Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Agostino Depres

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Krawiec.0 14/11/2009 - 17:45

Krawiec.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Agostino Depres

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: Brak umiejętności odgrywania postaci w gangu.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Sprzedawałem na stacji lakiery, które zdobyłem podczas napadu na pewnego gościa. Wyżej wymieniony administrator uznał, że to non-rp i nadał mi blokadę konta za "brak umiejętności odgrywania postaci w gangu". Teraz stawia ultimatum innym graczom, żeby wybrali albo mnie albo gang.
Ja IC kreuje swoją postać na gościa, który byle jakim sposobem zarabia pieniadze na siebie i swoich ene's.

Posted Image

Pozdrawiam
Krawiec765
  • Back to top
    • 0

Patafiks938 14/11/2009 - 17:50

Patafiks
  • Gracz
Tak krawiec kreuje swoja postac na takiego młodego biznesmena, który za wszelką cene chce zarobić kilka groszy. Chciał sprzedać lakier, a tu block konta dostał. Lecz gdy mechanicy na stacji dają /o naprawa bez /me i /do dostaja AJ nie blokady konta. Administracja powninna odblokować konto i dac przynajmniej AJ.
  • Back to top
    • 0

roseanna656 14/11/2009 - 17:53

roseanna
  • Gracz
"Krawiec765" jest dobrym graczem, znam go dobrze i długo. Nieraz miałam styczność z jego grą. Jest dobrym graczem, ma dobre RP i sądzę, że zasługuje na unBlocka.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Mama5 14/11/2009 - 17:57

Mama
  • Gracz
Odblokujcie konto Krawca, przecież to dobry gracz, nigdy nie odpierdala bo gram z nim już pewien czas. Gang się rozrasta i chcemy w jakiś sposób zdobywać "pieniążki" na dalszą grę. Teraz naszym celem jest uzbieranie pieniędzy na nowe mieszkanie dla mieszkańców. Kołujemy kasę jak tylko możemy...
  • Back to top
    • 0

Vic 4 14/11/2009 - 18:02

Vic
  • Gracz
Krawiec to dobry gracz, lecz te ultimatum było denne. Każdy gang od tych najsłabszych po najlepsze chce zarobić pieniądze. My mamy zamiar zakupić interior mieszkańcą aby spawnowali się na swoim wyznaczonym miejscu i prowadzimy tz. składki, na co aktualnie krawiec zbierał.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic