Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [un-block] Mark May

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Load44 14/11/2009 - 16:20

Load
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mark May

Administrator/moduł nadający karę: ----

Powód kary: Jakiś psychiczny medyk.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak, dostałem blocka za psychicznego medyka w sensie nie wiem jakim. Taka osoba robiła non-rp piszę do niej /ja rzuca ja na ziemie ..., a ta osoba nic biega dalej. to ja znów /ja rzuca na zmienię ... i tak przez 5min. Po 5min dostałem blocka za psychicznego medyka. Proszę o pomoc dorobiłem się strasznie. Pracowałem na to długo. A i nie chciałem zgwałcić tamtej pani od razu mówię tylko chciałem przewrócić

Blokada () Jakis psychiczny medyk. 11/11/2009, 20:38

a to co się dorobiłem

Biznes (33) Ochroniarz (20) $170
Frakcja (3) Ratownik Med. (19) $220
Suma: $390

• Back to top
    • 0

Mickul1638 14/11/2009 - 16:34

Mickul
  • Gracz
Ładną biografię napisz.
  • Back to top
    • 0

Load44 14/11/2009 - 20:55

Load
  • Gracz

Narodziny

Rok 1987 na świat przychodzi Mark May czasu .
Rodzina Mayów była kulturalną rodzina często mieszała się w sprawy polityczne
Toulare's gdy ojciec mark'a wyjeżdżał na pertraktacje z innymi rodzinami
Mark zostawał z matką która często zaniedbywała dzieciaka ...

Childhood(dzieciństwo)

Mijały miesiące i lata Mark stawał się coraz silniejszy gdyż potrafił chodzić i co najważniejsze mówić.
Gdy skończył zerówkę nauczyciele przyuważyli jego inteligencje oraz spryt, potrafił on bowiem
przechytrzyć swoich rówieśników by zgarnąć to czego chciał samemu zostawiał ich z niczym.
w roku 1995 poszedł do szkoły podstawowej. May uczęszczał tam przez kolejne 6 lat.
W wakacje po ukończeniu S.P Ricardo ojciec Jory tał cynk o możliwości wybudowania swojego imperium
w San Andreas bliżej w Los Santos rodzina Mark'a wyleciała najbliższym samolotem do tegoż miasta
i zostawiła włochy za sobą....

Narodziny dyktatora

Mark miejscowi murzyni zakładali tam
kliki (qlique) gangi niektóre z nich Większe rodziny traktowały jako marionetki które były na ich rozkazy.
W roku 2001 Mark poszedł Do collegu im. Lestera Rodwarda w Los Santos miejscowi murzyni wyzywali go od makaroniarzy często
upokarzając go przed oczyma rówieśników. Jednakże Joey nie lubił samemu rozwiązywać problemów zapłacił 1000 dolarów które dostał
na wczesne jednemu z gangów latynoskich by zlikwidowali tamtejszą klikę.
Gdy gang Afroamerykanów wracał z collegu na swoją melinę Mark ukrył się w krzakach obserwując zbieg wydarzeń .
Kolo murzynów przejechał jaskrawy lowrider zabijając doszczętnie prawie wszystkich murzynów jeden z nich ledwo sapał .
Fabio wziął do reki badyl którego znalazł przy krzakach i dokończył robotę Latynosów uderzając grubym badylem w skroń czarnego.
Rówieśnicy od tej pory bali się odezwać do Mark'a , większość z nich odzywała się do niego z należytym szacunkiem reszta
wolała nie zawierać glosy.
Mark wykorzystał swoją inteligencje i zaliczył szkole z wyróżnieniem.

Przełom

Rok 2004 Ricardo zdołał wybudować i ustabilizować swoje położenie w Los Santos i był największa szycha w Los Santos
opłacił on cała policje w Los Santos i żył dogodnie do czasu....
Mark wyjechał tego samego roku do San Fierro aby kontynuować edukacje w kierunku medycyny poszedł on na uniwersytet
Im Nicolasa Richmonda i otrzymał on tam tytuł profesora.
Gdy ukończył szkole (2008 r.) jego ojciec mianował go prawą reką rodziny tego samego roku jego matka zmarła na raka
płuc.
Mark dużo nauczył się o prowadzeniu interesów ,negocjacji i walki z miejscowymi MadeManami.
Potrafił Dogadać się z dużymi korporacjami Mark stał się dorosłym mężczyzna którego wiele osób bało się zobaczyć na codzień.
Mark zapoznał się z Latynosem który sprzedawał kokainę spróbował on raz złego nasienia zabronionego przez rodzinę ,
wczuł się on bowiem bardzo w narkotyki i miewał problem z ukrywaniem tego przed ojcem....

Upadek

Rok później w Los Santos odbyły się wybory na Prezydenta tamtejszego miasta wybrano kandydata który obiecał zwalczyć przestępczość w Los Santos.
Tydzień po tygodniu przed Villa May zaczęły się dziać dziwne rzeczy kręcili się pod nią dziwni ludzi których Mark wcześniej nie widział ...
Miesiąc później Ricardo Ciężko zachorował w mieście zaczęli ginąc najlepsi żołnierze rodziny lub zostali wyłapywani przez policje a każda
próba ich wykupienia kończyła się fiaskiem.
Ricardo postanowił przenieść swoja siedzibę do Fortu Carson jednak i tam wytropiło ich swat wybiło doszczętnie wszystkich członków rodziny w
tym ojca Ricardo .
Mark wraz z kilkoma członkami rodziny uciekło w rożnych kierunkach .
Fabio po 2 dniach wędrówki dotarł do Palomino Creek spokojnej wioski nikt nie podejrzewał go jego przyszłość postanowił on się tam osiedlić na stałe ...

Nowe życie

Mark dostał propozycje na stanowisku Ratownik Medyczny w SAMERS która zaakceptował .Pracuje on teraz w SAMERS żyjąc dogodnie ...
  • Back to top
    • 0

Rodriguez 0 14/11/2009 - 21:07

Rodriguez
  • Zbanowani
Jestem przeciwny odblokowaniu tego konta. Wielokrotnie widziałem jak Mark pisał OOC w IC (nie pomagało odsyłanie do poradników i ostrzeżenia).
Raz gdy go postrzeliłem i skończyło się BW, wstał i zapytał "Dlaczego szef mnie postrzelił?". ;)
Ponadto założył mi sprawę w sądzie, ze go postrzeliłem.

Tak to wyglądało jakiś czas temu. Możliwe, że się zmienił więc proszę o wypowiedź graczy, którzy znają go teraz.
  • Back to top
    • 0

M-Boy. 24 14/11/2009 - 21:14

M-Boy.
  • Zbanowani
Także jestem przeciwny. Widziałem tego pana w akcji nie raz... Raz idąc ulicą napotkałem jego, po chwili nie wiem czemu rzucił się do mnie z tekstami "wpierdol, wpierdol no co ?". W ogóle brak mi słów na niego.
  • Back to top
    • 0

Load44 14/11/2009 - 21:15

Load
  • Gracz
z tym postrzeleniem nie zrobiłem MG. koleś mi udzielał pomocy więc byłem trochę przytomny. nie leżałem całe bw bez pomocy.

Wielokrotnie widziałem jak Mark pisał OOC w IC (nie pomagało odsyłanie do poradników i ostrzeżenia).

ostrzeżenia jakie nie mam za to wcale. ooc w ic? nie możliwe prędzej ty jak widziałem. odsyłanie? nie możliwe

chcesz pokaże moje logi. 

Także jestem przeciwny. Widziałem tego pana w akcji nie raz... Raz idąc ulicą napotkałem jego, po chwili nie wiem czemu rzucił się do mnie z tekstami "wpierdol, wpierdol no co ?". W ogóle brak mi słów na niego.

nigdy tak nie mówiłem. może pomyliłeś mnie. gram porządną osobę a nie gangstera pro elo
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 14/11/2009 - 21:43

blackmigogang
  • Gracz

gram porządną osobę a nie gangstera pro elo

Szczególnie okazujesz to grając kobietę w ciąży, która kozaczy do mężczyzn.
  • Back to top
    • 0

Load44 15/11/2009 - 09:40

Load
  • Gracz
już się zmieniłem. miałem napisać biografię napisałem. to co jeszcze ?;)
  • Back to top
    • 0

Gość (Masao) 15/11/2009 - 10:29

Gość (Masao)
  • Goście
Jestem przeciwny Odblokowaniu, ponieważ:

- Jedzie karetką do szpitala po akcji bez wezwania na sygnale, po to aby nie stawać na czerwonym świetle.
- Widziałem, jak zieloni do niego sapali to ten to miał w D*upie i szedł dalej.
- Robi PG tak, jak to sam napisał.
- Myli OOC z IC.
  • Back to top
    • 0

Load44 15/11/2009 - 10:54

Load
  • Gracz
no mówię poprawiłem się. do karetki już nie mam dostępu bo zostałem ukarany. miałem czas do przemyślenia i przemyślałem. naprawdę dajcie mi 2szansę nie zmarnuje jej 
a co do sygnału używam na akcje albo jak z poszkodowanym wracam.
  • Back to top
    • 0

Kuras25 15/11/2009 - 11:47

Kuras
  • Gracz
Jestem przeciwko.
Total noob... wystarczy spojrzeć na moją skarge w dziale LSMC...
To jest noob :X... potrąca ludzi, noobi, ścina lapy/ zakręty.
DON'T UN-BLOCK.
  • Back to top
    • 0

Load44 15/11/2009 - 11:49

Load
  • Gracz
nie potrącam ludzi lampy to przez lagi bo mam słabego kompa za wszystko zapłaciłem kasą ic
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic