Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Prowadzenie samochodu] Quarto Carvezzo

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gangster.6 14/11/2009 - 09:19

Gangster.
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Quarto Carvezzo

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Złe korzystanie z roweru.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak. Norte zrobiło nam wjazd, w tym czasie jeździłem rowerem z Sergio Cruz.. Widząc że nie są pokojowo nastawieni zacząłem uciekać. Jako iż chyba jednego zabili< BW > jeździłem co chwile w tą i spowrotem ... Kiedy stanąłem na chwilę to chyba z 3 lub 4 mnie otoczyło.. Raz z roweru spadłem, wiem non-rp, ale nie chciałem dostać BW, więc pobiegłem szybko po rower... Pan Diego Navarro zaczął mnie obkładać gdy ruszałem, i po chwili ten oto napis: http://www.iv.pl/ima...k7bwbtej963.png .. Dostałem już jedno ostrzeżenie od Quela za ignorowanie sygnalizacji świetlnej, wtedy się nauczyłem i do teraz przestrzegam ;) Za te moje non-rp proponowałbym Aj, ilość czasu niech ustali administrator. Z góry dzięki, pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#2 Vic 4 14/11/2009 - 10:06

Vic
  • Gracz
Nie jeździłeś normalnie, używałeś buga zwiększającego prędkość roweru ((Ciągłe naciskanie [w])).
  • Do góry
    • 0

#3 Krawiec.0 14/11/2009 - 10:06

Krawiec.
  • Gracz
Jestem na NIE. Jeździli w dwóch na rowerze i nas przejeżdżali co chwile.
  • Do góry
    • 0

#4 Gangster.6 14/11/2009 - 10:09

Gangster.
  • Świeżak

Nie jeździłeś normalnie, używałeś buga zwiększającego prędkość roweru ((Ciągłe naciskanie [w])).

Bug? Oo .. To nie jest żaden bug. Krawiec, kogo niby przejeżdżałem, e?.. Niech Sergio się wypowie. Taki mądry to daj ss'a
No i co z tego że dwóch? zazdrościsz bo ty i twoi kolesie nie możecie? ;)
  • Do góry
    • 0

#5 Dawidek 0 14/11/2009 - 10:11

Dawidek
  • Świeżak

To nie jest bug, specjalnie to Rockstar zrobiło. Chociażby zobacz pierwszą misje w SP, każdy jeździ szybko (poprzez jak wciskanie W), pozatym Bug nie może być, bo jak wykonujesz misje, czy tam bierzesz pierwszy BMX, wyskakuje ci okienko, żeby szybciej jechać klikaj W lub /|, tak miałem na spolszczeniu.

A co do unblocka prowadzenia auta, jestem za. Chłopak zrobił raz błąd, pewnie już takiego nie popełni ;)
  • Do góry
    • 0

#6 Vic 4 14/11/2009 - 11:23

Vic
  • Gracz

Bug? Oo .. To nie jest żaden bug. Krawiec, kogo niby przejeżdżałem, e?.. Niech Sergio się wypowie. Taki mądry to daj ss'a
No i co z tego że dwóch? zazdrościsz bo ty i twoi kolesie nie możecie? ;)

Przejechałeś mnie : ) Więc nie wypieraj się : )
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 14/11/2009 - 11:24

Konrad
  • Gracz

wyskakuje ci okienko, żeby szybciej jechać klikaj W lub /|

Albo źle doczytałeś, albo masz przecudne spolszczenie.

Przyciskając (a nie wciskając co chwila) strzałkę do góry zaczynasz szybciej pedałować. A stukając w nią bez opamiętania wykorzystujesz zwykły bug, który na naszym serwerze jest niedozwolony.

Co do kary: 200 minutek, blokada zdjęta.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych