Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Baxter Reynoalds

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Carrat177 14/11/2009 - 14:17

Carrat
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Baxter Reynoalds

Administrator/moduł nadający karę: Właściwie to sam nie wiem.

Powód kary: "Kozaczenie do mafi"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Chciałbym wyjaśnić tą sprawe, bo według mnie dostałem bloka niesłusznie i to w bardzo chamski sposób, spróbuje opowiedzieć jak to było od początku.
No więc, jadąc do Tonny'ego Pavarott'iego, z którym chciałem wyjaśnić pewną sprawe, ten nie chciał się spotkać, to znaczy wyjść przed dom, spotkać się w jakimś miejscu, tylko chciał żebym podjechał za dom Mit'ów, gdzie aktualnie mieszkał. Pogadaliśmy troche i zapytałem się czemu tu się chowa, ten zaczął mi opowiadać że pewien gość chce zrobić jemu i Jun'owi coś, bo weszli z nimi w konwersacje, na czele tych gości stał Tony Luciano, a więc postanowiłem załatwić tą sprawe, poprosiłem o jego numer i zadzwoniłem, zaczeliśmy się wyzywać, dosłownie bluzgać na siebie przez telefon, groziliśmy sobie no i Tony Luciano podał mniej więcej gdzie sie znajduje, wziąłem chłopaków, którzy ze mną byli i podjechałem. W końcu znalazłem dom, w którym siedział, zadzwoniłem i powiedziałem żeby wyszedł, ten wyszedł, a my weszliśmy do tego domu z bronią, ja zacząłem mu mówić żeby odpieprzył się od Jun'a i Tonny'ego bo tego pożałuje, dopiero wtedy dowiedziałem się że Tony Luciano jest z mafi, i dowiedziałem się o tym tylko, i wyłącznie OOC, więc zarówno jak IC, i OOC nie wiedziałem że Luciano był w mafi. No i wtedy się uspokoiłem, a żeby zakończyć akcje powiedziałem coś i wyszedłem, dodam jeszcze że przy tej konwersacji był Div Mite, z którym troche się pokłóciłem, jak zawsze zresztą.
Właśnie dlatego chce ubiegać się o Unblock, moja postać została zablokowana z własnej niewiedzy, nie nazwe tego głupotą, bo po prostu nie wiedziałem nawet OOC że Kali jest w mafi, dopiero jak się dowiedziałem na "." to uspokoiłem się, głównie tu chodziło o lojalność mojej postaci wobec przyjaciół, ludzie z gangu, z którymi na codzień grałem mogą potwierdzić to jak kreowałem Baxtera. Jeśli będzie trzeba napisze obszerną biografie Baxtera, szczególnie że lubie pisać takie rzeczy.
  • Back to top
    • 0

Toni 0 14/11/2009 - 17:52

Toni
  • Zbanowani
Ten punkt jest, tak jak nazwał Krisu '' jest do dupy. ''
Więc, proszę o odblokowanie Kavora, a następnie pomyśleć nad zmianą tego punktu. A po drugie - w punkcie jest napisane, że nie wolno kozaczyć do mafii - czyli, jeśli nie kozaczymy, to robimy metagaming - czyli, nie kozaczymy ze względu, że wiemy z informacji OOC, czy koleś jest z mafii, czy nie.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 14/11/2009 - 17:54

Carrat
  • Gracz
Ja nawet nie wiedziałem OOC, że jest w mafi, więc nie wiem czemu mi zablokowali to konto, jest to co najmniej dziwne, a postąpiłem tak bo jeżeli nie zrobiłbym tego, byłoby to niezgodne z moją postacią, tak ją od początku kreuje i chce ją w tym kierunku rozwijać.
  • Back to top
    • 0

Gość ('Rc0n) 14/11/2009 - 18:29

Gość ('Rc0n)
  • Goście
Jeden członek mafii Kris'a był nachalny i chciałem by opuścił pokój. Odmówił. Wezwałem ochronę i chłopak zrobił się wielce zły, bo kozaczę do mafii - pomimo, że nie wiem IC o takowej organizacji.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 14/11/2009 - 18:33

Carrat
  • Gracz
Ale zrozum to, ja nie wiedziałem OOC o tej organizacji. Ty dobrze wiedziałeś że ten członek był z mafii Krisa, a ja nie wiedziałem że Kali jest z jakiejś tam mafii.
  • Back to top
    • 0

Alan566 14/11/2009 - 18:36

Alan
  • Gracz
W sumie to nie powinno się karać za nie wiedze. Jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

skb5267 15/11/2009 - 10:54

skb
  • Gracz
Akceptuję.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic