back to top
    • 0

Seba30 16/11/2009 - 21:05

Seba
  • Gracz
To będzie dla Ciebie nauczka.
Nową postać kreuj konkretniej, pod adresem rasy.

Blokada pozostaje.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic