Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Ishtar

minecraft ishtar

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Keszmejker Traktro126 04/03/2012 - 20:45

Keszmejker Traktro
  • Gracz

Posted Image

Ishtar to miasto założone przez króla na dalekim odludziu. Każdy kto tam trafił, nigdy nie wrócił. Wojownicy Ishtar'u charakteryzują się szczególną brutalnością. Słyną oni również z szybkości, refleksu i dobrej taktyki. Dla wojowników tego miasta liczy się:
- Honor
- Odwaga
- Miłość
Wszyscy wojownicy są bardzo dobrze wyszkoleni, władają doskonale mieczem, jak i strzelają z łuku na daliekie dystanse.

Posted Image

• TraktorWies (Mordenor) - Król
  • Mr White (Junioru) - Książe
  • Mxsi - Dobrze doświadczony łucznik
  • Rukol - Bardzo dobrze doświadczony miecznik
  • Demize97 - Średnio doświadczony łucznik
  • PS3 - Doświadczony łucznik

Jeśli chcesz do nas dołączyć wystarczy że w tym temacie napiszesz o swojej karierze minecraft. Serdecznie zapraszam!

Edited by TraktorWies, 13/04/2012 - 15:13.

• Back to top
    • 0

#2 Ironekk13131 04/03/2012 - 20:47

Ironekk13
  • Gracz
No cóż, powodzenia życzę, fajnie jak byście wpadli na pomysł zrobienia miasta pustynnego jak z Gothica 3 :D coś na kreacje miast z Prince of Persja, wszystko z twardego piasku, i bramy takie eleganckie, a z resztą, róbcie jak chcecie, mam nadzieje że będziecie godnie reprezentować swój klan "Pustynnych wojowników".

Świetnie :) licze że dacie jakieś SS, bo aż mnie korci zobaczyć chałupy, a dla bogatszych mieszkańców jakieś firanki czy witraże kolorowe... Awesome.

Edited by Ironekk13, 04/03/2012 - 20:54.

• Back to top
    • 0

#3 Keszmejker Traktro126 04/03/2012 - 20:48

Keszmejker Traktro
  • Gracz
Właśnie to robimy ;)
  • Back to top
    • 0

#4 Mr Snoopers 340 04/03/2012 - 21:01

Mr Snoopers
  • Gracz
xd Jak tak czytam to trochę śmieszne, ale dłużej się zastanawiając to zajebisty pomysł, powodzonka.
  • Back to top
    • 0

#5 Rukol 14555 04/03/2012 - 21:03

Rukol
  • Gracz
JA kcem być Zubenem :X
  • Back to top
    • 0

#6 Ironekk13131 04/03/2012 - 21:06

Ironekk13
  • Gracz

JA kcem być Zubenem :X

A ja Beliar... oooo !!! zróbcie Pomnik ku niemu :} Taki smaczek - EasterEgg
Albo lochy pod ziemią, i kratami zasłoniete [Płot w pozycji poziomej].

Pomysły wg. mnie na pomoc wizualną w mieście.
-Lochy pod ziemią, oświetlone pochodniami, i może zwierzęta czy zombie ! :)
-Arena, no bo cóż to za miasto z najemnikami, assasynami, zbójami, mieszkańcami, niewolnikami bez codziennych widowisk na arenie ? proponuje aby niektórzy członkowie waszej Gildii Assasynów występowali na arenie w rolach Gladiatorów, lub walki Gladiatora z Zombie/Rozwścieczonym wilkiem.
-Pomnik dla Beliara, lub innego waszego Boga, no w końcu to czasy starożytności, więc i Monoteizm mógł by się pojawić na waszej scenie.
-Straż miejska, grupki żołnierzy, stacjonujących w punktach w mieście, na wieżach, i kręcących się po uliczkach miasta, tak by te miasto było na serio trudne do przejęcia.
-Pułapki, wilcze doły itp. w końcu miasto bez pułapek to miasto bez pułapek które nie obronią go przed przeciwnikami którzy mogą się akurat nadziać na jedną z takich pułapek.

Edited by Ironekk13, 04/03/2012 - 21:18.

• Back to top
    • 2

#7 Minecrafter 0 20/03/2012 - 23:03

Minecrafter
  • Gracz
Wolne miejsca sa? ^^
  • Back to top
    • 0

#8 LWE938 28/03/2012 - 00:31

LWE
  • Gracz
Fajny skin postaci Traktor. Rukol gra?
  • Back to top
    • 0

#9 Keszmejker Traktro126 01/04/2012 - 15:00

Keszmejker Traktro
  • Gracz
gra. ;)
  • Back to top
    • 0

#10 Pepesi2 06/04/2012 - 07:50

Pepesi
  • Gracz

Jeśli chcesz do nas dołączyć wystarczy że w tym temacie napiszesz o swojej karierze minecraft. Serdecznie zapraszam!

No chce, chce. W Minecrafta kiedyś grałem, tylko w singlu, teraz nie poświęcam zbyt dużo czasu na kopaniu dziur. W multi prywatnie, z kolegami na serwerze postawionym przez Hamachi ale po krótkim czasie odpadłem (lagi). Na tym serwerze ich nie ma, zrobiłem postać ale grać nie miałem czasu (męczyłem ME3). Teraz mam dobry powód, żeby znowu zagrać. No.
  • Back to top
    • 0

#11 Keszmejker Traktro126 06/04/2012 - 08:18

Keszmejker Traktro
  • Gracz

No chce, chce. W Minecrafta kiedyś grałem, tylko w singlu, teraz nie poświęcam zbyt dużo czasu na kopaniu dziur. W multi prywatnie, z kolegami na serwerze postawionym przez Hamachi ale po krótkim czasie odpadłem (lagi). Na tym serwerze ich nie ma, zrobiłem postać ale grać nie miałem czasu (męczyłem ME3). Teraz mam dobry powód, żeby znowu zagrać. No.

Okej, zapraszam na skype : filip.patryk.chmielewski
  • Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: minecraft, ishtar

0 user(s) are reading this topic