Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

The Spanish Countryside.

spanish latino countryside lwe osada minecraft

• Please log in to reply
240 replies to this topic

#1 LWE938 03/03/2012 - 16:00

LWE
  • Gracz

*
POPULAR

Posted Image

Posted Image

The Spanish Countyside - Przeważnie łysogłowi wojownicy, wiarą sięgając po dzieje Chrystusa. Jedno z najbardziej rozwijających się osad na świecie MineCraft, słynący z odpowiedniej falangi, taktyk podczas wojny.

Osoby zachowaniem i kulturą podchodzący do spartan - Już małe dzieci szkolą na wojowników, osoby chore - Wyrzucają w przepaść. W ten sposób zostają za murami osady 'wytrasowani' Hiszpańscy wojownicy, gotowi by zabić za wiarę i za swojego króla.

Parę słów o osadzie - Ich mury sięgają na wysokość dziesięciu metrów, bardzo grube, również na szerokości trzech metrów, swobodnie łucznicy osady mogą się po niej poruszać - Liczne wieże widokowe, oraz 'przyczepione' do muru, ułatwiając chowanie się za ów zabezpieczeniami na wieży. Będąc w środku osady również można zauważyć kolejne mury, oraz liczne tunele, przejścia z widokiem na wnętrze zamku, gdzie również gdy przeciwnik przedostanie się na drugą stronę, sforsuje mur, mogą przejść do kolejnej taktyki i ustawienia się na ów przejściu. W zamku nie braknie licznych farm, osad, świątyń - Wszystko bardzo ładnie rozbudowane.

Posted Image

Było to dość niedawno, kilka grupek osób mające te same korzenie Hiszpańskie, prowadzący ten sam tryb życia chwilowy - Koczowniczy, szukali innych tego typek grupek po świecie MineCraft. Całość skupiła się w jednym miejscu, a dokładnie w śnieżnym biomie, gdzie był tam stary, rozwalony zamek, całość wyglądała bardzo przerażająco, w końcu oprócz rozwalonego zamku były również dziurawe dużej grubości i dość wysokie mury, jedynie co tam przetrwało - Świątynia. Świątynia wyróżniająca się ze wszystkiego innego, tylko to przykuwało wzrok innych osóbek. Historie i przepowiednie z tym miejscem były różne, ponoć zamek przejęty przez grupkę duchów, stróżujący zamek i majątek smoki, endermani powoli przenoszące cegiełki muru w inne miejsca, lecz też dość głośno było, o upadku głównego zakonu, przez ludzi zamieszkujących tamte tereny, a dokładnie rycerzy z Portugalii. pozwolono im natomiast na utworzenie nowego zakonu – Zakonu Rycerzy Chrystusa – który przejął posiadłości zamieszkujących zamek Hiszpanów wybijając ich pokolei. Stworzenie tego zakonu było możliwe dzięki wyjątkowym stosunkom w tym kraju z jego władcami, gdyż już wcześniej zakonnicy składali tam przysięgę na wierność królowi, co ich uzależniało od władzy królewskiej, ale dzięki temu cieszyli się licznymi przywilejami i protekcją panujących. Podobnej zależności nie było w innych krajach, gdzie zakon funkcjonował. Spowodowało to upadek zakonu rycerskiego na wiele lat, została tam grupka zwykłych wieśniaków wraz z jednym rycerzem. Osoby dotąd prowadzące koczowniczy tryb życia, posiadające korzenie Hiszpańskie, wraz ze starymi Hiszpanami osiadli się w ów miejscu, zaczynając naprawiać zniszczone przez Portugalczyków mury i tak dalej. Wiarę wprowadzono od nowa.

Na czele, postawiono wielkiego mistrza - Dobrze, po pięćdziesiątce rycerza, który walczył o wiarę, honor i przetrwanie swojego ludu. Zaufał odpowiednim osobą, stawiając na ich głowie fundament osady.

Wciąż prężnie rozwija się osada - Górnicy robią własne kopalnie wydobywając liczne surowce, walcząc z przeciwnościami jak lawa.

Osadnicy stawiają nacisk na gospodarkę i rozwój społeczeństwa w zamku.

Posted Image

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!
(Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę)

Posted Image

SIGILLUM MILITUM CHRISTI

(Pieczęć wojowników Chrystusa)

Pieczęć pokazuje dwóch uzbrojonych rycerzy na jednym koniu. Jej znaczenie nie jest całkowicie znane. Może to wskazywać na ślub ubóstwa przy wejściu do zakonu, inni podejrzewają że jest symbolem ducha braterstwa, według trzeciej teorii ci dwaj rycerze są jedną osobą, raz jako wojownik i raz jako mnich. Znakiem identyfikacyjnym zakonu jest początkowo tylko biały płaszcz noszony nad białym habitem, płaszcz został oznaczony czerwonym krzyżem na lewym ramieniu.

Posted Image

Mistrz zakonu - Potocznie mówiąc król, wielki rycerz - Który przetrwał nie jedną bitwe. To on sam kład powoli cegiełki na murze. Wprowadza odpowiednie osoby w rytuał "bierzmowania" - Rytuał dzięki któremu małe dziecko staje się wojownikiem. To on kręci największe interesy, decyduje o bitwach - Generalnie decyduje o wszystkim i zarządza swoimi ludźmi, osoba po bierzmowaniach które uczynia sam kapłan. Po jego śmierci, jedynym następstwa musi być syn, którego mieć musi.

Nilven

Switx

Kapelan - Jak każdy mistrz, powinien mieć swoją prawą rękę - Tą prawą ręką jest osoba zaufana, wierna - Pomocna. Osoba która również potrafi wrzasnąć na poddanych i potrafi dopiąć wszystko na ostatni guzik. Przekazuje najważniejsze informacje swojemu mistrzowi, doradca króla, a zarazem dobry skarbnik - Przechowuje najczęściej w swoim skarbcu wspólnie zarobione pieniądze.

Rayemg

kominek1337

fanatyk17

Generał - Kieruje wojskiem, ma bardzo rozbudowane pojęcie o bitwach. Mistrz taktyk wojennych, oraz osoba od falang, pod jego wodzą są rycerze, najczęściej to on trzyma flagę swojego państwa podczas wojen - Gdy zdażyłoby się, że zostałby sam na polu bitwy - Nikt inny go nie może zranić, może spokojnie wrócić za swoje mury - Tylko w przypadku wojny o teren.

Flaszka

Kapłan, alchemik - Osoba święta, mająca szeroki zakres wiedzy o religii, wyzwaniach - To on swoją gadką bierzmuje młodych wojowników, święci bronie i kieruje niedzielnymi mszami, często bardziej liczy się jego zdanie niż kapelan - Potocznie nazywany magikiem przez swój lud.

Rzemieślnicy - To na ich głowie stoi gospodarka i proces handlu na targu z innymi osadami, a zarazem interes osady co niedziele na ofiare w świątyni zostawiają w małych ilościach dary, dzielą się na kilka grup: Farmerzy, górnicy, drwale. Są także Wojownikami, rycerzami po bierzmowaniach i po procesie rytuału. Poddany swojemu królowi, zgarnia łup dla swojego króla, rabuje inne osady, a zarazem wybiera sobie dziewczyny z którymi spłodzi młodych wojowników. Osoba która przetrwała etap i proces wytrzymałościowi, podlega wszystkim wyżej. Generalnie to on otrzymuje zasoby na miecz - Które sam sobie musi zrobić według swoich upodobań. W skład ich wchodzą również łucznicy, którzy jak wojownicy są doskonale już od małego szkoleni.

LWE

SpideroS

Posted Image

Przenosimy się w czas średniowiecza. Mamy określoną kulturę, wiarę i tak dalej - Co według mnie spowoduje brak jakiejkolwiek 'zamuły'. Wszystko macie opisane powyżej, parę słów o mnie znajdziecie w dziale "społeczeństwo". Projekt mam nadzieję, że wam się spodoba, gdyby była możliwość stworzenia osady, oczywiście bym nie zajął dość dużo miejsca. Poza murami wysokimi znalazły by się różne rzeczy, jak tawerna, pokoiki - Odpowiedni budynek dla króla, pomieszczenie dla alchemików, oraz najważniejsze - Świątynia.

Mam co nieco dobranej ekipy - Na których wiem, że mogę podlegać i wspólnie nam się razem rozmawia, a zarazem gra. Doprowadziłem to chyba wszystko tak jak chciałem, najważniejsze rzeczy mam - Zgraną i klimatyczną ekipę. Co do historii to wszystko będę aktualizować z tworzonego 'hood game' będę aktualizować w tym temacie. Co do nas dodatkowo polecam film 300-stu., tak na zachętę. ;)

Osób w projekcie: Bo małej reorganizacji: 9.

Tekst: LWE

Grafika: Damiaanek

Edited by LWE, 06/04/2012 - 15:33.

• Back to top
    • 21

#2 scyzoryk 192 03/03/2012 - 16:12

scyzoryk
  • Gracz
Pozmieniaj te żółte kolory, bo rażą w oczy i trzeba zaznaczać, żeby przeczytać. ;P
  • Back to top
    • 0

#3 LWE938 03/03/2012 - 16:16

LWE
  • Gracz

Pozmieniaj te żółte kolory, bo rażą w oczy i trzeba zaznaczać, żeby przeczytać. ;P

Zwiększ sobie jasność na laptopie/komputerze - Dałem pogrubione, dlatego, aby się dało przeczytać, kolorek dodaje charakteru. ;P
  • Back to top
    • 0

#4 Damiaanek2249 03/03/2012 - 16:20

Damiaanek
  • Gracz

*
POPULAR

Supcio, chcę plusiki za moją Grafikę! :whistle:
  • Back to top
    • 9

#5 Fake IT217 03/03/2012 - 16:34

Fake IT
  • Gracz
Supcio, supcio ;)
  • Back to top
    • 0

#6 blejd15205 03/03/2012 - 16:35

blejd15
  • Gracz
Bardzo mi się podoba projekt. No i oczywiście pomogę go rozbudować. :>
  • Back to top
    • 0

#7 Falmouth31 03/03/2012 - 16:44

Falmouth
  • Gracz
Projekt na kilka dni, nie?
  • Back to top
    • 0

#8 LWE938 03/03/2012 - 16:44

LWE
  • Gracz

Projekt na kilka dni, nie?

Czemu tak sądzisz? - Liczę na uzasadnienie konkretne, a nie "bo tak".
  • Back to top
    • 0

#9 Falmouth31 03/03/2012 - 16:45

Falmouth
  • Gracz

Czemu tak sądzisz? - Liczę na uzasadnienie konkretne, a nie "bo tak".

Tak pytam. XD.

Edited by Falmouth, 03/03/2012 - 16:46.

• Back to top
    • 0

#10 LWE938 03/03/2012 - 16:47

LWE
  • Gracz

Tak pytam, po prostu - nie wiem, czy na takim serwerze, wśród takich ludzi jest sens prowadzenia takiego projektu. Co chcesz tym osiągnąć? Kiedyś wysyłasz aplikację na szajkę/gang/mafie?

Hah! Pomyliłeś chyba działy. To jest dział MineCraft, nie N4G, gdzie już mam swój gang jak by nie patrzeć. ;)
  • Back to top
    • 1

#11 Falmouth31 03/03/2012 - 16:52

Falmouth
  • Gracz

Hah! Pomyliłeś chyba działy. To jest dział MineCraft, nie N4G, gdzie już mam swój gang jak by nie patrzeć. ;)

Tak wiem, mój błąd, hehe. Powodzenia.
  • Back to top
    • 0

#12 LWE938 03/03/2012 - 16:53

LWE
  • Gracz

Tak wiem, mój błąd, hehe. Powodzenia.

Jak to się mówi - Nie dziękuje, do projektu doszło parę osób, co daje mi do zrozumienia, że nie muszę go usuwać - Mam nadzieję, że się więcej zgłosi osób chętnych do grania w projekcie, serdecznie zapraszam!

Edited by LWE, 03/03/2012 - 16:53.

• Back to top
    • 1

#13 MiroNS74 03/03/2012 - 17:09

MiroNS
  • Gracz
No ładnie ładnie :D Sam chętnie wezmę udział w tym projekcie.
  • Back to top
    • 1

#14 Pawlovsky 137 03/03/2012 - 17:44

Pawlovsky
  • Gracz
Wpisz mnie do projektu, sam wiesz jako kto :)
  • Back to top
    • 0

#15 Akuq 195 03/03/2012 - 18:17

Akuq
  • Gracz
LWE dopisz i mnie gdzieś tam. Jak będzie dalej tak mało slotów to dupa...
  • Back to top
    • 0

#16 LWE938 03/03/2012 - 18:19

LWE
  • Gracz
Gotowe, już trochę nas jest. :) Dalej zachęcam do wpisywania się w temacie, jeśli jesteście chętni z nami grać, dodawania mnie na skype, dodam was do konfy, kto jeszcze nie jest. lawne68.

Edited by LWE, 03/03/2012 - 18:26.

• Back to top
    • 0

#17 blejd15205 03/03/2012 - 20:15

blejd15
  • Gracz
No to miło już jest nas sporo, ale wciąż poszukujemy graczy. Piszcie do mnie albo do LWE. ^_^
  • Back to top
    • 1

#18 Switek190835 03/03/2012 - 21:58

Switek1908
  • Gracz
Dopiszcie mnie również :)
  • Back to top
    • 0

#19 Zziom152 03/03/2012 - 22:21

Zziom
  • Gracz
Siemka LWE, jak leci? Przyjmiesz mnie może do wioski, hę? Byłbym chętny jak byś potrzebował jakiegoś rzemieślnika, albo coś. :)
  • Back to top
    • 0

#20 LWE938 03/03/2012 - 22:34

LWE
  • Gracz

Dopiszcie mnie również :)

Siemka LWE, jak leci? Przyjmiesz mnie może do wioski, hę? Byłbym chętny jak byś potrzebował jakiegoś rzemieślnika, albo coś. :)

Dodajcie mnie na skype: lawne68 ;)
  • Back to top
    • 0

#21 KefirZwiedzaSwiat318 03/03/2012 - 23:24

KefirZwiedzaSwiat
  • Gracz
Dopiszcie mnie. ;p
  • Back to top
    • 0

#22 WiicherS 900 03/03/2012 - 23:24

WiicherS
  • Gracz
Dołączę z chęcią ; )
  • Back to top
    • 0

#23 LWE938 03/03/2012 - 23:57

LWE
  • Gracz

Dopiszcie mnie. ;p

Dołączę z chęcią ; )

• Back to top
    • 0

#24 Simpson 327 04/03/2012 - 01:24

Simpson
  • Gracz
No ja chętny na ten śliczny projekt. Dopiszcie mnie.
  • Back to top
    • 0

#25 LWE938 04/03/2012 - 01:31

LWE
  • Gracz
24 x 37 - Cena za taką działkę 24700 N$, przy wartości za jedną sztabkę złota - 7$.
Mam nadzieję, że ceny spadną troszkę - Inaczej projekty, miasta dość długo będą musiały zbierać na swoje wymarzone zamki otoczone murami, czy coś. My planujemy około 50 x 50.

Bynajmiej tak było przed startem serwera: http://i.imgur.com/LmTZy.png

Póki co grać gramy - Gra się naprawdę świetnie, każdy ma podzielone role, efekty widział każdy wbijający wieczorem, można miło spędzić czas, jak się nie ma w co grać. Zapraszam też do gry na ów serwerze w MineCraft'a, o. ;)
  • Back to top
    • 0

#26 AveSM187 04/03/2012 - 02:01

AveSM
  • Gracz
No więc, dołączam się.
  • Back to top
    • 1

#27 Matys201 04/03/2012 - 08:33

Matys
  • Gracz
Powodzenia. Kiedyś wpadnę. :>
  • Back to top
    • 0

#28 Mielnik_4716 04/03/2012 - 08:35

Mielnik_
  • Gracz
Zapowiadacie się bardzo świetnie. Niestety ale mam już swój udział w innym mieście,
  • Back to top
    • 0

#29 R4INBOW29 04/03/2012 - 08:46

R4INBOW
  • Gracz
Z chęcią dołącze.
  • Back to top
    • 0

#30 LWE938 04/03/2012 - 11:30

LWE
  • Gracz

Z chęcią dołącze.

Serdecznie zapraszamy do ekipy, narazie miejsc nie ograniczam. ;) - lawne68 to mój identyfikator skype, dodaj mnie jak możesz.

Edited by LWE, 04/03/2012 - 11:30.

• Back to top
    • 0

#31 blejd15205 04/03/2012 - 12:55

blejd15
  • Gracz
Wciąż czekamy na chętnych graczy. Proszę zgłaszać się do mnie lub LWE, czekamy! ^_^
  • Back to top
    • 0

#32 LWE938 04/03/2012 - 15:17

LWE
  • Gracz
Albo po prostu wpisywać się w temacie - Nasz temat stał się gorący, o! ;)
  • Back to top
    • 0

#33 Rayemg 10 04/03/2012 - 15:26

Rayemg
  • Gracz
Dochodzę.
  • Back to top
    • 0

#34 LWE938 04/03/2012 - 16:18

LWE
  • Gracz

Dochodzę.

Okej, już dopisuje do listy. ;)
  • Back to top
    • 0

#35 Wester 941 04/03/2012 - 17:50

Wester
  • Gracz
Ach.. W SAMP'a przegraliśmy razem tyle godzin, drugie tyle przegramy w Minecrafcie :) Wpisuj Pan. :P Masz mnie już na skype.
  • Back to top
    • 0

#36 Keanio0 04/03/2012 - 17:54

Keanio
  • Świeżak
Bardzo ładny projekt dopisz mnie.
  • Back to top
    • 0

#37 LWE938 04/03/2012 - 18:20

LWE
  • Gracz

Ach.. W SAMP'a przegraliśmy razem tyle godzin, drugie tyle przegramy w Minecrafcie :) Wpisuj Pan. :P Masz mnie już na skype.

Bardzo ładny projekt dopisz mnie.

Bardzo miło gościć w szeregach starego dobrego wyjadacza i e-ziomka Westera. ;) Keanio napisz do mnie na skype jak można prosić - Z góry dziękuje. lawne68
  • Back to top
    • 0

#38 Syzio21 04/03/2012 - 18:37

Syzio
  • Gracz
Czemu logo templarów?
  • Back to top
    • 0

#39 LWE938 04/03/2012 - 18:57

LWE
  • Gracz

Czemu logo templarów?

Poczytaj o nich, a potem mój tekst.
  • Back to top
    • 0

#40 Majkel2114 04/03/2012 - 19:43

Majkel211
  • Gracz
Dopiszcie mnie tez
  • Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: spanish, latino, countryside, lwe, osada, minecraft

0 user(s) are reading this topic