Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNBAN]Tomy_Waker

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trucker73 12/11/2009 - 20:33

Trucker
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Tomy_Waker
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Niema
Powód uznany przez administratora:W Restauracji krzyczy"Czy jest ktos mechanikiem,Pilnie potrzebny(w Niedziele)",Obraza Funkcjonariusza,Bieganie.
Wyjaśnienie poszkodowanego:A Więc wbijam teraz na serwer i widze że mam bana do 14.11.2009 z podanych powyżej przyczyn.A więc za zajście w restauracji dostałem AJ,za obraze policjanta Normalnie RP mnie zwineli i siedziałem ileś tam godzin(Admin ani GM nic nie pisał że coś non-rp)po czasie wyszłem(W Niedziele).Bieganie:Też nigdy nikt mnie nie upomiał iż nie biegałem sprintem,jak biegłem to kawałek i z /me i /do.A więc piszę o unbana ponieważ został on nałożony dziś a czynności wypisane działy się w tamtym tygodniu.Nikt mi nie nic nie mówił a ban wydaje mi się niesłuszny.Gram już od pół roku i wiem jak się zachowac i grac RP.Moja kariera RP jest długa,moje RP jest dobre. A więc licze na pozytywne rozpatrzenie ponieważ wszystko było dobrze rozegrane,przez policje siedziałem tylko za restauracje dostałem AJ.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 domen0 12/11/2009 - 20:41

domen
  • Świeżak
Tomy to dobry gracz i umie grać RP. Jestem za UnBanem
  • Do góry
    • 0

#3 Teletubieś0 12/11/2009 - 20:43

Teletubieś
  • Świeżak
dwóch dni nie przeżyjesz bez GTA??
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 12/11/2009 - 22:15

Konrad
  • Gracz
Powody, które podałeś to są od AJotów. Zbanowany zostałeś przez kogoś w panelu. Przypomnij sobie, czy nie przelewałeś żadnych pieniędzy, hm?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych