Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Un-Block] Akihito Seitaro

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

ese Remik109 13/11/2009 - 16:11

ese Remik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Akihito Seitaro

Administrator/moduł nadający karę: William (Philippe Moreau)

Powód kary: Postac nijaka. Yakuza, lekarz, ochroniarz, gang harleyowcow

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc dziś jeździłem z Januszem i ludźmi z Klubu Motocyklistów i patrze Janusza atakują Latynosi. Nic zadziałalem rozłożyłem Baseballa i zaatakowałem. Dobra wszystko dobrze i jedziemy z policją pod HQ Latyno. Tam się bijemy bijemy. I patrze BW dobra. I nagle po tym block konta. Więc postać nie jest nijaka. W Yakuzie nie byłem ;o To po raz. Lekarzem jestem z tym się moge zgodzić. Ochroniarz jestem od wczoraj bo straciłem prace kadrowego w Lock&Load, i gang harleyowców to jestem tylko w bandzie z którą miło jeżdze na wypady i robie ogniska. Więc prosiłbym o odblokowanie konta. Postać nie jest nijaka. A z Lock&Load odchodze. Więc nie jestem ochroniarzem.

Z poważaniem:
Akihito Seitaro
  • Back to top
    • 0

Asasyn 10 13/11/2009 - 16:12

Asasyn
  • Świeżak
Jeszcze do postaci nijakiej można dodać PD, bo tam też byłeś ;) A, i jeszcze GCC (Rządowa Firma Budowlana).
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 13/11/2009 - 16:14

ese Remik
  • Gracz
Asasyn teraz mówimy o LS. PD dział zamknięty a GCC wogole się nie udzielałem ;) Więc ?
  • Back to top
    • 0

Asasyn 10 13/11/2009 - 16:17

Asasyn
  • Świeżak
Postać była również w San Fierro, nieprawdaż ? W GCC się udzielałeś przez pewien czas i jak było można wywnioskować wiedzę miałeś.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 13/11/2009 - 16:17

Kobył
  • Gracz
Dla mnie Twoja postac nijaka bardzo. Dobrze, że quel Ci ją zablokował. Po prostu - jeżeli koleś gra w PD, a po chwili ( po wywaleniu ) jest w medykach no to sorry...

Ja jestem na NIE

@edit

Zablokował bym postać Mnicha też ( Konrad095 ) - wybacz, ale to nie o to w tej grze chodzi.
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 13/11/2009 - 16:18

ese Remik
  • Gracz
W GCC ? ;o Nie udzielałem się. Nic z tego nie miałem. Poprosiłbym Williama o wypowiedzenie się.
  • Back to top
    • 0

Buster10 13/11/2009 - 16:18

Buster
  • Gracz
Btw. Nie ma takiego czegoś jak Gang "Harleyowców", co najwyżej Gang Motocyklowy. Jestem za UnBlockiem. Ochroniarz, Medyk, Członek bandy, w czym przeszkadza bycie Medykiem i ochroniarzem jednocześnie? Gang Motocyklowy i Medyk nie kolidują, aż tak bardzo jak PD i Gang. Zresztą w Gangu motocykowym nie trzeba brać udziału w żadnych bójkach czy napadach. Ale jeżeli ktoś napadł na członka bandy, wtedy gdy będzie to robione na oczach innego członka, tutaj ja i Aki, wtedy Akihito ma obowiązek pomocy drugiej osobie. To jest moje zdanie.

Prosiłbym przy okazji, aby Norte trochę mniej szalało, bo motor zjechał mi na dół, ja szedłem za nim normalnie, a oni popychają motocykl, klną do mnie :/
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 13/11/2009 - 16:26

ese Remik
  • Gracz
Moge tego blocka nawet zamienić na AJ. Byle tylko wciąż grać.
  • Back to top
    • 0

Niwek402 13/11/2009 - 16:28

Niwek
  • Gracz
@UP: Postać nijaka to postać nijaka, po AJocie dalej będzie.
Mogłeś jeszcze zostać gangsterem z ghetto.
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 13/11/2009 - 16:28

ese Remik
  • Gracz
W Yakuzie nie byłem wcale ! A z Lock&Load (Ochroniarz) Odchodze i będe medykiem i w klubie ;] Więc nie jest nijaka
  • Back to top
    • 0

William723 13/11/2009 - 16:30

William
  • Gracz
Yakuza, lekarz, ochroniarz, gang harleyowcow, PD.

Nie będziemy trzymać frakcjo-skoczków na jednej postaci. Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic