Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] Un block Amaru Davis

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Ricardo_Diaz 7 13/11/2009 - 20:24

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Amaru Davis
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Wiliams
Powód uznany przez administratora: Wskakiwanie na pochodnie kolo alahambry. Wiec bylo to tak wskoczylem na pochodnie ooc zeby pokazac to kumplowi i zrobic ss. Bardzo za to przepraszam i prosze bardzo o unblocka. Wiem ze zrobilem glupstwo ale obiecuje ze sie to wiecej nie powtorzy. Prosze o 2 szanse dajcie mi AJ!!!
Prosze gram dopiero 12h i jestem w akademi medycznej!

Dowody: Brak..
  • Back to top
    • 0

albi14475 14/11/2009 - 11:10

albi144
  • Świeżak
Jestem na TAK,ponieważ na początku kiedy go spotkałem na lotnisku robił ooc w ic,sprintował i krótko mówiąc "n00bił".Nie miał za dużego pojecia na temat Role Playingu , lecz kiedy mu na /w opisałem porady na gre tutaj ,gra czasami lepiej niż nie jeden gracz z swiadomym sobie "wysokim RP".Wyżej wymieniona czynność napewno nie zalicza się do zgodnych z regulaminiem,ale to nie jest JUŻ zwykły n00bek który Bhpuje,dmuje itd zeby odrazu go blokować.Dajcie mu jednak drugą szanse,zaczyna dopiero gre a wiadomo ,że musi być ten pierwszy raz,tak więc nauczke już dostał i małą przerwe na tym koncie również.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 14/11/2009 - 11:16

Konrad
  • Gracz
200 minut AJ, zdjęty block. Popraw swój poziom RolePlay, bo długo tutaj nie pograsz.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic