Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Problem z łowieniem ryb.

łowienie ryb łódka

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Mirosław1607 05/04/2012 - 09:59

Mirosław
  • Gracz

*
POPULAR

Witajcie!

Nie wiem czy też Wam się to zdarza, ale od kiedy wprowadzono zmianę dotyczącą łowienia ryb tylko i wyłącznie z łódki - stało się to tak uciążliwe, że pewnie jako nie jeden z wielu przestałem chodzić na rybki. W czym problem? Otóż łowienie na łódce jest strasznie zbugowane, a przynajmniej u mnie tak to wygląda. Kiedy wsiadamy na łódkę i zarzucamy spławik często samowolnie zaczyna się zwijanie spławika i ponowne jego zarzucanie - wtedy pasek 'życia' wędki spada w kilka sekund. Druga sprawa - często łódka zaczyna 'skakać' a w efekcie rozwala się. Mam wielką prośbę do administracji - proszę o przywrócenie dawnego systemu łowienia ryb. Wtedy była to przyjemność, a teraz jest to 'walka z łódką' - tak bym to nazwał. Na pewno wiele osób potwierdzi moje słowa, bo na serwerze spotkałem się z osobami narzekającymi na ten kłopot. Pozdrawiam i liczę na wysłuchanie mojej prośby.
  • Back to top
    • 7

Alien7 05/04/2012 - 10:10

Alien
  • Gracz
To prawda. Problem ze spławikiem można rozwiązywać, rzucając go jak najdalej, ale komu chce się wytężać wzrok?
Co do łódki, to nie wiem z czym problem, bo głównie o skoki podejrzewałem wynurkuwujących się noobów. Czasem zdarza się, że rzucę spławik blisko, to mnie z łódki wywala, a nawet daje freeze.
Lepiej ten problem dobrze rozwiązać.
  • Back to top
    • 0

Szpaq B762 05/04/2012 - 10:17

Szpaq B
  • Gracz
Mam tak samo. Dzisiaj złowiłem dwie rybki i dalej nie łowiłem, bo nie miałem już na to nerwów. Łódka zaczyna się topić, a spławik sam się zarzuca, lub zwija jak pisałeś już wyżej. Najlepiej przywrócić stary system, a nie jakieś gawienko, które jeszcze bardziej wkurza.
  • Back to top
    • 0

kkllus3 05/04/2012 - 11:17

kkllus
  • Gracz
Mam ten sam problem. Z trudem złowiłem 2 ryby, a potem nie miałem już na tą zabawę nerwów... Łódka potrafi się tak zbugować, że musiałem wpisać /kill, bo przez pół godzinki cały czas miałem, że jestem na łódce, wywala mnie tak z 2-3 klocki do góry, wracam do łódki, i tak w nieskończoność... Albo poprawcie działanie łódki, i problem ze spławikiem, albo przywróćcie dawny system łowienia ...
  • Back to top
    • 0

Asesor 90 05/04/2012 - 20:57

Asesor
  • Gracz
Za.
  • Back to top
    • 0

Tequr8 06/04/2012 - 21:58

Tequr
  • Gracz
Dodatkowo strasznie denerwujący są gracze którzy upatrzyli sobie naszą łódź. Najczęściej kończy się to zderzeniem z brzegiem i utratą surowców. A co do bugów ze spławikiem to potwierdzam że dziejie się to bardzo często. Dzisiaj miałem 3 freeze( wywaliło mnie z łódki, ona znikała a ja nie mogłem się ruszyć zawieszony w powietrzu, u innych stałem na niej). Mam nadzieję że ktoś coś z tym zrobi.
  • Back to top
    • 0

kost3k47 07/04/2012 - 08:33

kost3k
  • Gracz
dokładnie, za.
  • Back to top
    • 0

19Maly980 07/04/2012 - 10:01

19Maly98
  • Gracz
To wszystko prawda z trudem sie łowi ryby na łódce. Dziennie łowie z 5 ryb i mi sie już nie chce walczyć. Wolałbym żeby system był stary żeby bez łódki można było łowić ryby. ZA
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 01/05/2012 - 13:58

Mirosław
  • Gracz
Propozycja zostanie wprowadzona po 16:30. Dziękuje!
  • Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: łowienie, ryb, łódka

0 user(s) are reading this topic