Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Regulamin MineCraft'u.

regulamin minecraft

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 BezTwarzy 220 31/03/2012 - 14:59

BezTwarzy
  • Gracz
Hej!
Ostatnio dostałem bana na MineCrafcie za coś, w co śmiem wątpic, aby było zabronione. Gamma Adjuster to program rozświetlający ekran osobie, która go uaktywni. 26.03.2012 teleportował się do mnie Akuq i spytał się, dlaczego nie używam pochodni, odparłem, że nie są mi potrzebne bo sobie rozświetliłem grafikę. Na to on spytał się jak, czym, odpowiedziałem, że programem Gamma Adjuster. Powiedział, że otrzymam bana za korzystanie z tego programu, pierwsze słyszę, aby ktoś dostał za ten program bana. Potem powiedział, że jeśli oddam mu całe moje złoto to mi nie da bana, wtedy zacząłem się zastanawiac, czy on przypadkiem nie oszukuje graczy i nie bierze tych rzeczy na własny użytek, dlatego mu nie oddałem, ponieważ program ten nie pomógł mi w zdobyciu tego złota. Zastanawiam się kiedy będzie wstawiony regulamin, ostatnio ktoś pisał, że na dniach, ale nadal go nie widzę. Proszę jeśli można odpowiedź mi na pytanie kiedy będzie regulamin, czy w nim będzie zabronione korzystanie z tego programu i czy puki co mogę dostac unbana, ponieważ nigdy nie widziałem i osoby, z którymi rozmawiałem, aby za coś tak durnego był ban. Przepraszam, że tak na odwal się, ale nie mam czasu.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
  • Back to top
    • 0

#2 Neext478 31/03/2012 - 15:03

Neext
  • Gracz
Był już taki temat i odpowiedź Kamila też jest.
  • Back to top
    • 0

#3 Jugosławia1571 31/03/2012 - 15:11

Jugosławia
  • Gracz
Przecież jest regulamin.
  • Back to top
    • 1

#4 Prodi 17 31/03/2012 - 15:18

Prodi
  • Gracz
I po co sto tematów, jak tak - napisz sam regulamin, pokaż GM MC i może się uda..
  • Back to top
    • 0

#5 Trewor26 31/03/2012 - 15:19

Trewor
  • Gracz
Przecież można się domyślić że nie można używać programów które ułatwiają grę, takich jak XRay czy ustawić Optifine żeby można było widzieć w nocy, na nie.
  • Back to top
    • 0

#6 Magnus 417 31/03/2012 - 15:34

Magnus
  • Gracz
Napisz skargę na niego, Akuq niestety rozdaje kary w ogóle bez pomyślunku.
  • Back to top
    • 0

#7 PioRO70 31/03/2012 - 15:36

PioRO
  • Gracz
Wystarczy dac Jasnośc na Full oraz rozjaśnic monitor. To też używanie niedozwolonych programów ? Ja używając tego układu dostałem bana z podtytułem X-Ray, huh.
  • Back to top
    • 0

#8 RIDICULOUS172 31/03/2012 - 15:38

RIDICULOUS
  • Gracz
Po 1 regulamin jest:

§ 1 - Tereny, budynki
  • Gracz jest uprawniony do posiadania dowolnego terenu w dowolnej ich ilości.
  • Tereny, na których znajdują się konstrukcje łamiące zasady fizyki, niespełniające zasad estetycznych bądź nie dopasowujące się do przyjętych norm lub wytycznych w określonej strefie mogą zostać usunięte wraz z całą znajdującą się na nich własnością.
  • Wylewanie wody bądź lawy na własnym terenie doprowadzając do wypłynięcia jej na sąsiedni teren jest zakazane.
  • net4game zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnej przynależności postaci (w tym terenu), zwłaszcza w wyniku naruszenia zasad lub w przypadku gdy postać Użytkownika nie była aktywna przez okres minimum 30 dni.

§ 2 - Modyfikacje, błędy w oprogramowaniu i inne oszustwa
  • Tworzenie skomplikowanych mechanizmów z użyciem redstone, tak zwanych “RedStone clocks”, jest surowo zakazane.

§ 3 - Inne ważne zasady
  • Przesuwanie postaci innych graczy powodując upadek z wysokości bądź wpadnięcie do wody jest zakazane.
  • Wszelkie inne działania destrukcyjne mające na celu uprzykrzenie innym rozgrywki będą surowo karane.

Gdzie nie ma wzmianki o zakazie używania programów.
(Regulamin Serwisu na dole w stopce strony - > Regulamin serwera Minecraft)

Po 2. Rozjaśnienie monitora i minecrafta, to nie jest używanie `zabronionego` programu, wiec nie rozumiem za co w tym przypadku banicja (Mówię o PioRO)
  • Back to top
    • 0

#9 skb5264 31/03/2012 - 17:36

skb
  • Gracz
Przeczytaj cały regulamin, część ogólna również dotyczy Minecrafta.
  • Back to top
    • 1

Also tagged with one or more of these keywords: regulamin, minecraft

0 user(s) are reading this topic